Şimdi Ara

Nokia N8 - Süper Fiyat Süper Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
26
Cevap
0
Favori
3.017
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Nokia N8 - Süper Fiyat Süper Kampanya
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    83 Mesaj
    çok iyi :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: kuvars10

quote:

Piyasada Samsung Gio-Ace, İdeos x5, X10 mini vs. vs. varken, 5800 gibi bir telefonun hala 400 Tl civarına satılmasına anlam veremiyorum.

5800'ın o fiyata satılması bence normal,çünkü hala onda olan senin dediklerinde olmayan özellik var.Dediğin telefonlarda daha önde kamera yok 3g görüntülü görüşmek için.Haa dersinki arka kamera ile konuşur,buda çok komik bir durum.

Nokia'yı olup olmadık markalarda karşılaştırmak biraz komik bir durum,sırf işletim sisteminden dolayı.

Bugün cebimde 500 tl ile telefon almaya kalksam 5800 alırım,diğerlerini almak bence hatadır.İdeos X5 denen cihazı hele alacağıma Nokia C6-01 alırım.

Bir kullan derim.

Çin malları kötü değildir aslında. Bizim buradaki satıcılar milleti kazıklamak için en adisini istediklerinden adi cihaz geliyor.

Ben İdeos X5 kullanıyorum. Değil 5800, pek çok konuda N8 i bile geride bırakır. Bahsi geçen firma bizim buradaki esnafın 4 bin TL para verip 100 tane ürettirdiklerinden değil.

Flash destekli CPU ya ( Nokia da Max 638MHz Dandik çin mallarında 100-300MHz ). 512MB ram ( Nokia da 64-128 255MB en fazla Çin mallarında 256KB ) Sony X10 unkinden daha iyi GPU ( Adreno 205 ). Kapasitif Ekran ( Çin mallarında ve 5800 resisitif. )

Ayrıca sizin bilmemeniz nasıl bir firma olduğunu değiştirmez. Bilinen bir markadır. Ayfon ya da NokLa gibi değildir.

5800 ın tek artısı hoparlörü. Ön kamera da komik olmayalım lütfen. Yani ne fiyat uygun. Başka operatörü arayacaksın sorun. Aradığın kişideki cihaz uygun mu değil mi? Bir ton şey. Üstelik görüntü çamur gibi. Ancak 4G ye geçeceğiz ki öyle
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    235 Mesaj

Nokia 1 kişi
    HTC 2 kişi
    Samsung 0 kişi

Aslında %10 yani 87 tl finans puanı kapıp 3 katı(261 tl) ile uçak bileti alınabilir.Yine 87 tl bonusu vodafon kampanyasında alıp ilerleyen günlerdeki fırsatlardan da istifade edilebilir.Morhipo,daybuyday gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 31 Temmuz 2011; 14:46:21 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    İ7 4770K Asus Z87A KINGSTON 8GB (2x4GB) KIT Hyprex Genesis DDR3 1600MHz CL9 Ram WD 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm OCZ 120GB Agility 3 Serisi Sata 3.0 SSD Harddisk ASUS GTX780 DirectCUII ASUS 23.6" VN247H Nokia 808 Pureview
  • Yarbay
    3063 Mesaj
    O değilde çok iyi fotoğraf çekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
kolayoto.com
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.