Şimdi Ara

***NOKIA N91 İNCELEMESİ***(TELEFONDAN GÖRÜNTÜLER VE ÇEKTİĞİM RESİMLER) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
40.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n91 ekran çözünürlüğü 176x208 mi??? eğer böleyse sırf ekrandan dolayı alınması sakıncalı derim çünkü arkadaşta 6680 var oda 176x208 çok kalitesiz gösteriyo herşeyi ve n91in çektiği fotolardan daha iyisini abimin s700le çekiyom ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarycanary

çok yakında 3. jenerasyon için birçok tema oyun vb. çıkacaktır biraz bekle

Güzel inceleme teşekkürler.

Yanlız video kayıt çözünürlüğü çok az 640 olsaydı sağlam olurdu.
  • Benimde bir arkadaşım N91 aldı.2 Milyara almış 5 ay taksitle.Çok memnun kaldı.

Ses kalitesine önem veriyorsanız, mükemmel malzeme kalitesi ve müthiş tasarım, gelişmiş bağlantı özellikleri istiyorsanız N91 alın.Resimlerde biraz kötü görünüyor ama elde süper duruyor

Sadece kamera ve ekranını beğenmedim ama bunlar boşverin gitsin.N91'in ses kalitesi, malzemesi, karizması yeter
  • Çok pahalıya almış yaw.O kadar para verilirmi.Ben bu kadar n91 manyağıyım ama o kadar parayı verecek kadar kendime güvenmiyorum.Durumu iyi arkadaşın demekki.Güle güle kullansın iyi bi seçim yapmış.
  • sarkı geçişleriyle ilgili bir olumsuzluktan bahsedilmiş.

telefon hafızasına en ufak dahi hiç bişe yüklemeyin, bu alette telefon hafızası önbellek olarak kullanılıyor microdriverdan şarkılar önce buraya aktarılıp ardından çalmaya başlıyor. her şarkı bitiminde yeni bir şarkı seçmeye kalkmak, hem biraz gecikmeye neden olabilir hemde pilin hemen bitmesine sebeb olur. neden mi ? çünkü siz her şarkı seçmek için hafızayı taradığınızda mictodriver çalışmaya başlar. bu yüzden kendinize playlistler hazırlayın ve bir playlistin tamamını çalmaya başlayın. böylece o playlistteki şarkıların alabildiğini telefon önbellek olarak kullandığı tel hafızasına alacak, mirodriver tek sefer çalışıp tüm şarkıları attığı için pil daha uzun gidecektir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: crux2005

Çok pahalıya almış yaw.O kadar para verilirmi.Ben bu kadar n91 manyağıyım ama o kadar parayı verecek kadar kendime güvenmiyorum.Durumu iyi arkadaşın demekki.Güle güle kullansın iyi bi seçim yapmış.

Gerçekten güzel telefon N91 AŞKINA!
  • n91 kullanan arkadaşlar n91 almaya değermi? yoksa n80 mi almalıyım? bu iki telden birini almak için tellerimi satışa çıkarttım

http://forum.donanimhaber.com/m_7073119/tm.htm
  • Evet ben bu konudan daha öncedende bahsetmiştim.Çeşitli risklere karşı korumada sağlıyor bu sistem.Önbellek teknolojisi microdrive larda kullanılıyor.N91 de şarkı seçip çalmaya başladıktan sonra telefon yaklaşık 20 saniye kadar şarkıyı önbelleğe kaydediyor.Daha sonra telefon microdrive ı durdurarak hem güç tasarrufu sağlıyor hemde güvenlik olarak azda olsa bir nevi güvenlik sağlıyor.Arkadaşların bahssettiği şarkıdan şarkıya geçen zamanın bazen uzayabilmesi microdrive ın duruş modundan tekrar hareket haline geçiş ve şarkıyı okuyabilmesi arasında geçen zamanı gösteriyo.Bu yüzden bazen şarkılar arası süre uzayabilir.Ama şu ana kadar sadece sanırım scarycanary dostum şarkılar arası geçiş süresini 5 sn olarak söyledi ki bu çok uzun bi süre.Bence oda sıradışı bi durum vardır.

quote:

Orjinalden alıntı: face01tr

sarkı geçişleriyle ilgili bir olumsuzluktan bahsedilmiş.

telefon hafızasına en ufak dahi hiç bişe yüklemeyin, bu alette telefon hafızası önbellek olarak kullanılıyor microdriverdan şarkılar önce buraya aktarılıp ardından çalmaya başlıyor. her şarkı bitiminde yeni bir şarkı seçmeye kalkmak, hem biraz gecikmeye neden olabilir hemde pilin hemen bitmesine sebeb olur. neden mi ? çünkü siz her şarkı seçmek için hafızayı taradığınızda mictodriver çalışmaya başlar. bu yüzden kendinize playlistler hazırlayın ve bir playlistin tamamını çalmaya başlayın. böylece o playlistteki şarkıların alabildiğini telefon önbellek olarak kullandığı tel hafızasına alacak, mirodriver tek sefer çalışıp tüm şarkıları attığı için pil daha uzun gidecektir..

