Şimdi Ara

nokia n93 mü sony ericcson p990i mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
3.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya cekimtde bunlari int kafede atabilrimyim bulundugum evde bilgisayar yokta
    nailk yapildigini soyleyin atayim resimleri
  • Bilgisayarda bluetooth varsa telefondan bilgisayara gönder fotoğrafları. Bilgisayardan da foruma yüklersin. Foruma yüklemesen bile bir download sitesine yüklersin oradan bakarız. Şimdi önemli olan telefondaki fotoğrafları bilgisayara aktarman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 18 Ağustos 2006; 11:59:26 >
  • Orjinalden alıntı: raziel62

ya cekimtde bunlari int kafede atabilrimyim bulundugum evde bilgisayar yokta
    nasil yapildigini soyleyin atayim resimleri bide bu telefonun sidi sarji bitti bunu kac saat sarjta ttucam cunbku ilk sarjim bide telefonu actifgimda sarj fulldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel62 -- 18 Ağustos 2006; 11:57:58 >
  • kamera dıosan n93 osellık dıosan p990 gerçi video harıç kamerada p990 daha ıdır bea
  • Evet video hariç P990 daha iyidir fotoğrafta, karar senin dostum

Ama dediğim gibi, ben P990 öneririm, hem de ses açısından da, N93 yine teneke sesli olacaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: raziel62

ya cekimtde bunlari int kafede atabilrimyim bulundugum evde bilgisayar yokta
    nasil yapildigini soyleyin atayim resimleri bide bu telefonun sidi sarji bitti bunu kac saat sarjta ttucam cunbku ilk sarjim bide telefonu actifgimda sarj fulldü

Madem internet kafedesin, data kablosunu bağla bilgisayara olsun bitsin olmadı mı bluetooth mutlaka vardır bluetooth tan at, biz de bi bakalım nasılmış fotolar
  • bi kağıda forum.donanimhaber yaz yanınada n93 ü koy foto larını çek ve bize göster ancak öle inanırız
  • n93
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

bi kağıda forum.donanimhaber yaz yanınada n93 ü koy foto larını çek ve bize göster ancak öle inanırız

taam dostum nasil istersen bir sarj ediyim her seyi yapcam senin dedgini resimde eklemye caliscam herseyi yapcam am sizinde biraz insana sygioniz olsun biraz guveniniz olsun izmirli olmandan kaynaklaniyo galiba ukala olman yarin hepsi yapcam tamam mi
  • quote:

quote:

bi kağıda forum.donanimhaber yaz yanınada n93 ü koy foto larını çek ve bize göster ancak öle inanırız

taam dostum nasil istersen bir sarj ediyim her seyi yapcam senin dedgini resimde eklemye caliscam herseyi yapcam am sizinde biraz insana sygioniz olsun biraz guveniniz olsun izmirli olmandan kaynaklaniyo galiba ukala olman yarin hepsi yapcam tamam mi

tamam bişi demioz ama almanyada olduğunu bilmioduk resimi ne zaman eklersin?
  • N93' ün piyasaya çıktığı kesinleşti. Dün bir arkadaş İstanbul/Doğubank' ta görmüş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: akay635

N93' ün piyasaya çıktığı kesinleşti. Dün bir arkadaş İstanbul/Doğubank' ta görmüş.

evet çıktı doğubankta var ama malesef kaçak
  • Elbette kaçak ve alınmaz. Önemli olan piyasaya çıkıp çıkmadığıydı.

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: akay635

N93' ün piyasaya çıktığı kesinleşti. Dün bir arkadaş İstanbul/Doğubank' ta görmüş.

evet çıktı doğubankta var ama malesef kaçak
  • heralde garantili olarak en geç 1 ay sonra falan çıkar
  • Büyük ihtimal ile öyle olur.

quote:

heralde garantili olarak en geç 1 ay sonra falan çıkar
  • Tamamen kullanim alanlarin ile ilgili bir durum soz konusu bence.Bol bol en iyi kalitede video ile sony nin makro moddaki ustunlugune gerek duymaz yeterli kalitede fotograf cekerim dersen bunun yaninda smart ozellikleride q klavye olmamasina ragmen yeterli gelirse sana N93 tabiki.Ama yok fotograf konusunda iyi olan q kalvyeli dokunmatik ekranli stylus kalemi ile smart ozellikleriyle pda hissi veren bir telefon istiyorsan P990 tabiki.
    En azindan ben P990 alacagim kesinlikle
  • quote:

Orjinalden alıntı: 7ES

Tamamen kullanim alanlarin ile ilgili bir durum soz konusu bence.Bol bol en iyi kalitede video ile sony nin makro moddaki ustunlugune gerek duymaz yeterli kalitede fotograf cekerim dersen bunun yaninda smart ozellikleride q klavye olmamasina ragmen yeterli gelirse sana N93 tabiki.Ama yok fotograf konusunda iyi olan q kalvyeli dokunmatik ekranli stylus kalemi ile smart ozellikleriyle pda hissi veren bir telefon istiyorsan P990 tabiki.
    En azindan ben P990 alacagim kesinlikle

sonunna kadar katılıyorum benim sahşi görüşüm de n93 ün kullanışlı birtel olamayacağğı çünkü bir cep teli çin aşırı derece de büyük ! bunun yanı sıra p990 gayet hoş onun da çok küçük olduğu söylenemez ama n93 e göre bayağı bir küçük kalıyor

• bencede N93her sey kamera deil
  • p990i her yönüyle mükemmel bir telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert -- 18 Ağustos 2006; 14:54:33 >
  • arkadsalasr simdi int kafedeyim resimleri nasil atcam foruma bilgisayara yolladimda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.