Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.529
Cevap
38
Favori
157.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunlar ile ilgili sıkıntıya güncelleme geldi şükür.

Artık yeniden oyunlar klasör içinde

http://www.windowsphone.com/s?appid=50a6aef0-4f35-434b-9308-cb3251303ae4

Kaynak
    http://windowsphonehaber.com/xbox-oyunlar-guncellendi.htm

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ**

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 18 Nisan 2014; 21:46:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• biuu kullanıcısına yanıt
    içeride kalmadığı sürece bi işe yaramaz ki o
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Kulübünüz hayırlı olsun bakalım siz kaç kişi olacaksınız

Hocam büyük bir hızla size yaklaşıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

içeride kalmadığı sürece bi işe yaramaz ki o

Ne demek istediğinizi anlamadım. Oyunlara tıklayınca oyunlar görünüyor yeniden.

Ama uygulamalar listesinde görünmesi kalkmalı. En azından kullanıcı tercihine bırakılmalı.

Benim oyunlar uygulamalardan fazla ;p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Yakında geçersiniz, en baştan daha açsaydınız 150 yi bile geçerdi herhalde bayağı kullanıcısı var 925'in ama konunun farkında değiller

• Aynen onu kastediyorum hocam listede görünmemeli içeride kalmalı dışarı çıkması tamamen saçmalık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 18 Nisan 2014; 22:23:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Aynen onu kastediyorum hocam listede görünmemeli içeride kalmalı dışarı çıkması tamamen saçmalık

Oyunlar klasörü sizde de kasıyor mu? Ben oyunları görmek için aşağı çekiyorum kasım kasım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 18 Nisan 2014; 22:57:50 >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    Beni rahatsız etmiyor ama ciddi bir kasma söz konusu gerçekten Bi süre sonra rahatsız etmeye başlayabilir

• Valla ben Nokıa nın Cyan güncellemesini yani orijinali bekleyeceğim.Hem bu sorunlar çözülür,hem Gdr1 güncellemesi gelir hemde nokıa nın güncellemeye katacağı yenilikleri almış olurum.Şuan hala yetiyor bana 8.0 . En fazla haziran sonuna kadar bekletirler bakın görün.Oruçta zaten evdeyim geldiği gibi kurcalarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi versino2 -- 19 Nisan 2014; 13:17:34 >
  • Kolay gelsin arkadaslar 8.1 i yükledikten sonra veri açıkken internet kopmaları yaşıyorum.(3g açık) ayrıca veri bağlantısında hiçbir uygulamanın bildirimi gelmiyor (whatsapp,face,twitter instagram) sizde de aynı sorunlar var mı? Ne yapmamız gerekiyor. Lumia 925 kullanıyorum

• Merhaba arkadaşlar lumia 925 sayesinde sitenizle tanıştım ve üye oldum.Beni de aranıza alırsanız sevinirim. :)
  • selam arkadaşlar pazartesi büyük ihtimalle bende telefonu alıcam. daha önceden ios kullandım şimdi maalesef android kullanıyorum ve tekrar androide geçmek istemiyorum.zaten ipadim olduğundan iphone da düşünmüyorum ve uzun süredir wp lu telefonları inceliyorum. 925 en aklıma yatan model oldu. konuyu baştan itibaren okudum ve en ufak bir şikayet veya sorunu olan yok. Biraz iyimser mi davranıyorsunuz, yoksa gerçektende sorunsuz bir telefon ve gözün kapalı al mı dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kynenn kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konu daha yeni olduğundan şikayeti olanları burada görmeniz pek mümkün değil. Bence doğru bir karar vermişsiniz ama 925 ana konusunu da okumanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mangi

Merhaba arkadaşlar lumia 925 sayesinde sitenizle tanıştım ve üye oldum.Beni de aranıza alırsanız sevinirim. :)

hoşgeldin
  • Beni de eklerseniz sevinirim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kynenn

selam arkadaşlar pazartesi büyük ihtimalle bende telefonu alıcam. daha önceden ios kullandım şimdi maalesef android kullanıyorum ve tekrar androide geçmek istemiyorum.zaten ipadim olduğundan iphone da düşünmüyorum ve uzun süredir wp lu telefonları inceliyorum. 925 en aklıma yatan model oldu. konuyu baştan itibaren okudum ve en ufak bir şikayet veya sorunu olan yok. Biraz iyimser mi davranıyorsunuz, yoksa gerçektende sorunsuz bir telefon ve gözün kapalı al mı dersiniz?

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun .. Sorun konusuna gelirsek bu biraz senin telefondan ne beklediğine bağlı . Telefonun özellikleri ortada lumiaların en iyi modellerden birisi ama olandan fazlasını istersen telefonu sorunlu görmeye başlarsın. Şöyle ki ana konuya bakarsan kamera muhabbeti çok döner ve kamera kötü diyenlere rastlarsın. Çünkü beklenti gerekenden fazla . Yani bunun bir telefon olduğunu ve buna rağmen bir telefon kamerasından da fazlasını verdiğini unutmamak lazım . Bunun dışında ciddiye alınacak bir sorun ne yaşadım ne de okudum. Tabi herkesin fikrine saygı duymak lazım . Ufak tefek sorunlar da yaşayanlar elbet var benim de var 1 tane sorunum ama şans işi diyorum buna genele vurmamak lazım bu tür sorunları çünkü benden başka kimsede rastlamadım bu soruna : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 20 Nisan 2014; 9:33:25 >

• 54. üye olabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde yukarıdan aşağıya ekliyorum ama 2-3 kişilik öncelik verebilirim size
  • cevabınız için teşekkürler. kamerayla pek işim olmaz arada lazım olursa sadece kullanırım. benim asıl istediğim işletim sisteminin stabil olması. iphonedan sonra androide geçtim ve telefonu parçalamamak için kendimi zor tutuyorum. wp kullanıcı yorumlarına göre gayet stabil ve akıcı olduğunu gördüm. en aklıma yatan modeli 925 hepsiburadada 1098 liraya düşmüş ama 16 gb ve 32 gb olanını bulamadım.

@Nuvo'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kynenn -- 20 Nisan 2014; 11:57:46 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.