Şimdi Ara

## Nokia Morph; geleceğin cep telefonu ## (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
19.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla adamlar neyle uğraşıyor biz neyle ... video'yu izleyince aklıma bu geldi.hatta "gavur yapıyor geyiği" de geldi
  • bölünerek çoğalabiliyormu bu telefon?
  • Nokia bunu yapar ama koya koya 2 Mp kamera koyar
  • hadi gözünüz aydın millet, nokia yetkilileri bu cihazın 7 yıl içerisinde piyasaya sürülecegini söylemiş

kaynak:mobimeg nisan sayısı
  • oha ya olamaz böyle bişi
    hakkaten insanın yapamıcağı yok
  • Arkadaşlar ben pek inanmıyorum ama çıksada alamayız.Zaten bayağı sonra türkiyeye gelir.fiyatı ne gibi bir uçuk fiyat olur kim bilir.(onu alacağıma iyi kötü bir araba alırım hiç yoktan bir işe yarar)
    Nokia zaten şu sıralar pek yenilikçi bir şey yapmadı.Ne yaptı n95 var.Tam bir takoz tamam özellikleri iyi ama ona benzer birçok cihaz var zaten.Bizim dalgasını geçtiğimiz,ismi uydurma cihazlar çıkaran çinliler bile nokiadan kat kat ucuza tvli,çift sim kartlı,dokunmatik ekranlı ..vb. özellikli cihazlar üretiyorlar.Tamam pek kaliteli olmasalarda bu özellikli cihazların ucuza imal edilebileceğini gösteriyorlar.Ne o öyle pek özelliği olmayan bir kaç model çıkarıp sırf ben nokia,samsung...gibi ismimi duyurdum diye milyardan bahsedip cihaz satıyorlar ben anlamış değilim.
    Uzun lafın kısası bize daha uzak böyle cihazlar.Neden uzak sıralıyayım;
    1.Bir teknoloji daha bu kadar gelişmedi bizim için.
    2.Tamam piyasaya çıktı diyelim fiyatı uçuk bir şey olur.Alamayız(Hangi birimizde şu anki pahalı telefonlardan varki."Anca çinliler taklidini yapma seviyesine ulaştığında alabiliriz.")
  • telefon saydam mı banamı oyle geliyor.
  • bilader ilk 5 mp telefon çıktığında da arkadaşlara anlattığımda inanmayanlar olmuştu hatta bana hayal kuruyosun bizi işletiyonmu diyenler bile oldu napalım teknoloji çok ilerledi artık türkiye ye gelince görücez
  • biraz hortlatmış gibi olacam ama bu ne güzel bir telefondur böyle ya , işte yenilik işte tasarım işte nano teknolojisi

## Nokia Morph; geleceğin cep telefonu ##

## Nokia Morph; geleceğin cep telefonu ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 4 Mayıs 2009; 7:34:54 >
  • ayranımız yok içmeye...
  • vay vay vay vay vay vay
  • Valla Bunun Çıkması normal şuan babam bana diyo benim çocukluğumda şöyle telefonlar vardı die ben dalga geçiyorum ben 40 yaşına gelince benim çocuğuma benim zamanımda 5mpx tel vardı dediğimde bana mpx ne diyebilir bence ozamana gigapixeller falan çıkar düşünsenize 100.000x optik zum :D:D
  • "Bu alet Iphone'un yanından bile geçemez."

• wayy bee ama arkadaki camiyi gören varmı 7 yıl sonra herkes müslümanmı oluyo nedir?
  • ben sadece wuha dıyorum baska bıse demıyorum....
  • acayip hayvanlara benziyir
  • quote:

Orjinalden alıntı: mimarbaz

quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

oha çüş püş
    sim kart ı nereye takcaklar

şarj giriş yerinide göremedim. heralde güneş enerjisiyle ya da insan hareketiyle şarj edilcek.

evet bir sitede okumuştum insan hareketiyle şarj oluyor.yani enerjik insanlar için bir sorun olmaz sanırım.
  • hortlatmış olucam belki ama bu konunun hiç düşmemesi lazım aslında...

2007den beri tartışılan konu, cep telefonlarının bu denli teknolojik konuma gelmesi kaç sene daha alacak?

2020 ye kadar görürüz umarım bu telefonu piyasada...

bir de nokia kinetic vardı...ne oldu ona?
  • bu alet(!) yarın çıksa, hala "ayfon ayfon ayfon" diyen insanlar olur etrafınızda merak etmeyin
  • konu ilk açıldığında 10 sonra görürüz diyoduk bakın 3 senesi bile nerdeyse gitti
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.