Şimdi Ara

Nokia Lumia'lar Tv Kanalları ve Diziler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk olarak Kurtlar Vadisinde lansmandan önce Lumia 1020 nin polatın elinde görünmesiyle başladı.Sonra diğer karakterlerin elinde de Lumia 925 göründü sonra cahitin elinde bir Lumia 1020. Ama bir haftadır şu dikkatimi çekiyor kanal d de izlemediğim ama arada baktığım dizilerde hep Lumia görmeye başladım karakterlerin elinde.
    Demem o ki agresif bir reklam pazarlama politikası yapmaya başladı Nokia Türkiye . Otobüs duraklarında da Lumia 625 reklamları doluydu.Acaba bundan sonra telefonlara destek bakımından çok daha iyi bir performans beklemelimiyim.
    Kısacası Lumia almalımıyım ben ki 2005 ten beri Nokia kullanıcısıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TECHTRONİC -- 14 Ekim 2013; 23:00:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eskiden Nokia ne kadar reklam yapıyorsa o kadar reklam yapıyor şimdi de. Ben aslında çok da değişik bir şey görmedim. Ama tabi bu reklam politikası ile yükseleceği kesin.

• Valla daha fazla ilgi çekmeye başladılar bence bütün oyuncularda görmeye başladım star da falan dahil.
  • ulan kurtlar vadisi izliyorum lumia dolu .d güneşi beklerkendede hep lumia

• katy Perry ,j-lo ,jessica alba.... baya ünlü reklam yağtı ama işte bu ladar parayı geliştiricilere verseler de mağazayı adam etseler..alanların çoğu pişman oluyor ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.