Şimdi Ara

Nokia md310 , hifi bluetooth kablosuz ses aktarıcı aptx

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar , evdeki stereo sistem için bluetooth adaptör arıyordum bildiğiniz gibi ad2p sbc kodekli sistemler sesi aktarırken sesin detaylarını ve tiz sesleri törpülüyor. Aptx olanlarda 16bit cd kalitesi iddiası var diye nokia md310 adaptoru aldım. Ürün kutusu ambalaj ve ürünun kendisinin malzeme kalitesi çok güzel , elinize alinca kaliteli diyorsunuz.

Ayrıca nfc özelligiyle eşleştirme var. Bluettothu açar açmaz telefon cihaza bağlanıyor çok hızlı..

Sistemi kurup denedim , kabloyla aktariyormuşum gibi performans verdi , cihazın içindeki dac entegreside iyi olmalı ,tertemiz ses veriyor. Sadece 3.5mm çıkış ve rca çıkışı var.. Ben memnun kaldım öneririm.spotify dan aktarım yapıyorum çok tatmin edici. Yalnız üretimi bitti , stoklarda kalan yerlerden alabilirsiniz. Yada 2.el vss.

Son zamanlarda 24bit için aptx HD çıkmış ama hem cihazlar pahalı hemde destekleyen telefon sayısı az.

Resimler temsili:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 12 Nisan 2018; 16:26:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nereden ve ne kadara aldınız? Link atabilir misiniz ?
  • ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    Letgodan buldum,sıfır kapalı kutu bulmuştum. Şuan üretilmiyor ama bazı elektronik satan yada bilgisayarcıların raflarında bulabilirseniz alın kaçırmayın. Birara d&r mağazalarında satılıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 12 Nisan 2018; 16:20:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım. Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.