Şimdi Ara

NOKİA N93İ İNCELEME VE PAYLAŞIM MERKEZİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.352
Cevap
2
Favori
79.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

Ben o mesajı ilk okuduğumda ı - i görünüyordu.

kardeşler amma koptum bu mesaja yaaa

• quote:

Orjinalden alıntı: coldfire3

quote:

• Bugün forumun Türkçe karakter desteğinde bir problem bulunuyor. Bazen karakterler İngilizce olabiliyor. Bugün dikkatimi çekti. (Bknz. Forum başlıkları, ana konular vb)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 5 Kasım 2006; 21:19:45 >
  • yok be kardeş niye öle dedinki ı,ğ,ş hepsi yazılıyorda benim gibi günde 50 tane mesaj yazarsan telefonda

türkçe karakterlere elin gitmiyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldfire3 -- 4 Kasım 2006; 17:55:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

quote:

Orjinalden alıntı: coldfire3

quote:

• abı konu acılmıs n93i dıye ama bızım yaptıgımıza bakk ulen hep matrax gecıoz hee
  • harbi n95 ten sonra en çok hoşuma giden tel bu olmalı harbi güsel gözüküo hele bide 5 mp kamera hele hele bide 5x optic zoom warsa alınacak tek tel bu olur bence n95 satmas
  • n95 bunun yanında telfon değil beee

• dıs gorunus cok guzel bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tekno2007

n95 bunun yanında telfon değil beee

o kadarda değil
  • n95 bunun yanonda telefon degil dogru telefon sinifina girmez n95 bunun yaninda
  • Gerçekten çok hoş bi telefon bence

Seneye haziran gibi 6280 imi satıp ne alacağıma karar wermek çok zor olucak gibi Nokia_Foréwér
  • hayır bide renk uyumu anca bukadar güsel olur siyah ve metalik gerçekten harika çok hoşuma gitti
  • quote:

Orjinalden alıntı: yegoadam

n95 bunun yanonda telefon degil dogru telefon sinifina girmez n95 bunun yaninda

• peki guzelde kac para olacağı ve ne zaman Türkiye'ye geleceği belli mi acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tekno2007

evet bu topihin ilk açan sahibi olrak bilgileriem devam etmek istiyorum duyduguma göre n93i özellleri söyleymis

n93i n93 e göre farkli özellileri

n93i

5 mp camera

100 mb dahili bellek

5x optik zom

3 gb kart destegi

DIGER N93 ÖZELLILERIN HEPSIDE MEMCUT RADYO WAIRFAY VS SIMDILIK ELIEM BU BILGILER GEÇTI

Bu özellikleri aldığın kaynak hangisi acaba ?

Bu sadece mobile-review ve alman forumlarda bahsedilen bir tahmin .... Kullanıcı tahmini .... Netleşmiş bilgi var mı elinde ?
  • Selam arkadaşlar n93i için yukarıda verilen özellikler biraz farklı sanırım
    aşağıda n93i ile ilgili bir web sayfasında bulduğum yazı

http://www.newmobile.nl/eur/en/news.php?news_id=dca8b0

Nokia continues N-series line-up with new rumoured N93i
    11-03-2006 - A new device called N93i has been shown to the world today. The rumoured device and successor of the N93, the first ever multimedia computer, will be a new device build on the basis of the current N93 but with some major differences.
    by Marc Rutten

A new device called N93i has been shown to the world today. The rumoured device and successor of the N93, the first ever multimedia computer, will be a new device build on the basis of the current N93 but with some major differences with respect to looks, buid-in specifications and the name.

The new N93i which is shown on the pictures below consists of a mini-USB port instead of a pop-port and different joystick on the right hand side. The position for the infrared port situated on the left hand side and a memory card slot on the right hand side have also been changed. Futhermore it is quite clear that the external screen will vanish when switched off in relation to the external mirror surface and that the handsfree speaker is situated on both sides of the device. We expect that there will be a stereo speaker system.

Next to these changes the N93i will consist of WLAN/Wifi, Bluetooth, 3.2 Mpixel camera with auto focus, flash, optical zoom and DVD-like video recording, infrared, 262.000 color TFT screen with 320 x 240 pixels resolution, FM-radio, email, SMS, MMS, video calling, 3G/UMTS, EDGE, GPRS, Symbian operating system and Series 60 3rd Edition user interface.

When more information arrives about the new device we will inform you as soon as possible.

• ben sanmiyorum bu özelliklerin doğru olduğunu çünkü eğer o özellikler doğruysa ne n93 satar nede i siçünkü n95 çıkıyor hem 5 mp hemde aynı kalitede video çekiyor bence bu tel en az 5 mp we 5x optic zooma sahip hatta 6x bile olabilir çünkü gördüğüm o kamera yeri baya bi büyük
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34_boy

ben sanmiyorum bu özelliklerin doğru olduğunu çünkü eğer o özellikler doğruysa ne n93 satar nede i siçünkü n95 çıkıyor hem 5 mp hemde aynı kalitede video çekiyor bence bu tel en az 5 mp we 5x optic zooma sahip hatta 6x bile olabilir çünkü gördüğüm o kamera yeri baya bi büyük

bence deil N93ün kamerası güzelleştirilmiş hali olcak bence gene 3.2 olur
  • opeli hangi marka adı altında yaptılardı?
    quote:

Orjinalden alıntı: ferhat zorlu

çin işi olmasın...

zamanında çinliler opel fronterayı bire bir yapmışlardı... ama çarpışma testlerinden "sıfır" puan almıştı araç...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.