Şimdi Ara

***NOKIA N91 İNCELEMESİ***(TELEFONDAN GÖRÜNTÜLER VE ÇEKTİĞİM RESİMLER) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
40.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yukarı
  • Gayet iyi. Paylaşım için teşekkür ederim.
    Ama benim favorim hala N93. Şimdilik
  • ellerine saglık kardeş valla cok ugraşmısın
  • bir n91 8gb sahibi olarak bende birşeyler ekleyim dedim.

anlatmaya nerden başlayım bilemiyorum ama scarycanary ın da yaptığı gibi bende görünümden bahsediyim ozaman.

telefonun neredeyse %70i metal hatta arka kapağında STAINLESS STEEL yazması beni biraz güldürdü.

telefonun kulaklık ses çıkışı(en üstte) nokia kulaklıkları için diil standart bildiğimiz kulaklıklar için yani evdeki 7+1 sisteme bağlayabiliyosunuz.

yine kulaklık çıkışının yanında tek kelime ile hasta olduğum tuş kilidi var (kendisi biraz on-off swich lere benziyor ama çok kullanışlı).

menü tuşu bana kalırsa biraz ters olmuş (nokia yazısının sağında telefonun kenarında kalıyor)

4cm x 3,5cm bir ekranı var (adam olana çok bile :D )

başka... fotoğraftaki gibi sürgülü kapağın üstünde muzik tuşları var

birazda özelliklerinden bahsediyim

telefon bilgisayara veri kablosu ile 3 şekilde bağlanabiliyor (ortam yürütücüsü,PC Suite,ve Toplu depolama) en hızlı olan toplu depolama modu ve bilgisayara bağlandığı anda bütün programları kapatıp hatsız moda geçiyor ama fazla hızlı diil sanki usb 1.1 i kullanıyor gibi

müzik playeri nokianın şuana kadar yaptığı en güzel program diyebilirim

radyosu standart

galerideki fotoğrafları açması oldukça hızlı

telefonda iki web tarayıcı var birtane downloader var yani birşey indirirken bağlantınız kesildiğinde kaldığınız yerden daha sonra dewam edebiliyorsunuz

wifi biraz problemli gibi bazen hiç kımıldatmadığım halde bağlantı kopuyor veya aynı yerde wifiyi bazen bulamıyor

kamerasına gelince... n90 kullanmış birisi olarak kameraları kıyasladığımda n91 yerin dibine giriyor yani n70 ayarında bir kamerası var

başka soruları olan arkadaşlar var ise ensaryuce@hotmail.com a mail atabilirler

• m@rten87 kardeş peki wi-fi le hiç gezindinmi normal n91 4 gbdeki gibi 3 dk sonra hata veriyomu walla bizim 4 gblerde war sinir ediyo..
  • en son fw ile problemsiz ve wifide kesintisiz kullanıyorum .kendi evimde hatta şarj bitirmek için saatlerce msn veya opera ile adsal ye bağlanıyorum hiç bir kopma olmuyor.bilginize.. (n91 4gb)
  • kardeş senin firmware kaç peki benimki 2.20.008 daha yenisi çıktımı acab??
  • paylaşım için teşekkürler
  • o kadar mutsuzum ki...

k810i hayali kurarken n91 gönderileceği söylendi.

cahilliğimdendir belki n91 daha iyidir ama;

3.2 megapiksel yok, cyber shot yok, telefonun boyutu benim için gerçekten problem olucak sanırım internetten baktığım kadarıyla...

kamera odaklı bir telefon istiyordum ben...

arkadaşlar telefon hemen hemen sıfır, ama ne kadara satabileceğim bilmiyorum, satarsam hata etmiş olur muyum?
  • kamera için tel arıyorsan sat n91i yok müzik dinleyeceğim nete girebilirim diyorsan n91den iyisini biraz zor(hatta yok) bulursun!!
  • Ya yorumlar bu kadar mı ? Bakıyorumda en son yorumdan nerdeyse 8 ay sonra yazıyorum ama olsun o kadar ? Bu telefonun fiyatı oldukça düşmüş ama çoğu yerde satılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muradiye2 -- 21 Ağustos 2008; 0:32:44 >
  • ben de fiyatı düşükse 300ytl civarı falan bu telefonu arıyorum
  • En son Genpatech.com da 460 ytldi ama burda da stokta yok yazıyor, yakın zamana kadar vardı. Başka yerde zaten bulamadım. Hiçbiryer satmıyor telefonu.
  • Akustik dosyası attığım K750i ile kullandığım EP-630 model kulaklık zamanında patlamadı, N91 ile bir kaç dinleyişten sonra bozuldu. Ses seviyesine dayanamadı sanırım.

Şimdi bana hangi kulaklığı tavsiye edersiniz? Bu telefonla hangi kulaklık güzel bir ikili olur?
  • n91 i 15 dakka dinleme fırsatım oldu bilgisayarım müzik seti sony discman creative muvo vidz akustikli W200i dahil aralarında duyduğum en iyi ses.nokialardan nefret ediyorum ama sırf sesi için w200i mle takas edebilirim
  • SennHeiser lerden biri bu telefonla iyi bir ikili olabilir sanırım. Kulaklıkta oldukça iyiler. Sony falan halt yemiş yanında.
  • Güzel inceleme sağol..
  • Müzik açısından çok iyi fakat bu telefona para harcamayın derim. Zamanında bizleri çok şaşırtmıştı, bayağı övmüştük, toz konduramamıştık fakat telefonun sabit diskli olması deli ediyor.
    Yavaş yavaş ve yavaş...
  • Bugün N91-N95 ile WLAN çekim gücünü karşılaştırdım arkadaşla birlikte. Nokia N91, ağı gayet iyi görürken, Nokia N95'te hiçbir tepki yoktu. Nokia N91 ile internette dolaşmak yavaş değil yani gayet hızlı ki iyi çektikten sonra hiçbir problem olmuyor. Eksiği ise ekran boyutu (+ çözünürlük) ve işlemci hızı.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.