Şimdi Ara

♦ NOKIA Lumia 930 Kullananlar Kulübü - ANA KONU ♦ (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
23
Favori
108.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sahanemir

930 şimdilik ust sınıf bir cihaz bulursanız tavsiye ederim.

hocam bu telefondan neden kulaklık çıkmıyor?
  • Merhaba arkadaşlar,

Hollanda'dan Nisan 2015'de aldığım 930'um bugün itibariyle beni yarı yolda bıraktı. Halbuki gayet memnundum kendisinden :)
    Hiçbir fiziksel darbe almamasına rağmen durduk yere ekran karardı. Ekrana dokunma ya da kilit tuşuyla açmaya çalışma denemeleri sonuçsuz kaldı. Ancak ekrana ya da tuşlara bastığımda alt kısımdaki ışıklar yanıyor. Hard soft her türlü reseti denedim sonuç alamadım.

Yarın Şişli STS'ye telefonu bırakıcam. Servis sürecinde yaşadığım zorlukları burada paylaşacağım. Umarım en kısa zamanda sorun çözülür ya da yeni cihaz alırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpt_elyas -- 29 Eylül 2015; 0:37:19 >
  • iyi akşamlar arkadaşlar, benim telefonda skype gorüşmesi yapamıyorum sanırım microfon çalışmıyor böyle bir sorun yaşayan oldu mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISMAIL35M

iyi akşamlar arkadaşlar, benim telefonda skype gorüşmesi yapamıyorum sanırım microfon çalışmıyor böyle bir sorun yaşayan oldu mu

Hayir hocam ben böyle bir sıkıntı yaşamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: cpt_elyas

Merhaba arkadaşlar,

Hollanda'dan Nisan 2015'de aldığım 930'um bugün itibariyle beni yarı yolda bıraktı. Halbuki gayet memnundum kendisinden :)
    Hiçbir fiziksel darbe almamasına rağmen durduk yere ekran karardı. Ekrana dokunma ya da kilit tuşuyla açmaya çalışma denemeleri sonuçsuz kaldı. Ancak ekrana ya da tuşlara bastığımda alt kısımdaki ışıklar yanıyor. Hard soft her türlü reseti denedim sonuç alamadım.

Yarın Şişli STS'ye telefonu bırakıcam. Servis sürecinde yaşadığım zorlukları burada paylaşacağım. Umarım en kısa zamanda sorun çözülür ya da yeni cihaz alırım :)

Hocam geçmiş olsun sıkintısı ne acaba

• Rascoal kullanıcısına yanıt
    Tahminim ekran kartı yandı ya da sensörde sorun var.

Bu arada Sakarya Telekominikasyon Sistemleri (STS)'inde bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan güya işini iyi bilen çalışanlar bulunuyor. Tavsiyem uzak durun.

Telefonunu yurt dışından alıp burada sorun yaşayanınız var mı? Uluslararası garantisi bulunuyor ancak servisler sıkıntı çıkarmak için türlü taklalar atıyor.
  • 1 yıllık devamlı kılıf ve ekran koruyucu ile kullandım...satmak istiyorum...
  • Arkadaslar selam ben de bir 930 kullanicisi olmak istiyorum, acaba nerden bulabiliriz, sifir almak istiyorum ama bulamiyorum.. Yardim ederseniz sevinirim.

Tesekkurler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18XET01

Arkadaslar selam ben de bir 930 kullanicisi olmak istiyorum, acaba nerden bulabiliriz, sifir almak istiyorum ama bulamiyorum.. Yardim ederseniz sevinirim.

Tesekkurler..

Hocam bulmak oldukça zor benim bildiğim bir tek burada bir yerde var İstanbul/Avcılar da onun dışında varsa turkcell veya onun gibi vardır

• Bildirim ışığını yakabilmeyi başardılar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska

Bildirim ışığını yakabilmeyi başardılar mı ?

Hani şu telefonun çıkışından 1 yıl sonra açıklanan led ışığı mı??Telefonu alalı 1 yıl oldu içinde led olduğunu 6 sonra öğrenmiştim..Microsoft mobilde o kadar ezik ki telefona led koyuyor ama yakamayacağını bildiği için haber dahi vermeden telefonu satışa çıkarıyor..Gerçi muhteşem harika akıl almaz Windows10 çıkınca tüm bildiklerimizi unutacağız!!Onun da 2016 dan önce geleceği yok..Gelince de en az 3 ay oturmasını bekleriz..Telefonun da garantisi biter..Nokia androidli c1 telefonunu w10 dan önce duyurursa bunu satıp direk onu alırım..Yetti artık bu gelişecek muhabbetleri..

• satmaktan vazgeçtim... zira fiyatına göre daha iyisi yok...donmak,takılmak yok...aradığınız buysa 930 size göre..
  • Tahoe_930 kullanıcısına yanıt
    Hiç yanmayabilirde yeni serilerin hepsinde gozatma ekranı var. Led olayını gozardı edebilirler.

• quote:

Merhaba arkadaşlar,

Bu olayın çok çok benzeri l830 sahibi birinin başına gelmişti çok tuhaf doğrusu. Yanlış hatırlamıyorsam ekranını değiştirmişlerdi. Çok geçmiş olsun en kısa sürede düzelir inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Fin

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Bu olayın çok çok benzeri l830 sahibi birinin başına gelmişti çok tuhaf doğrusu. Yanlış hatırlamıyorsam ekranını değiştirmişlerdi. Çok geçmiş olsun en kısa sürede düzelir inşallah

Acaba benden mi bahsediyorsunuz hocam.Bulgaristandan almıştım ekranın görüntüsü gitmişti.Verdim servise bg de yaptılar sağolsunlar.Ama ekran köşelerden açılmaya başladı tekrar gönderdim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• cpt_elyas C kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl yani uluslararası garanti var ve tr servisleri cihaza ücretsiz bakıyor mu?Eğer öyleyse boşuna sürünüyoruz bg servislerinde.Bilginiz varsa lütfen paylaşiniz.

• cpt_elyas C kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl yani uluslararası garanti var ve tr servisleri cihaza ücretsiz bakıyor mu?Eğer öyleyse boşuna sürünüyoruz bg servislerinde.Bilginiz varsa lütfen paylaşiniz.

• rash.87 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam hatırladım sizdiniz :))

• selamlar, bugün turuncu lumia 930 mu alarak aranıza katıldım inşallah sorun sıkıntısız kullanırım.
  • Hayırlı olsun 😊

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.