Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

nokia n91 mi sonyericson w800i mi?

167
Cevap
0
Favori
2.658
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> nokia n91 mi sonyericson w800i mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      40 Mesaj
      19 Ağustos 2005 00:29:50 Konu Sahibi
      face01tr

öncelikle şunu söyleyim blutooth ya da data kablosuyla o bakinaya bağlanıyosan zaten telefondan nete girmene gerek yok :) makinadan dawnload et blootooth unla dosyaları yolla. Ama wireless olarak internete bağlanmak istiyosan zaten okulun kendi içinde adsl interneti dağıtmak için bir network ağı kuruludur. senin ordaki herhangi bir makinaya wifi(wireles) le bağlanman için orda wireless network olması lazım.wireless network(wifi) yoksa ordaki bilgisayarlardan birine wireles ethernet kartı takman lazım. bu ethernet kartları bayaa ucuzladı. ama hazır bir kablosuz ağ yoksa bu karta para vermek yerine ordaki makinadan internete girip blootoothla dosyaları telefona indirmek daha kolay gibi!!
      |
      |
      19 Ağustos 2005 02:43:39
      anladım şimdi.. yani kablosuz ağ olan yerlerde telefon ağı görüyor ? peki ne kadar ucuzladı bilmem ama bi wireless ethernet kartı alıp okuldaki makinanın birine taksam.. derste atölyede falan telefondan beleş nete girebilirmiyim ?
      |
      |
    • Binbaşı
      1984 Mesaj
      19 Ağustos 2005 02:50:23
      n90 w800
      |
      |
      Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım,Ben Hiç Böyle Bir Denize Dalmadım Üzerimde Pantolonum Artı Ayakkabılarım,Ha Gayret! Bir Sene Fırtına,Üzerimde Dolunay,Gün Yüzü Asmış, Dalgalar Boyum Aşmış,Nefesime Gücü Bahşet Mevla.Bir Kulaç Daha Atsam Olur Evvel Allah.
    • Çavuş
      40 Mesaj
      19 Ağustos 2005 21:38:48 Konu Sahibi
      100 metre alan içerisinde evet girebilirsin
      |
      |
      28 Ağustos 2005 11:47:27
      umarım rüyadan uyandın n90.............1500 ytl n91 1000 ytl olmaz sanırım
      quote:

Orijinalinden alıntı: carbendi

ozaman kesinlikle n91 almaya karar verdim artık hiç bir yorum fikrimi değiştiremez. Nedeni: Bizim okulun heryeri wireslan le dolu eğer okulun istediğim yerinden beleş internete(ultra manyak süper hızlı bir internet) bağlanıp dolanabiliyosam (gerçi pek zevkli olmaz küçük ekranda ama neysa) ve bilgisayara girip 4gb lik harddiscime istediğim video ve dosyayı indirebiliyosam, hocanın verdiği ödevi ve teslim tarihini(teslim tarihi dier telefonlarla da görülebilir ama ödevi beleş olarak internetten download edebilmek önemli) indirebiliyosam. Süper ozaman tam bana göre. Artık kararımı kıldım ve n91 diyorum başka da bişey demiyorum.

arkadaşlar amma abarttınız fiyatını heaa dünyanın heryerinde 650 euro olacak deniyo tamam türkiyede pahalı olsun da 2000 ytl de olmaz bea baküden 650(en fazla) euro ya aldırıyorum ben bu da yaklaşık 1000 ytl eder. Daha fazlaysa (50-100 ytl oynarsa ona bişey demem) zaten almam(yada 1000 ytl ye düşmesini beklerim). ama Çıkmamış ürüne abartı fiyat verip umut kırmayalım lütfen :)
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      28 Ağustos 2005 20:18:22
      zaten N91 in 1000ytl olması olacak şey değil.
      |
      |
      3188 Mesaj
      28 Ağustos 2005 20:19:16
      N91 1.000 YTL olsun, kapış kapış satılır.
      |
      |
      28 Ağustos 2005 20:20:17
      kesinlikle w800i yani kendi telefonum
      |
      |
      24 Kasım 2005 01:24:47
      Sapına kadar n91.Siz o w800 e 4gb disk takında göreyim o cihazın fiyatını.
      |
      |

Bak.... bilki domuzların önüne inciler serilmez
      Mücevherden sarraflar anlar ancak, başkası bilmez
      Ne fark eder ki; kör insan için elmasta bir camda
      Sana bakan kör ise, sakın kendini camdan sanma
      (MEVLANA)
    • Yarbay
      8549 Mesaj
      24 Kasım 2005 12:38:36
      w800i+3.5 gb=1250ytl
      w800i+512mb hediye+3 adet 1gblık kart=800+3x150ytl=800+450ytl=1250ytl[3.5gb 3650mb falan]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 24 Kasım 2005, 12:41:00 >
      |
      |
      24 Kasım 2005 13:47:24
      O zamanda sürekli kart değiştirmek gerecek.4gb lık tek disk bence çok daha kullanışlı.Ben şahsen sevdiğim bi parça diğer mmc de diye ikide bir kart değiştiremem.Bi şarkı orda diğer şarkı diğer mmc de.Kullanışsız oluyo.Yanında nerede taşıyacaksın öyle mmc leri.Telefonu alırken yanında bide mmc leri al cebine koy.Yolda düşerse veya kaybolursa ne olacak?Kısacası kullanışsız.
      quote:

