Şimdi Ara

===> Nokia N86 | Ana Başlık - 8mp - 2.6' OLED - 8GB - GPS - Wi-fi <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
5.032
Cevap
3
Favori
284.138
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Nokia >> ===> Nokia N86 | Ana Başlık - 8mp - 2.6' OLED - 8GB - GPS - Wi-fi <===
Giriş
    1608 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: artes23

soruyu tekrarlıyorum arkadaşlar bazen pc den tele program yüklerken yükleyici otomatik tel hafızasına programı kuruyor dolayısıyla tel hafızası küçülüyor kurulacak programları nasıl direk 8 gb lik ana hafızaya yüklerim yardım lütfen

kardeş gördüm sorunu daha öncede aynı problem olmuştu bazılarında. 3-4 sayfa geriden buraya doğru yazılanları oku sorununu çözüceksin
    |
    |

Opel Astra 1.6 CDTI 136 HP Sport HB
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Samsung Galaxy NOTE 8
  • Yarbay
    2688 Mesaj
    evet cihaz ışıgı iyi topluyor....
    |
    |
    Forumda arattırdığımda telefonumda yaşadığım "çekilen videonun gösterilememesi" sorununa benzer sorunlar yaşayanlar olmuş. Çok video çekmememe rağmen, videolarımı oynatmak istediğimde (eski telefonum olan E65'ten buraya aktardıklarım ve N86'nın kendi orijinal formatında çektikleri) videoların sadece sesi geliyor, görüntü ise hiçbir şekilde gelmiyor.

Bu hatayı "Realplayer" logosu çıktıktan hemen sonra "Ses ya da video klip oynatılamıyor. Kısmen oynatma deneniyor" şeklinde bir uyarı veriyor.

Bu problemden kurtulmamın tek yolu Reis-i Eagles'ın da önerdiği "CoreCodec CorePlayer v1.3.6 Build 7427" yüklemek midir? Bu program yüklenirse telefonun "default" video göstericisi CoreCodect mi olur?

Orijinal KVK'lı bir cihaz olmasına rağmen, neden böyle bir problem var telefonda?
    |
    |

• Uzman Mobil
    32094 Mesaj
    çok ilginç 1 hataymış. cihaz kendi kaydettiği formatı mı okuyamıyor

codec yoksa onu der normalde.
    |
    |

• Yüzbaşı
    843 Mesaj
    Orjinal olması hiç sorun vermicek anlamına gelmez.Doğru bir kaç arkadaşta vardı sanırım biri değiştirmişti.Bence servise ver yeni aldıysan değişim talebinde bulun.Format atsan işe yarayabilirmi acaba bi dene olmadı sonra servise ver
    |
    |

AMD Phenom II X6 1090T Black Edition| MSI 870A-G54 Soket AM3 DDR3-2000MHz|KINGSTON HyperX 8GB(2x2x2x2GB) DDR3-1333MHz|SAPPHIRE Radeon HD6870 1GB GDDR5|SAMSUNG Spinpoint 1TB|XIGMATEK UTGARD PURE BLACK EDITION|XIGMATEK NRP-PC SERİSİ 80PLUS 700W|ASUS MS238H LED PANEL
  • Yarbay
    2155 Mesaj
    Video sorunu süreyle alakalı mı? Video süresinin uzunluğu veya kısalığı farkediyor mu?

Şu an denedim 10sn.'lik bir videoyu sorunsuz oynattı. Karelenme yok, kalite gayet güzel.

Versiyon, son gelen.

Saygılarımla.
    |
    |

Orijinalden alıntı: _GreeNEyEs_

Forumda arattırdığımda telefonumda yaşadığım "çekilen videonun gösterilememesi" sorununa benzer sorunlar yaşayanlar olmuş. Çok video çekmememe rağmen, videolarımı oynatmak istediğimde (eski telefonum olan E65'ten buraya aktardıklarım ve N86'nın kendi orijinal formatında çektikleri) videoların sadece sesi geliyor, görüntü ise hiçbir şekilde gelmiyor.

Bu hatayı "Realplayer" logosu çıktıktan hemen sonra "Ses ya da video klip oynatılamıyor. Kısmen oynatma deneniyor" şeklinde bir uyarı veriyor.

Bu problemden kurtulmamın tek yolu Reis-i Eagles'ın da önerdiği "CoreCodec CorePlayer v1.3.6 Build 7427" yüklemek midir? Bu program yüklenirse telefonun "default" video göstericisi CoreCodect mi olur?

Orijinal KVK'lı bir cihaz olmasına rağmen, neden böyle bir problem var telefonda?

yıldız kare 7370 kare yazarsan düzelir, yazılımsal bi sorun
    |
    |

• Yüzbaşı
    492 Mesaj
    Gerçekten cihaz kendi kaydettiği formatı okumuyor. Buna ben de şaşırmadım değil. Dediğim gibi ben genelde foto çeken biriyim ancak geçen gün video çekeyim dedim, işte o zaman sıkıntıyı fark ettim.

Cihaz 3 aylık, garantisi vs. var tabi ki KVK'dan. Ancak servise vermek de istemedim ilk olarak. Servise giden telefon tamir edilse bile, gereksiz çizik vb. sıkıntılara teslim edilebiliyor. 30 işgününü sonuna kadar kullanıyorlar, geçici telefon bulmam da zor zaten. Bu da benim canımı fazlasıyla sıkar.

