Şimdi Ara

NOKİA N93İ İNCELEME VE PAYLAŞIM MERKEZİ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.352
Cevap
2
Favori
79.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

anlamadigim bi konu 3gb kart nasil oluyor

Bildiğim kadarıyla telefonda dahili hard disc bulunmuyor. Genel olarak hafıza kartları boyutu 2'nin katları şeklinde belirleniyor.

256 - 512 - 1024 - 2048 - 4096 vs
  • evet bende öyle biliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

anlamadigim bi konu 3gb kart nasil oluyor

Bildiğim kadarıyla telefonda dahili hard disc bulunmuyor. Genel olarak hafıza kartları boyutu 2'nin katları şeklinde belirleniyor.

256 - 512 - 1024 - 2048 - 4096 vs

dediin çok doğru3gb diye bişe olur mu yaw?
    ben devam ediim 8192 - 16384 vs vs vs
  • 3.2 megapixel kamera varsan93 le arasında bir fark goremedım. dusunceme gore 3 gblık kart varsa, ve o kartı da n93 e taksan pek rahat calısır gıbıme gelıyor. gereksiz bir telefon bence
  • kamera iyiliştirilmiş olabilir işte. adam mal mı aynı modeli yenilesin
  • birara 6110 varken benzer 6150 mi ne çıkmıştı ne, yani rekabet meselesi için arasıra böyle ürün çıkarttıklarını düşünüyorum. Kameranın herşeyi aynı gözüküyor. Zaten özellikleri üstünde gözüküyor. Klasik n93te optik yüzünden noise var dendi, bunda da var 3x optik. bu da 3.2, ebatlar vs aynı. N93ün ebatı bununla biraz ufalmış, görünüşü ise göreceli :), banagöre E.T. gibi bakıyor bu, ön kapaktaki geniş hoparlör kalkıp 7610daki gibi yana koymuş, kapak incelmiş. Dışarı verdiği bas sesinin gitmesinden kuşkum var. Ama bu ,cebe biraz daha rahat girebilir, başının geçtiği heryere girer yani , görüntüsü de göreceli sanırım (bana arka kapağı önünden daha şık geldi)
  • Arkadaşlar muhtemelen N80 deki olayı çekiyor Nokia. Yani normal N80 bir de yeni çıkan N80 Internet Edition gibi. Zaten herkesin aklı karıştı. Yok UTMS var diğerinde yok filan. Ne alakaysa? Nokia nın standard stratejisi. Adam aynı telefonu allıyor pulluyor satıyor. Ama bizde alıyoruz yani. Kanımca bu N93 ve N93i de böyle bir olay. Gerçi olsun olsun. Hiç değilse normal N93 biraz daha ucuzlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34_boy

aaaa bak yeni fark ettim önde ekran yook

NOKİA N93İ  İNCELEME VE PAYLAŞIM MERKEZİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcuneytb

Arkadaşlar muhtemelen N80 deki olayı çekiyor Nokia. Yani normal N80 bir de yeni çıkan N80 Internet Edition gibi. Zaten herkesin aklı karıştı. Yok UTMS var diğerinde yok filan. Ne alakaysa? Nokia nın standard stratejisi. Adam aynı telefonu allıyor pulluyor satıyor. Ama bizde alıyoruz yani. Kanımca bu N93 ve N93i de böyle bir olay. Gerçi olsun olsun. Hiç değilse normal N93 biraz daha ucuzlar.

nokia ot gibi tel çıkarmas bi bildii vardır,
    kamerayı düzeltmiştir
    geliştirmiştir işte ne bilim. N80IE de aynı şekil, belki gereksiz bi tel ama olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Arkadaşlar muhtemelen N80 deki olayı çekiyor Nokia. Yani normal N80 bir de yeni çıkan N80 Internet Edition gibi. Zaten herkesin aklı karıştı. Yok UTMS var diğerinde yok filan. Ne alakaysa? Nokia nın standard stratejisi. Adam aynı telefonu allıyor pulluyor satıyor. Ama bizde alıyoruz yani. Kanımca bu N93 ve N93i de böyle bir olay. Gerçi olsun olsun. Hiç değilse normal N93 biraz daha ucuzlar.

kamerayı düzeltmiştir
    geliştirmiştir işte ne bilim. N80IE de aynı şekil, belki gereksiz bi tel ama olsun

essegi boyayıp inek diye satarlar yakında.

nokia ya kesin bir türk girmistir yada
  • quote:

