Şimdi Ara

Nokia Lumia ALL Garantiyi Bozmayan Format

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar şimdi size anlatacağım format telefonun ÖZELLİĞİ olduğu için garanti bozma söz konusu değildir.gerçekten çok basit..başlangıç ekranına gelin.sola kaydırın.ayarlar a gelin.hakkında ya girin.telefonunuzu sıfırlayın a basın.gelen iki soruya evet cevabı verin.sırayla telefon kapanacak,titreyecek,nokia simgesi gelecek sonrada çark gelecek ve ortalama 2 saat 10 dakika dönecek.ve telefonunuzu ilk açtığınız gün gibi ayarlamalar yapacaksınız..eğer telefpnunuzun şifresini unuttuysanız başka bir KORSAN yöntem var.ancak bu KORSAN olduğundan garanti bozulması ve telefonun format esnasında takılıp sistemin çökebilme şansı söz konusudur.bundan önermem.bunuda size anlatayım.başta telefonun şarjını %100 doldurup kökten kapatıyoruz.kapalı telefonu elimize alıyoruz.ses kısma,güç ve de kamera tuşuna basılı tutun.telefon titrediği an güç tuşundan elinizi çekin ama ses kısmayla kamera tuşlarına basmaya devam edin.ekrana dönen çark gelene kadar bırakmayın.dönen çark gelince bırakın.ama başta dediğim gibi KORSAN olduğundan çarkın dönerken takılarak veya çarkın günler boyu dönmesiyle sistem Çökebilir.Bu çökmeyi telefoncuya gidip maksimum 75tl ye düzelttirip format attırabilirsiniz.ancak ben size ilk yöntemi öneriyorum çünkü herhangi bir takılıp sistem çökmesi olmazda hadi şansınıza oldu ya servise gönderip beleşe yaptırabilirsiniz çünkü bu yazılımsal hatadır ve suçlu siz değilsiniz.son birşey daha diyeyim ve artık susayım eğer benim gibi yüksek boyutlu oyunlara hafızanız yetmediğinden format atmak istiyorsanız bence hiç yapmayın 6 ay sonra 8.1 güncellemesi gelecek bu güncellemeyle telefonumuzda klasör sistemi gelecek diğer klasörünü silebilecek ve SD KARTTAKİ UYGULAMALARI SD KART ÜZERİNDEN OYNAYABİLECEĞİZ! bu yüzden telefonunuza virüs kaçmışsa veya telefon yavaşladıysa format atmanızı öneririm.bir teşekkür edin o kadar yazdım be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eee sonuç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuslu

Eee sonuç ?

Garantiyi bozmayan format atmayı öğrettim kardeşim başka ne bekliyon

• nsu diye bir icat var dostum, ne içtin sen? sd karta uygulama olayı sadece bir ihtimal,

telefonu sıfırla seçeneğini daha önce kullandım, sadece dosyalar silindi ve gdr3 prewiev silinmedi...

yani diyeceğim o ki çoğu kişinin bildiğinden fazla bir bilgin yok, öyle bir kastırmışsın ki, duayn da jalibreak işini çözdün sanacak ve bazı şeyler için nsu zorunlu...

korsan tuşlara dikkat edelim beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdiamond16 -- 3 Şubat 2014; 1:29:23 >
  • Hani virüs almıyordu bu sistem?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Hani virüs almıyordu bu sistem?

Almıyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: FenereSevdalı

quote:

Almıyor zaten

Telefon virüs kapmışssa ağırlaşmışsa format at diyor.

• quote:

quote:

quote:

Almıyor zaten

Demek ki konuyu açan arkadaşın wp de virüs olmadığından haberi yok

• Windows Phone'unuzdaki virüsler için format çok da etkili bir şey değil lakin bazı kimyasallar ile muamele edilerek var olan virüsleri inaktive edebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Almıyor zaten

Demek ki konuyu açan arkadaşın wp de virüs olmadığından haberi yok

bence hiçbir şeyden haberi yok
  • Telefona format atmanın garantiyi bozduğunu da ilk defa duydum pardon format değil KORSAN formatmış sanki lisanssız Windows kuruyoruz bsa telefonlarımızı almasın sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: hog_hoggen

Windows Phone'unuzdaki virüsler için format çok da etkili bir şey değil lakin bazı kimyasallar ile muamele edilerek var olan virüsleri inaktive edebilirsiniz.

• "KORSAN" nedir abi ya :D

• Komik bir konu olmuş:D

• Başlık dan sonrasını okumadım

•  Nokia Lumia ALL Garantiyi Bozmayan Format

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdiamond16 -- 3 Şubat 2014; 11:09:04 >
  • Tamam beyler "windows phone virüs kapmıyor yavaşlamıyor hiç bi b*k olmuyor format gereksiz korsan nedir virüsler için format etkili değil koraan tuşlara dikkat ne içtin sen sdu kart formatın garanti bozduğunu bilmiyordum pardon KORSAN format nasılmış lisanssız windows kuruyoz sanki başlıktan sonrasını okumadım düşünemedi konuyu açan arkadaş hiçbişeyden haberi yok" öğrendim teşekkürler kısaca ben bi b*k bilmiyorum sizde adam bilmiyor öğretelim diyeceğinize dalga geçiyorsunuz Teşekkürler konuyu kapatalım

• quote:

Orijinalden alıntı: adalar42

Tamam beyler "windows phone virüs kapmıyor yavaşlamıyor hiç bi b*k olmuyor format gereksiz korsan nedir virüsler için format etkili değil koraan tuşlara dikkat ne içtin sen sdu kart formatın garanti bozduğunu bilmiyordum pardon KORSAN format nasılmış lisanssız windows kuruyoz sanki başlıktan sonrasını okumadım düşünemedi konuyu açan arkadaş hiçbişeyden haberi yok" öğrendim teşekkürler kısaca ben bi b*k bilmiyorum sizde adam bilmiyor öğretelim diyeceğinize dalga geçiyorsunuz Teşekkürler konuyu kapatalım

dostum bilmediğin konuları çok bişmişlik yaparsan alay konusu olursun, üslubuyla bişey sordun da dalga mı geçtiler senle, kusura bakma ama kendi trollemişsin resmen, umarım anlamışsındır

• Bilmeyenler için güzel bir anlatım olmuş

• Dostum yazının neredeyse tamamı yanlış bilgilerle dolu o KORSAN dediğin format turu hard resettir zaten herkes birinci,yolu kullanıyor ama bazen telefon kilitlendiği ve açılmadığı zamanlarda kullanılır bu reset telefonun kendi özelliği olan bu reset atma yöntemi neden korsan olsun veya garantiyi bozsun. Ayrıca klasör özelliği 8.1 ile gelmiyor çoktan geldi Black ile hatta Black kurulu olmayan telefonlar bile marketten klasörler uygulamasını indirip kullanabilir. Üstelik sd karta uygulama kurma özelliğinin geleceği kesin değil ki bende sanmıyorum ki gelsin. Ayrıca kapalı bir sistem olduğu için ne mağazadan ne tarayıcıdan wp a virüs bulaşma ihtimali yok en azından şu an için yok. Akıl sahibi olmadan fikir sahibi olmak gibi bir şey olmuş senin yazın. Ama yine de konu yararlı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.