Şimdi Ara

nokia n93 mü sony ericcson p990i mi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
3.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şurda 2 marka ve telefonları için birbirinizi yiyorsunuz. Alacak adam beklesin 2 cihaz da çıkınca gidip telefoncuda eline alsın baksın. Hangisinin daha çok işine yarayacağına karar versin, ona göre tercihini yapsın. N93 bir multimedia cihazı, P990 ise iş ve yüksek iletişim sağlayabilen bir cihazdır. Keza N93 P990 nın yapabildiklerini ve daha fazlasını yapabilmektedir. P990 nın en büyük avantajı dokunmatik ekranı ve boyutlarıdır. Gerisine siz karar verin. Bu arada Nokia telefonlarının ağır olamsı malzeme kalitesinden kaynaklanır. Diğer markalar gibi özellikle de SE gibi hafif olsun diye adi malzeme kullanmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: psikopat_demobil

quote:

Orjinalden alıntı: BOMBER

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: atorce

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

n93 bi tek videoda daha ii diğer konularda p990i
    ekran,foto,ses dizayn,bağlantı,hepsi n93.yapmayın yaa se ciler

yapmayın se ciler demişsin ama bu kadar da fanatiklik olmaz ekranını eline alıp inceledin mi, sesini dinledinmi dizayn demişssin bunun neresi dizayn yaw anlamadım en tipsiz ve büyük tellerden biri bide ağır adam diyoki beninceledim fotosu, sesi iyi değil sen foto ses dizayn yazmışsın n93 ün tek artısı videosu diğer tüm konularda görüntü veya özellik bakımından p990i n93 ten daha iyi

Bunu gelde bu adama anlat ama hiç uğraşmayın dostlar, kendi cahilliği kendi ayıbı bu konu

bana mı dedin.benim tercihim n93 olurdu

Ne fark eder

açık açık konuşsana,ne fark eder ne demek

Şu demek:
    Sana konuşmuyorsam bundan sana ne!
    Eğer sana konuşuyorsam da ne de olsa bir türlü anlamıyorsun, anlamamandan bana ne!

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: atorce

quote:

quote:

n93 bi tek videoda daha ii diğer konularda p990i
    ekran,foto,ses dizayn,bağlantı,hepsi n93.yapmayın yaa se ciler

yapmayın se ciler demişsin ama bu kadar da fanatiklik olmaz ekranını eline alıp inceledin mi, sesini dinledinmi dizayn demişssin bunun neresi dizayn yaw anlamadım en tipsiz ve büyük tellerden biri bide ağır adam diyoki beninceledim fotosu, sesi iyi değil sen foto ses dizayn yazmışsın n93 ün tek artısı videosu diğer tüm konularda görüntü veya özellik bakımından p990i n93 ten daha iyi

Bunu gelde bu adama anlat ama hiç uğraşmayın dostlar, kendi cahilliği kendi ayıbı bu konu

bana mı dedin.benim tercihim n93 olurdu

Ne fark eder

açık açık konuşsana,ne fark eder ne demek

Şu demek:
    Sana konuşmuyorsam bundan sana ne!
    Eğer sana konuşuyorsam da ne de olsa bir türlü anlamıyorsun, anlamamandan bana ne!

.tamam artık bundan sonra kimseyle tartışmıycam herkez kendi fikrini söyleyebilir burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikopat_demobil -- 28 Ağustos 2006; 19:20:31 >

• Benden sana neyse, engelle beni

Ve de bir daha verdiğim cevaplara muhalefet olma!
  • Sadece n93 video kalitesiyle geciyor diyenler anasinin karnindan dogmamistir herhalde.Tv-out,wlan,3g,3d grafikler,video,carl zeiss optik ve daha bir cok nice bende bu telefonu almadan once cok dusundum(daha telefonu almadim ciktigi an alacagim).Oyle dandik bi telefon diye ezmeyin hemen.Ayrica p990 da adobe photoshop falanda yok.Tabiiki p990 da guzel bana kalirsa bu iki telefon karsilastirilamaz.Bence izmirli mert arkadasimiz kendi karar versin hangi telefonu alacagina.(karsilastirarak)
  • Böyle sorulara anket yapsak konuyu açanlar ve bakanlar daha güzel bilgiye ulaşacaklardır gibi gelio soruya cevabım ise
    P990i
  • amaan ali veli veli ali hepsinin 1suru guzel ozelligi var, ben n93u begeniyorum, gelince de alicam, benim gorusume gore daha kullanisli, 2si de takoz al araba yokusta kaymasin , 1-2 mm farketmez sonucta,

ama dedigim gibi benim goz zevkime n93 hitap ediyo, oldum olasi p serisi antipatik gelmistir...
  • quote:

