Şimdi Ara

NOKİA N93İ İNCELEME VE PAYLAŞIM MERKEZİ (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.352
Cevap
2
Favori
79.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkiye gelmeyen n93i nin siyah kasalı tam bir karizma şahaseri
  • resim

NOKİA N93İ  İNCELEME VE PAYLAŞIM MERKEZİ
  • resim

• resim

• resim

• Siyahı çok güzel

N93 Ve N93i anlatılmaz Yaşanır
  • quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

Siyahı çok güzel

N93 Ve N93i anlatılmaz Yaşanır

Aynen Metin,biz yaşıyoruz birde n93i modelinide yaşasam diyorum
  • buda çok güzel ama hertarafı siyah orjinali daha güzel geldi bana.kontrast var renkler arsında.gri ve siyah.
    hocam kvk nın sitesinde hala n93i var buda hala sıfırının olduğu anlamına geliyor o zman dimi?
  • Tabikide
    N93 ve N93i nin sıfırları hala mevcut lakin detaylı araştırıp bulmak gerekir
  • her yönüyle iyi o bir n93i

sağ sola bakma nokia dan başkasına bakma

• hocam bu n93i zoom'u nasıl yapıo.mesela n70 ve n73 teki zoom donarak yaklaşıo.yani akıcı değil zoom.ama 6630 ve 6680 deki zoom larda takılma olmuo.akıcı bi şekilde zoom yapıolar.n93i dede böylemi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 7 Aralık 2008; 19:11:08 >
  • n93i de takılma filan yok zoomm yaprken

n93i nin kamera ayarlarından

gelişmiş yakınlaştırma giriyorsun

kesintisiz tek tek ve normal seçenekleri var

orda kesintisiz seçeneğini seçtiğin zaman 6630 6680 gib teklemeden yapabiliyo diğer leri ise farlı zoomm ayarları
  • hocam bide her telefonun sorunu olan gece modunda foto ve video çekimi var.kameranın kareleme hızı önemli ölçüde düşüyo.kamera donuyor kısacası.hareketleri algılama hızı düşüyor.n93i de aynı şey oluormu?
  • n93i de gece modunda ne fotoda nede video çekiminde en ufak bir yavaşlama olmaz gündüz çekimi gibi akışlı olur değişmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: tekno2007

n93i de gece modunda ne fotoda nede video çekiminde en ufak bir yavaşlama olmaz gündüz çekimi gibi akışlı olur değişmez

hmm bunu sormamın nedeni n95 ti.çünkü 5mp olmasına rağmen gece moduna geçildiğinde diğer telefonlar gibi kamera donuk donuk çekim yapıyordu.
    geçen çarşamba izmirdeydim tabiki n93i leri sordum.ama bi tane buldum oda sadece bitpazarındaydı.adam bana temiz 400 tl dedi.ama telefon biraz çizikliydi.onun için vazgeçtim.

yalnız bu aralar n82 de aklımı kurcalamya başladı.
    bu led flash ile xenon flash arasındaki fark neydi hangisi daha avantajlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 9 Aralık 2008; 20:49:37 >
  • led flaş sdandar flaştır xlon flaş dha yidir ve dünyaca ünlü kamerelarda kulanan flaştır

yani gerçek asıl flaş xlondur şuan nokia nın en iyi foto çekeni gece özelikle n82 dir

gündüz çekimlerinde ise hemen hem nyanıdır kalitesi n95 n93i ve n82 in ama kral foto çeken n82 dir
  • quote:

Orjinalden alıntı: tekno2007

led flaş sdandar flaştır xlon flaş dha yidir ve dünyaca ünlü kamerelarda kulanan flaştır

yani gerçek asıl flaş xlondur şuan nokia nın en iyi foto çekeni gece özelikle n82 dir

gündüz çekimlerinde ise hemen hem nyanıdır kalitesi n95 n93i ve n82 in ama kral foto çeken n82 dir

n82 ye lafım yok zaten fotoda açık ara önde.video çekiminde hangisi fazla sizce?
  • n93 itabi sorgusuz
  • Videoda zoom yaparken optiğin sesini kaydeden n93i mi ? Kalsın....
  • hocam n93i ile çektiğiniz bi video varmı yada yoksa çekip burada paylaşabilrimisiniz?optik dij. zoom falan kullanarak.tabi orjinal olarak ayarlarıyla oynamadan r.share vs. gbi sitelederden verebilirmisniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 13 Aralık 2008; 13:43:14 >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.