• quote:

Orjinalden alıntı: crux2005

Evet ben bu konudan daha öncedende bahsetmiştim.Çeşitli risklere karşı korumada sağlıyor bu sistem.Önbellek teknolojisi microdrive larda kullanılıyor.N91 de şarkı seçip çalmaya başladıktan sonra telefon yaklaşık 20 saniye kadar şarkıyı önbelleğe kaydediyor.Daha sonra telefon microdrive ı durdurarak hem güç tasarrufu sağlıyor hemde güvenlik olarak azda olsa bir nevi güvenlik sağlıyor.Arkadaşların bahssettiği şarkıdan şarkıya geçen zamanın bazen uzayabilmesi microdrive ın duruş modundan tekrar hareket haline geçiş ve şarkıyı okuyabilmesi arasında geçen zamanı gösteriyo.Bu yüzden bazen şarkılar arası süre uzayabilir.Ama şu ana kadar sadece sanırım scarycanary dostum şarkılar arası geçiş süresini 5 sn olarak söyledi ki bu çok uzun bi süre.Bence oda sıradışı bi durum vardır.

quote:

Orjinalden alıntı: face01tr

sarkı geçişleriyle ilgili bir olumsuzluktan bahsedilmiş.

playist oluşturduğumda şarkı geçiş süreleri azaldı ama şu ana kadar şarkı atlama tuşuna basar basmaz şarkıya geçtiğini görmedim

• Bilmiyorum forumu sık sık takip ediyosan senden başka n91 alan arkadaşların hiçbirinde bu sorun yok.Arkadaşların dediği süre 1ve 3 arası değişiyor.Seninkinde bi anormallik var.
  • olabilir
  • Dostum güle güle kullan cihaz gerçekten gerek özellikleri gerek gerek dizaynı itiberıyla çok şık sormak istediğim soru ise kaç paraya nereden aldığın?
  • en cok merak ettiğim wifi nasıl kullanıyorsunuz rahatmı? en kısa zamanda gokhan senle buluşmamız lazım abi ben wifi yeri buldum çaylar benden wifi senden
  • Diğer N91 inceleme forumunda da yazdım. Burada da yazayım. İlk başından beri playlist ile şarkı dinliyorum. Şarkı geçişleri 1 sn ya da daha az. Fakat şunu unutmayın. Bilgisayarda mp3 dinlemiyoruz. Anında geçişleri beklemeyin. Discman'im bile basıldığı anda şarkıya geçmiyor. N91 bence çok hızlı değişiyor. Şu ana kadar 2 sn beklediğim olmadı. Fakat Kişiler'e mp3 zil sesi tonu ekleyince o kişi aradığında telefonun ışığı yanıyor ve 1 saniye sonra arayan görünüyor. 1 saniye sonra da mp3 zil sesi tonu çalmaya başlıyor.
  • Doğrudur symbian işletim sistemli telefonlarda öyle bi durum var.1 veya 2 sn sonra şarkı çalmaya başlar

quote:

Orjinalden alıntı: Tora

Diğer N91 inceleme forumunda da yazdım. Burada da yazayım. İlk başından beri playlist ile şarkı dinliyorum. Şarkı geçişleri 1 sn ya da daha az. Fakat şunu unutmayın. Bilgisayarda mp3 dinlemiyoruz. Anında geçişleri beklemeyin. Discman'im bile basıldığı anda şarkıya geçmiyor. N91 bence çok hızlı değişiyor. Şu ana kadar 2 sn beklediğim olmadı. Fakat Kişiler'e mp3 zil sesi tonu ekleyince o kişi aradığında telefonun ışığı yanıyor ve 1 saniye sonra arayan görünüyor. 1 saniye sonra da mp3 zil sesi tonu çalmaya başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crux2005 -- 16 Mayıs 2006; 10:44:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: snsnc

en cok merak ettiğim wifi nasıl kullanıyorsunuz rahatmı? en kısa zamanda gokhan senle buluşmamız lazım abi ben wifi yeri buldum çaylar benden wifi senden

olm bnde buldm la gecen dolmuştayken rastgele bi actm 3 yerde birden buldm bnde operyala kısa süreli bi surf yaptm hehehee
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhan s.

quote:

Orjinalden alıntı: snsnc

en cok merak ettiğim wifi nasıl kullanıyorsunuz rahatmı? en kısa zamanda gokhan senle buluşmamız lazım abi ben wifi yeri buldum çaylar benden wifi senden

olm bnde buldm la gecen dolmuştayken rastgele bi actm 3 yerde birden buldm bnde operyala kısa süreli bi surf yaptm hehehee

Cep telefonunda wifi olayı nasıl oluyor, hangi modeller destekliyor, hangi tür modemlere bağlanarak erişim sağlanıyor, biraz açıklar mısınız?

• Wi-fi ile sörf nası zevkli mi Telefon kaldırıyomu?.Bulduğu zaman şifre sorma olayı filan yokmu.Yani direk bulduktan hemen sonra ayarları yapıp sörf mü yapıyosunuz?Güzel bişey ya.

@Bamkan senin sorunada gelince şu anda benim bildiğim nokia n91 ve nokia n80 de wi-fi var.Wi-fi adsl hizmetinin kablosuz ve kızılötesi dalgalarla belli bir mesafeye kadar yayıldığı bi çeşit internet hizmeti.Sen örneğin n91 ile bu wi-fi olan yerin kapsama alanına girdin ve telefonundan tarama yaptın. Telefon o internet dalgalarının yayıldığı hotspotu bulur ve bi kaç ayarı yaptıktan sonra telefonundan aynen gprs e girermiş gibi kablosuz bir şekilde ve çok daha hızlı bir şekilde internete girebilirsin.Olay bu
  • telefonlarınız hayırlı olsun arkadaşlar telefonun malzeme kalitesi gerçekten iyiymiş ama foto beni hayal kırıklığına uğrattı ayrıca wi-fi de müthiş bi özellik güzel telefon vesselam...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.