Benden sana neyse, engelle beni

niye engelliiim ki.konuşmuşluğumuz var msn de.o zaman bundan sonra birbirimizin mesajlarına görmezden gelelim daha iyi bir çözüm
  • quote:

quote:

niye engelliiim ki.konuşmuşluğumuz var msn de.o zaman bundan sonra birbirimizin mesajlarına görmezden gelelim daha iyi bir çözüm

Sinirli anıma denk geldi ya, pardon

özür dilerim

• Arkadaşlar N93 (tabii BENCE) daha iyi. ÇÜNKÜ, kamerası video VE fotooraf açısından, ekran kalitesi, renk dolgunluğu, kullanım rahatlığı (deşiğik konumlara girmesi yani, yatay mesela) ve daha bir çok özelliği yüzünden daha iyi.. P990'da bir mobil ofis olarak daha iyi. Zaten nie tartışıyoruz ki, p990 iş kullanımı için yapılmış ve bazen gerekirse diye 2 MP'lik bir kamera sahibi. N93 multimedya özellikleri için yapılmış ve bir iki ofis uygulaması war.. Bu karşılaştırma bana "kedi ve köpek, hangisi diğerinden daha iyidir" gibi bişey sormaa benzio...
  • P serisinden p800 ve p900 kulandım bir daha p serisi telefon almam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ΣŠΛĠΣ

Arkadaşlar N93 (tabii BENCE) daha iyi. ÇÜNKÜ, kamerası video VE fotooraf açısından, ekran kalitesi, renk dolgunluğu, kullanım rahatlığı (deşiğik konumlara girmesi yani, yatay mesela) ve daha bir çok özelliği yüzünden daha iyi.. P990'da bir mobil ofis olarak daha iyi. Zaten nie tartışıyoruz ki, p990 iş kullanımı için yapılmış ve bazen gerekirse diye 2 MP'lik bir kamera sahibi. N93 multimedya özellikleri için yapılmış ve bir iki ofis uygulaması war.. Bu karşılaştırma bana "kedi ve köpek, hangisi diğerinden daha iyidir" gibi bişey sormaa benzio...

tamamen katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikopat_demobil -- 28 Ağustos 2006; 22:10:28 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ΣŠΛĠΣ

Arkadaşlar N93 (tabii BENCE) daha iyi. ÇÜNKÜ, kamerası video VE fotooraf açısından, ekran kalitesi, renk dolgunluğu, kullanım rahatlığı (deşiğik konumlara girmesi yani, yatay mesela) ve daha bir çok özelliği yüzünden daha iyi.. P990'da bir mobil ofis olarak daha iyi. Zaten nie tartışıyoruz ki, p990 iş kullanımı için yapılmış ve bazen gerekirse diye 2 MP'lik bir kamera sahibi. N93 multimedya özellikleri için yapılmış ve bir iki ofis uygulaması war.. Bu karşılaştırma bana "kedi ve köpek, hangisi diğerinden daha iyidir" gibi bişey sormaa benzio...

tamamen katılıyorum

Saol

• quote:

quote:

quote:

özür dilerim

en güzeli böyle bitmesi
    insanın özür dilemeyi bilmesi
    özür dilemek büyüklüktür...!

• quote:

quote:

quote:

özür dilerim

bende.özür dilerim ama kırıcı olmamaya dikkat et.baya alındım yanlız da geçti artık.neyse sana iyi topikler.msn de görüşmek üzerek.i.d.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikopat_demobil -- 28 Ağustos 2006; 22:32:30 >

• Walla yukarıda yazdığım gibi 2 cihazdan n93 ü 15 gün kullandım p990 ıda biraz inceledim bana p990 çok daha üstün geldi her açıdan (özellikle kullanım açısından) Ama tabii zevkler ve renkler tartışılmaz isteyen istediğini almakta özgür ve serbest...
  • izmir carrefourda sony mağazasına sordum 2000ytl dediler p990i ye
  • Vadeli fiyat falan mı acaba?
    Arkadaşlardan duyduğum kadarı ile 1500-1600 Ytl civarında fiyatlar. Hatta bu fiyata taksitli olarak alanlar bile var.

quote:

izmir carrefourda sony mağazasına sordum 2000ytl dediler p990i ye
  • ewt p990i nni fiyatı genellikle 1450 ile 1600 arası bu fiyatada alanlar var zaten bencede p990i daha iyi bi seçim olur tabi n93 bu telefonu sadce videosu ile geçer p990i sadece ekranı için bile alınır valla 37 ekran tv gibi
  • valla bilmiom p990i kaç para dedim 2000ytl dedi adam
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.