Orjinalden alıntı: alisan

quote:

quote:

kamerayı düzeltmiştir

bizimde böle bi firmamız olsa ya
    ahh ahh
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kamerayı düzeltmiştir

ahh ahh

malesefki türkler cok daha kalitesini yaparlar

iste o yüzden öle bir firmamız yok
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kamerayı düzeltmiştir

ahh ahh

malesefki türkler cok daha kalitesini yaparlar

iste o yüzden öle bir firmamız yok

netaş???
  • yeni bir takoz daha yazık yazık paralarınıza yazık
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

yeni bir takoz daha yazık yazık paralarınıza yazık

aldın kullandın gördün böle bi yorum yaptın yani??
    hiç diilse yontulmuşu de
  • Arkadaşım bu telefonu incelemedim daha ama öyle yağlı ballı anlatılan pek çok nokıa inceledim şimdiye kadar eminim bu da onlardan birisidir....
  • quote:

Arkadaşım bu telefonu incelemedim daha ama öyle yağlı ballı anlatılan pek çok nokıa inceledim şimdiye kadar eminim bu da onlardan birisidir....

Neyi inceledin sende bu kadar net konuşabiliyorsun ??

Neyini beğenmedin ???

Var mı bu kadar özelliği sana piyasada sunabilen başka bir cihaz ???

Yoksa ....düşünmelisin bence çamur atmadan
  • dogubankta bugun bircok n93 gördüm ama sekillleri farklıydı

galiba n93i

baska gören arkadas varmı.

bir tanesinin arka kapagı acılmıstı ve pilide cıkmıstı

ve sey yazıyodu n93 1

alıpta kullanan varmı bu aleti
  • Değerli arkadaşım tarzını beğenmediğimi ifade ediyor ve bu nokıa mevzuuna ben bu formun diğer sayfalarında değindiğimi de söylemek istiyorum .Aynı şeylerden tekrar bahsetmek istemiyorum.Ama özetle belirtmek gerekirse özelliğin var olması bence günümüz teknolojisinde yeterli değil var olan özelliklerin de gerçeği yansıtması ve kaliteli olması gerekiyor(örneğin vestel herşeyin en fazla özellikli olanı vestelde ama kalitesi düşük)gereksiz ve abartılı bir şekilde nokıalar tr de çok pahalı ama aslında durum öyle değil nokıalar daha çok 3. dünya ülkelerine hitab ediyor ve oralarda daha çok satıyor
    amazon.com,buy.com nokıa fiyatlarına bakmanı öneriyorum veya satılıyormu bi bak bakalım(bunlar dünyanın en büyük alışveriş siteleridir)
    özellikle bu sitehttp://www.gsmarena.com/ (burada telefonlarla ilgili her türlü istatistiki bilgiye ulaşabilirsin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaynett -- 6 Ocak 2007; 23:47:09 >
  • quote:

Değerli arkadaşım tarzını beğenmediğimi ifade ediyor ve bu nokıa mevzuuna ben bu formun diğer sayfalarında değindiğimi de söylemek istiyorum .Aynı şeylerden tekrar bahsetmek istemiyorum.Ama özetle belirtmek gerekirse özelliğin var olması bence günümüz teknolojisinde yeterli değil var olan özelliklerin de gerçeği yansıtması ve kaliteli olması gerekiyor(örneğin vestel herşeyin en fazla özellikli olanı vestelde ama kalitesi düşük)gereksiz ve abartılı bir şekilde nokıalar tr de çok pahalı ama aslında durum öyle değil nokıalar daha çok 3. dünya ülkelerine hitab ediyor ve oralarda daha çok satıyor
    amazon.com,buy.com nokıa fiyatlarına bakmanı öneriyorum veya satılıyormu bi bak bakalım(bunlar dünyanın en büyük alışveriş siteleridir)
    özellikle bu sitehttp://www.gsmarena.com/ (burada telefonlarla ilgili her türlü istatistiki bilgiye ulaşabilirsin)

3. dünya ülkelerine hitap ediyormuş bari destekli salla .... Dünyada market lideri kim ?

Bu özellikleri telefona koyabilen kim ? Özellikler kalitesiz mi ??? Sen hiç N93 ile çekilen video gördün mü ??? Stereo ses kaydıyla beraber harika çekim yapıyor incelememe bakabilirsin !

Vestel'in nerden kalitesi düşük oluyor yahu ??? Çoğu markaya kalite ve sağlamlıkta taş çıkartır

Senin vergiden haberinde yok anlaşılan ....

Senin yaşadığın ülkede telefonlardan değeri kadar vergi alınıyor nerdeyse farkında değilsen öğren bunu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.