Şimdi Ara

♦ NOKIA Lumia 930 Kullananlar Kulübü - ANA KONU ♦ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
23
Favori
108.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hay yaşa, 1520 konusu gibi bi konu lazım buraya da, hangi konuyu takip edeceğimi şaşırıyorum.
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

Bir bakıyorum ilk sayfaya 930 u bekleyenler kulübü, 930 kullanıcı kulübü bundan 2 tane olması lazım, 930 ortaya çıktı, 930 satışta bin tane konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Neyse diğer konulara bu konunun linkini atıyım da burdan devam edelim bari artık.
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    Sağ olasın vallahi takip etmesi zor oluyor böyle sayende tek bir yerden ilerlenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sende ilk mesajı güncelleyerek telefonu satın alan arkadaşların listesini falan ekleyebilir misin ? Fikir alışverişi için böyle daha iyi olacak gibi duruyo. Benim hatırladığım @Orchid, @java, @merin, @delomar, @thehspeed, @Funky ND var. Eğer arkadaşlar isterlerse kullanıcı listesine renkleriyle birlikte ekleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 31 Temmuz 2014; 15:48:42 >
  • Beyaz renk rulez özellikle Nokia Lumia 930 ile ayrı havanız oluyor ortam içinde. Hava atmayı seven biri değilim ama bakışlardan anlıyorsunuz. :)
  • lumia 930 u kılıfsız kullananların telefonunda 2 hafta içerisinde yanlarındaki metal bölümde boya atması olmuş.Bu eksi puan getirir demek ki cihaz belli bir süre sonra soyulma artarsa yıllanmış telefon gibi durur....
  • Yarın tam 2 hafta olacak telefonu kullanalı boya atması sorunu yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

Yarın tam 2 hafta olacak telefonu kullanalı boya atması sorunu yaşamadım.

inceleme yapar mısın? özellikle şarj ve fotoğraf cekimi nasıl?
  • @Orchid@java@merin@delomar@thehspeed
    ilk mesaj düzenlendi
  • http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=95181958

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 31 Temmuz 2014; 23:47:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=95181958

imzayı beceremedim. bilen bir arkadas yaparsa çok iyi olur
  • Yazı yazmaya kasmadım ama bu fena olmadı.

♦ NOKIA Lumia 930 Kullananlar Kulübü - ANA KONU ♦
  • Hocam beni de eklemişsin ama ben almadım daha, takipteyim

Yine de ön sıralardan bi rezervasyon olabilir tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 1 Ağustos 2014; 0:20:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Hocam beni de eklemişsin ama ben almadım daha, takipteyim

Yine de ön sıralardan bi rezervasyon olabilir tabi

şimdiden reverv
  • hocam şu ana kadar kullanımda bi problem olmadı dimi. hani kilit ekranının donup kalmasından başka bi ekstrem durum yaşadın mı?
    bide sormadan olmaz, batarya performansı halen stabil mi
  • Yazı üzerinde pek uğraşmadım. :)

♦ NOKIA Lumia 930 Kullananlar Kulübü - ANA KONU ♦
  • quote:

Orijinalden alıntı: evgireli

hocam şu ana kadar kullanımda bi problem olmadı dimi. hani kilit ekranının donup kalmasından başka bi ekstrem durum yaşadın mı?
    bide sormadan olmaz, batarya performansı halen stabil mi

Stabilde laf mı telefon bildiğin ateşliyor adamı. :)

O sorundan başka birşey olmadı. Arada bende sapıtıyorum telefon bana özenmiş olsa gerek. :P
  • Güneşte okunabilirliği sormuştum size ama sonra farklı parlaklık ayarları deniyecektiniz galiba. Nedir son durum
  • Parlaklık otomatik olarak ayarlı ama baktım ki en yüksek seviyede değilmiş (ortama göre değğişiyor seviyesi herhalde) daha sonra otomatik mod aktif iken manuel olarakta en yükseğe getirdim parlaklığı tabi bu sırada otomatik ayarı hala etkin mi diye baktım ve etkin olduğunu gördüm. Tüm bu ayarlar yapılırken güneş altında okunabilirlik etkin durumda.

Güneş altında ekran çok net okunabiliniyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.