Şimdi Ara

♦ NOKIA Lumia 930 Kullananlar Kulübü - ANA KONU ♦ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
23
Favori
108.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manyak bi alet ya bu yemisim wpni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar gittigidiyor %10 indirim kuponum var bu ürünühttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-lumia-930-cep-telefonu-122200059

1646 tl'ye alma sansım var yani.. alayım mı sizce ?

bugüne özel bir indirimmiş, telefona msjla bildirdiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 22 Temmuz 2014; 17:35:05 >
  • telefonu aldım arkadaşlar

♦ NOKIA Lumia 930 Kullananlar Kulübü - ANA KONU ♦
  • bende lumia kullanıyorum ama tarla gıbı ot taş kaya vs olan,tarlada yarış arabası sürmek gibi bir deneyim yaşatan androidli lg g3 alırım ıkısı de hemen hemen aynı fiyat...
    şunun da altını çizmek isterim bu telefonun fiyatı biraz daha uygun olsaydı emin ol çoğu markadan daha çok satardı...!

ulan nokia fiyat politikanı bi değiştirmedin..!
  • Hayirli olsun, deneyimlerinizi bizle kullandikca paylasin bizlerde bilgi ve fikir sahibi olalim :)

• OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum fiyatlari cidden 200-300 tl asagiya olsa trde ciddi satilirlardi diye dusunuyorum bende.

• Teli alan arkadaslar tel hakkinda goruslerinizi , incelemelerinizi bekliyoruz.

• Metro arayuz ne oluyor arkadaşlar

• dextro22 D kullanıcısına yanıt
    Şu kutucuklar varya o işte
  • Alan arkadaşlardan batarya yorumu bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Zey4li

Aynen katiliyorum fiyatlari cidden 200-300 tl asagiya olsa trde ciddi satilirlardi diye dusunuyorum bende.

Lg g2 (32 gb) teknosa ya ilk geldiğinde fiyatı 1800 tl idi
    Bu telefonu neden Lg g2 ile eş tutuyorsun dersen yonga seti olarak Lg g2 ye çok benziyor
    aralarındaki fark L930 un kamerası daha iyi .
    LG G2 nin bataryası.

Bence bu telefon piyasaya biraz daha erken gelseydi (LG G2 ye yakın bir zamanda)
    fiyatı dert edilmeyecekti.
    bence şuan fiyatının 1700 tl civarında olması gerekiyor.

• İsletim sistemi farkinida unutmayalim ama daha tam gelismemmis bir isletim sistemi icinde o kadar para bayilmak olmaz donanim iyi olabilir ama yazilim kismida onemli.

• kullanan varsa yazabilirim
  • Beyaz yazarsan sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutismail -- 25 Temmuz 2014; 1:56:56 >
  • mesutismail kullanıcısına yanıt
    İncelemeni gozlemlerini paylasmani bekliyoruz, hayirli olsun bu arada kazasiz belasiz kullanin :)

• Zey4li kullanıcısına yanıt
    ALLAH razı olsun Teşekkür ederim. alalı bir hafta oldu market yazılım eksikliği dışında pek bi şikayetim yok ramazan dolayısıyla gece çalıştığım için pil performansını tam anlayamadım resim performansı mükemmel bence .telefon haziran 26 da fabrikadan çıkmış(açıklamalarda yazan),yani üzerinde gelen yazılımın beta olmasada eksikleri olduğunu düşünüyorum, Kullanım sırasında telefon biraz ısınıyor bunun güncellemelerle aşılabileceğini umuyorum .dokunmatiği gayet güzel

• arkadaslar telefon geldi.. daha baslangıc ayarları yaparken bile sağ altta ısınma hissettim :D ama tasırımı harika gerçekten, şimdi micro sim kart lazım
  • sanırım wi-fi alıcısı güclü degil.. evdeki diger 2 telefon+laptop belli bir noktadan cok az da olsa cekerken, bu telefon cekmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 25 Temmuz 2014; 18:49:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

arkadaslar telefon geldi.. daha baslangıc ayarları yaparken bile sağ altta ısınma hissettim :D ama tasırımı harika gerçekten, şimdi micro sim kart lazım

Deme böyle T50'de ciddi bir ısınma var rahatsız ediyor.930 baya güzele benziyor para biriktirip onu alacaktım.Daha nominal kullanımda ısınıyorsa oyun oynarken,nette gezinirken ne olur kim bilir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.