Şimdi Ara

Nokia Lumia 930 Hala alınır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O zaman zannediyorum yeterli olur.. 8.1'in facebook uygulaması berbat.. Herşeye rağmen foto çekip paylaşım yapacaksa sosyal medyada, temel sosyal medya için tercih edilebilir sanırım.

Siz genede mümkün olduğunca güncel bir telefon almaya bakın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-675C938D1 -- 2 Ekim 2016; 6:15:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeniler biraz pahalı olduğu için eski Lumia telefonlar daha cazip geliyor. Uygun fiyata bulabilirsem güncel bir telefon almak tabi ki daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freedom Leader

Üst seviye de olsa hocam Samsung yazısı insanın içine şüphe düşürüyor, açıkçası ben Samsung'un daha çok Snapdragon markalı işlemci kullandığı modelleri tercih ederdim ki maalesef bu modelleri Türkiye'de satışa sunulmuyor; hani diğer markaların birçoğu Snapdragon işlemci kullanıyor bu yüzden uzun süre kasma donma olayı çok olmuyor ama Samsung cihazlarda bu durum maalesef var, mesela LG G2 nin kasma olayı olmamasında, Snapdragon'un ve LG arayüzünün etkisi fazlasıyla var. Samsung tasarım olarak cihaz olarak iyi ama işlemci olarak benim kendi düşüncem bir Snapdragon değil arayüzde de biraz geliştirme yapsalar çok iyi olabilir, ekran konusunda kamera özellikle Note serisinde özellikleri çok iyi beğeniyorum ama uzun sürede kullanımında sıkıntı olabilir düşüncesi oluşuyor.

Hem L930 hem de L640XL sahibi olarak Windows Phone almanızı önermiyorum ama buna rağmen almak istiyorsanız L930 L640XL den çok çok iyi bir cihaz ama onunda mikrofon sorunu olup olmadığını kontrol etmelisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ISMAIL35M kullanıcısına yanıt
    Neden önermiyorsunuz ?
  • 1 hafta önce kadar bir arkadaşımda,ben lumia kullanıcısı olduğum için bana sordu ve 640xlda karar kıldı. Neden diyeceksiniz ? Çünkü hem daha güncel,hem ısınma,mikrofon gibi kronik sorunu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Neden önermiyorsunuz ?

X50 serisi cihaz kullananlar güncellemeler sonrası cihazlarında sorun olmadığını söylüyor ama diğer seriler X20, X30 ve X40 serileri çok stabil çalışmıyor hep bir yerden sorun çıkıyor X20 serisini zaten yarı yolda bıraktı bundan sonraki ilk ana güncellemeler de de X30 X40 serisi dışarıda bırakılacaktır buradaki bazı arkadaşlar farklı yollarla yuklenebilecğini söyleyecektir ama olsa bile sağlıklı çalışmyacaktır

• quote:

Neden önermiyorsunuz ?

Bana temel telefon fonksiyonları iyi çalışsın yeter minimum mağaza uygulamaları ile ben bu sistemi kullanmak istiyorum derseniz tercih sizin L930 larda mikrofonlar sorunlu ona dikkat edin

• quote:

Neden önermiyorsunuz ?

Kutudan Windows 10 ile çıkan cihazlara yönelin. Ben L930 istiyorum diyorsanız WP8.1 ile kullanmanızı tavsiye ederim, x50 serisi cihazlar haricinde pek stabil çalışmıyor. L930 üstünde 8.1 stabil ama onunda mağazası 10 kadar geniş değil.

• @ISMAIL35M

Mağazayı etkin olarak kullanmayan birine almayı düşünüyorum. Onun dışında eksiği yoksa sorun olmaz.

@Biyturs_OnSr

Lumia 735'in daha uygun olduğunu düşünüyorum. Hem pahalı değil, hem de donanımı kötü değil. Windows 10 güncellemesi de almış.
  • quote:

@ISMAIL35M

Mağazayı etkin olarak kullanmayan birine almayı düşünüyorum. Onun dışında eksiği yoksa sorun olmaz.

@Biyturs_OnSr

Lumia 735'in daha uygun olduğunu düşünüyorum. Hem pahalı değil, hem de donanımı kötü değil. Windows 10 güncellemesi de almış.

735 iyi şeçim ,ısınması falanda yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: nokiacı1453

quote:

@ISMAIL35M

@Biyturs_OnSr

735 iyi şeçim ,ısınması falanda yoktur.

Evet, herhangi bir sorunu olduğu belirtilmiyor. Teşekkürler.

• arkadaşlar cihazı bir yıldır kullanıyorum sayılır, alarm kurduğumda varsayılan zil sesi ile alarm çaldığında sanki hoparlör patlamış da öyle bir ses çıkıyor, normal müzik dinlediğimde olmuyor, 14393.189 kararlı yapıdayım önceden de oluyordu tavsiyesi olan var mı?
  • kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    Özellikle youtubeden mp3 indirdiysen ve boyle bir sıkıntı varsa başka bir video üzerinden baştan indir şarkını..

Bazı videoların ses kalitesi dusuk oluyor sanırım..

Yani benim telefonda boyle.. Bir fikir verir diye yazdım

• Yok bu öyle bir kalitesizlik değil direkt hoparlör patlak çıkıyor ama sürekli değil bazen alarm çaldığında oluyor, alarm 1 olan zil sesinde oluyor,

Telefonda müzik dinlemiyordum şimdiye dek bundan sonra günlük dinleyecem bakalım ne olacak

• kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    Eğer muziklerde de sorun olursa hoparlor iptal olabilir.. Olmazsa yazılımsaldır muhtemelen..

• Yok o yazılımsal falan değil. 930 kullanırken bende de oluyordu sanki hoparlör yırtılmış gibi. Özellikle aramalarda telefon çalınca ilk 2 saniye o ses çıkıyordu sonra düzeliyordu. Zaten 930 sorunlu bi cihaz. Arama yapınca hoparlörden çıt sesi geliyor, menüde gezerken hoparlörden hışırtı sesi geliyor.
  • Hocam ne yapmanı tavsiye edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

Hocam ne yapmanı tavsiye edersiniz

Telefonu elden çıkar. :) Üretimi durdurulmuş bi model zaten arıza yapsa parçası kolay bulunmuyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.