Sorun video süresiyle ilgili değil, ister 5 sn ister 5 dk hiç fark etmiyor. Dediğim gibi çekilen videoyu izlemek istediğinizde hata verip sadece sesi duyabiliyorsunuz, ekran siyah olarak kalıyor.

tritone, yıldız kare 7370 kare dediğimiz olay format oluyordu sanırım. Bunu yapmadan önce telefon içindeki rehberi,mesajları,takvimi,müziği,fotoları vs. kayıtları yedeklemem mi gerekir?

Sorun bence de yazılımsal, eğer çözüm buysa, çok sevineceğim gerçekten.
    |
    |

• Binbaşı
    1608 Mesaj
    quote:

Gerçekten cihaz kendi kaydettiği formatı okumuyor. Buna ben de şaşırmadım değil. Dediğim gibi ben genelde foto çeken biriyim ancak geçen gün video çekeyim dedim, işte o zaman sıkıntıyı fark ettim.

Cihaz 3 aylık, garantisi vs. var tabi ki KVK'dan. Ancak servise vermek de istemedim ilk olarak. Servise giden telefon tamir edilse bile, gereksiz çizik vb. sıkıntılara teslim edilebiliyor. 30 işgününü sonuna kadar kullanıyorlar, geçici telefon bulmam da zor zaten. Bu da benim canımı fazlasıyla sıkar.

Sorun video süresiyle ilgili değil, ister 5 sn ister 5 dk hiç fark etmiyor. Dediğim gibi çekilen videoyu izlemek istediğinizde hata verip sadece sesi duyabiliyorsunuz, ekran siyah olarak kalıyor.

tritone, yıldız kare 7370 kare dediğimiz olay format oluyordu sanırım. Bunu yapmadan önce telefon içindeki rehberi,mesajları,takvimi,müziği,fotoları vs. kayıtları yedeklemem mi gerekir?

Sorun bence de yazılımsal, eğer çözüm buysa, çok sevineceğim gerçekten.

okumayan videoları pc ye atıp total video converter programıyla flv formatına çevir öyle dene. ben hiç böyle bir hatayla karşılaşmadım ama bu yöntemle sorunun giderilecektir
    |
    |

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Samsung Galaxy NOTE 8

• Yarbay
    6014 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hakandurmus

Zagg Invisible Shield sipariş verdim yarın elimde olur test aşamasından sonra ürün hakkındaki yorumlarımı sizlerle paylaşacağım dostlarım

arkadaş memnunmusun üründen ??
    |
    |
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Binbaşı
    1608 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

Orijinalden alıntı: hakandurmus

Zagg Invisible Shield sipariş verdim yarın elimde olur test aşamasından sonra ürün hakkındaki yorumlarımı sizlerle paylaşacağım dostlarım

arkadaş memnunmusun üründen ??

evet gayet güzel ama çok özenle yapıştırın..
    |
    |

Samsung Galaxy NOTE 8
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tritone

quote:

yıldız kare 7370 kare yazarsan düzelir, yazılımsal bi sorun

Tritone çok teşekkür ederim, sorun düzeldi format attıktan sonra. Pc suite ile yedeklemiştim tüm bilgileri, şimdi geri aktarıyorum telefona.
    |
    |

• Binbaşı
    1130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: komazec

Bu forumda Finlandiya uretmi N86 sahibi arkadas var mi?

evet var ,benimki finlandiya üretimi,,bayağı aradim almadan önce,ama kvk değil ithalatçı firma garantili ,kvk nın hepsi çin malı,finland yok
    |
    |
    2167 Mesaj
    Telefonu dün aldım, böyle bir telefonu ilk kez kullanacağım. Ayarları kurcalarken hotmaile bağlandım ve mailler gelmeye başladı. Peki bu bağlantı ücretli bir bağlantı mı? Çünkü wirelesin olmadığı bir yerde de mail geldiğini gördüm.
    |
    |

Orijinalden alıntı: mert25

Telefonu dün aldım, böyle bir telefonu ilk kez kullanacağım. Ayarları kurcalarken hotmaile bağlandım ve mailler gelmeye başladı. Peki bu bağlantı ücretli bir bağlantı mı? Çünkü wirelesin olmadığı bir yerde de mail geldiğini gördüm.

kaça aldın kardeşim? birde ilk görüşlerin nelerdir
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    492 Mesaj
    Dün video gösterememe sorununu yukarıdaki mesajlarda anlatıldığı şekilde format atarak çözdükten sonra ana menüdeki N-Gage ikonunun kaybolduğunu fark ettim. Bu nasıl oldu? Bunu nasıl geri getirebilirim?
    |
    |
    2548 Mesaj
    quote:

Dün video gösterememe sorununu yukarıdaki mesajlarda anlatıldığı şekilde format atarak çözdükten sonra ana menüdeki N-Gage ikonunun kaybolduğunu fark ettim. Bu nasıl oldu? Bunu nasıl geri getirebilirim?

telefondan n-gage'in sitesine girin.orda üst tarafta download yazar.ordan indirin..
    |
    |

Xbox Live: Yigitcen
  • Binbaşı
    1608 Mesaj
    arkadaşlar n-gage oyunların hepsini sorunsuz şekide oynayan varmı?
    |
    |

Samsung Galaxy NOTE 8
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

quote:

telefondan n-gage'in sitesine girin.orda üst tarafta download yazar.ordan indirin..

Çok teşekkürler, bu sorunu da sayenizde halletmiş oldum.
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.