Şimdi Ara

Nokia N73 Telefon için Ses kaydı Çokkkkkkk Önemli!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Çok acil tarafından, bana Nokia N73 Telefonda konuşma yapaken yapılan görüşme aynı andan nasıl kaydedilir. Arkadaşımda bu telefondan var, bu özelliği hakkında pek bilgisi yok haliyle benimle öyle. Bu özeliği görüşme esnasında nasıl işler hale getireceğimiz hakkında yardımcı olursanız sevinirim!

Arkadaşlar cevaplarınız için şimdiden çooookkk teşekkürler!!

• Demek istediğin şu mu:Birisiyle konuşurken,konuşmanın kaydedilmesini istiyorum...

Bu program forumda var lütfen arama motorunu kullanınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtbrc6378

Demek istediğin şu mu:Birisiyle konuşurken,konuşmanın kaydedilmesini istiyorum...

Bu program forumda var lütfen arama motorunu kullanınız...

Merhaba program adını bilsem zaten arayıp indirmek isterim, kaldı ki nasıl kullanılacağını dahi bilmiyorum. Ben bu özelliği kullanırken bile programa ihtiyaç olduğunu sizden öğrendim.

Cevap için teşekkürler
  • Symbian 9.1 Programlarının olduğu üst konuda mevcut. Total Recorder gibi de bir adı vardı sanırım.
    Saygılarımla.
  • eğer telefon görüşmesini kaprogramsız kaydetmek istiyorsan konuşma esnasında ses kaydediciye gir kaydet tuşuna bas ses kaydedilecektir.ama 1dk felan kaydediyo kendi programı.birde 5sn de 1 bip sesi geliyor.bazı programlarda süre kısıtlaması ve bip sesi yok.araştır istersen
  • Arkadaşlar teşekkürler cevaplar için Arayalım bakalım
  • ben kullanıyorum....
    Smartphoneware Best Dictaphone v1.01 S60v3......
  • quote:

Orjinalden alıntı: orion_m

ben kullanıyorum....

Arkadaşım, programı buldum inşallah işimizi görür. Cevap için teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

quote:

Orjinalden alıntı: orion_m

ben kullanıyorum....

Arkadaşım, programı buldum inşallah işimizi görür. Cevap için teşekkür ederim

adı neymiş programın ?
  • link hani rakadaşlar laftan başka bişe yok
  • ççççççççooooooookkkkkk önemli demeni anlamıyorum galiba acilen şantaj gerekli neyse konumuza dönelim
    programa gerek yok konuşma esnasında menüden ses kaydı programını açın (eksta bişey değil telefonda var)
    kaydı başlatın

ayrıca türkiyedeki yerel yasalar gereği ses kaydı yasaktır ses kaydını açınca 5veya 15 saniye aralıkla her iki taraf bip sesi duyacaktir

forum kullanma klavuzunu okumanı tavsiye ederim taşkınlık yapmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.