Orjinalden alıntı: gren

w800i+3.5 gb=1250ytl
      w800i+512mb hediye+3 adet 1gblık kart=800+3x150ytl=800+450ytl=1250ytl[3.5gb 3650mb falan]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crux2005 -- 24 Kasım 2005, 13:50:22 >
      |
      |

(MEVLANA)
    • Yarbay
      2787 Mesaj
      24 Kasım 2005 14:06:01
      Microdrive teknolojisinin güvenilirliği ile ilgili bi kaç araştırma yaptım.Çıkan sonuçlar.

Şöyle açıkliyim:

bu microdrive teknolojisini creative muvo2 adlı taşınabilir müzik çalarında kullanmış.Microdrive ın zarar görmemesi ve enerji den tasarruf edilmesi için sistem geliştirmişler.Sistem de şu:

Bildiğiniz üzere microdrive larda önbellek oluyor.Siz örneğin bir mp3 çalmaya başladığınızda microdrive bu mp3 ün yaklaşık 2 dakikalık bi kısmını önbellekeğe alıyor.Ve size mp3 ü önbellekten dinletiyor.Yaklaşık 10 saniyede mp3 ün 2 dakikalık kısmını önbelleğe attıktan sonra microdrive kendisini durduryor.Bu durdurma aracılığıylada hem belirli bir derecede güvenlik sağlanıyo hemde enerjiden tasarruf.N91 de ışık sensörüde olduğu için gündüzleri ekran ve tuş takımının ışığını otomatik kapatıyor.Buda belli derecede pil den tasarruf demek.N91 almayı düşünenlere ufak bir bilgi.
      |
      |

(MEVLANA)

• Yarbay
      4503 Mesaj
      24 Kasım 2005 17:08:44
      quote:

Orjinalden alıntı: gren

w800i+3.5 gb=1250ytl

bunlarla uğrasmk yerine hepsini bi tek telde toplanmış olanı alırm daa ii+symbian we kocaman bi ekran ohh miss gbi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan s. -- 24 Kasım 2005, 17:09:52 >
      |
      |
      24 Kasım 2005 17:22:14
      SONY KALİTESİNİ SES KONUSUNDA HİÇ Bİ SHIT BİLMEYEN NOKIA İLE KIYASLIYORLARYA ANLAMIYOM BEN O INSANLARI....
      |
      |
      24 Kasım 2005 17:25:27
      quote:

Orjinalden alıntı: shady_tr

SONY KALİTESİNİ SES KONUSUNDA HİÇ Bİ SHIT BİLMEYEN NOKIA İLE KIYASLIYORLARYA ANLAMIYOM BEN O INSANLARI....

n91 i hepims gorces nokia şuana kadr mp3 ozeliği üstünde cok durmadı ama bnce n91 bu konuda 1 numara olmaya aday
      |
      |
      24 Kasım 2005 17:29:09
      quote:

Orjinalden alıntı: gokhan s.

quote:

n91 i hepims gorces nokia şuana kadr mp3 ozeliği üstünde cok durmadı ama bnce n91 bu konuda 1 numara olmaya aday

TABİKİ W800'ÜN OLMADIĞI BİR LİSTEDE 1.OLUR.....
      |
      |
      24 Kasım 2005 17:34:31
      quote:

quote:

quote:

büyük harflerle yazmana gerek yok normal yazıncada gorunuo yani nse smdiden bşi denemes cıksında ole anlaşılr smdi tartısmanın ble anlamı yok
      |
      |

• Yarbay
      3522 Mesaj
      24 Kasım 2005 20:46:42
      ne olacka hadi ben n90 dedim
      o sana w800i dedi nolcak ???
      |
      |
      24 Kasım 2005 20:51:29
      quote:

quote:

quote:

komiksin ya.Çıksın inş karşılaştırma imkanı buluruz.Bide nokia şu i-tunes le anlaşsa ne harika olur be.Gir int ten şarkı indir.(Gerçi n91 bunu yapıyo ama i-tunes le daha geniş bi mp3 arşivi olur)Bu kadar sennheiser gibi dev firmalarla anlaşmış.bunlarlada anlaşsa keşke.bu telefonda kalite olmasa o kadar ses üzerine isim yapmış markalar n91 uyumlu parçalar çıkarıp isimlerini karalamak istemezler.Yanlışmıyım.
      |
      |

(MEVLANA)

• Yarbay
      3738 Mesaj
      24 Kasım 2005 23:07:50
      quote:

playstation dan önce sony nin oyun konsolu konusunda en iyi firma olacağını düşünürmüydün? sony oyun konsolu işine hiç girmemelimiydi sence? playstation u sega ve nintendo ürünleriyle karşılaştırmamamk mı gerekirdi?

bu üçünün cevabını istiyorum
      |
      |

Reklamlar
sohbet
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.