Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.529
Cevap
38
Favori
157.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonun en büyük artılarında biri ekranının samsunglar gibi kolay çatlamaması. Benim şansım mıdır bilmem ama öyle yere düşürdüm ki defalarca kırılmaması mucize. Kaç kez elimden fırladı kaç kez am düz bir şekilde ekran yere vurdu.Sıkıntı yok. Sürekli cebimde taşıyorum ve koruyu bant yapıştırtmadım. ÜZerinde çok da rahatsız etmeyen 2-3 çizik var o da benim suçum.Muhtemelen anahtar varken cebime koydum.
    Telefonun eksilerinden biri üst dış kaplamasının hemen aşınması bir de google play ve I phone stordaki birçok popüler oyuna erişemememiz. Mesela periskop hala yok. Şu eksikleri de halletseler tadından yenmez bu telefon ha birde şarj. Telefonu alalı .5 sene oldu.3.senemde değiştirmeyi planlıyorum ve beklentilerim yüksek lumiadan.
  • Salçalı Makarna S kullanıcısına yanıt
    Telefon 5.0 inç ekran ve 2600 mAH batarya ile s800 işlemciye sahip olsaydı bu tasarımla harika olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an değerleri ne telefonun. Mesela 2600 ile 1800 pil arasındaki fark ne kadar. Ekran büyüklüğü iyi bence .Daha büyük olursa not3gibi olur. B telefonun artısı ne ıphone gibi küçük bir ekran ne de not 3 gibi büyük bir ekran
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salçalı Makarna

Şu an değerleri ne telefonun. Mesela 2600 ile 1800 pil arasındaki fark ne kadar. Ekran büyüklüğü iyi bence .Daha büyük olursa not3gibi olur. B telefonun artısı ne ıphone gibi küçük bir ekran ne de not 3 gibi büyük bir ekran

Büyük ekran şu an vazgeçilmez ama 5 inç gayet yeterli.

Batarya süresi daha iyi olsa fena olmazdı.

• Garanti tam bitti flash çalışmamaya başladı haydeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar...

Durduk yere titreşim gitti ..hard format falan nafile ..titreşim çalışmıyor herhangi bir darbe almamasına ragmen
  • Garantisi devam ediyorsa, servise gönderin derdim ama kendim garantinin dolmasına 70-75 gün falan kalmışken, sadece batarya ve şarj kablosu değişimi için bile telefonu haşat ederler diye göndermekten çekinirken diyemiyorum.

Garanti bitmişse ve sorun yazılımsal düzelmiyorsa aliexpressten $ 3-5'a bir titreşim motoru alıp, taktırıp deneyin derim.
  • tunc@y kullanıcısına yanıt
    garanti biteli uzun zaman oldu olsa bile dediğğiniz gibi servise kız giren dul çıkıyo.

sorun yazılımsan değil az önce bir windows phone sitesinden lumia TEST programını indirip test ettim tık yok ayrıca hüseyin mutlu beyede teşekkürler

zaten hard format atmıştım ayrıca fabrika ayarınada döndüm gelişme olmadı.zannımca bu kablosuz şarjdan kaynaklandı motor manyetik alana maruz kaldı sanırım diye düşünüyorum...gerçi manyetik alanın yayılmaması için üzerinde izolasyon bandıda var ama anlamadım.uzun süre kablosuz şarj kullandım yakın bir zaman değil yani.arızada son 3 gundur var..lumialarda titreşim sorunu çeken çok.bakalım w10 u beklicem düzelmezse dediğiniz gibi bi motor alıp eskisi ile değiştiririm

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tituslivius -- 8 Kasım 2015; 15:26:46 >

• Maalesef aranızdan ayrılıyorum. Hoşçakalın
  • Merhaba arkadaşlar,
    Nokia Lumia 925 cihazımda dokunmatikte takılma problemi yaşıyorum. Karşılaştırmalı videoya bu linkten bakabilirsiniz. Soldaki cihaz problemli olan. Benzer problemle karşılaşan oldu mu?
    Telefonu Teleservice 'e verdim garantiden. Ama standart güncelleme vs. yapıp geri verdiler, kabul etmedim. İkinci kez bakıyorlar ama birşey olacağı yok. Microsoft 'a yazdım problemi, gelen cevap canımı sıktı. Bakınız:

quote:

Sayın ....,
    Microsoft Mobile Destek Hattı ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
    Söze edilen Lumia 925 Model ve ......... IMEI numaralı cihazınıza ait servis kayıtlarınızı incelediğimizde, cihazınızda 1 defa yazılım güncellemesi işlemi yapıldığı görülmektedir.
    Buna istinaden cihazınızın değişiminin yapılabilmesi için gerekli garanti şartlarının oluşmadığı görülmektedir.
    Microsoft Mobil Cihazlar Garanti şartlarını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
    http://www.microsoft.com/tr-tr/mobil/destek/uretici-sinirli-garantisi/
    Cihazınızın çalışma bozuklukları devam etmekte ise size en yakın yetkili servisimize başvurmanızı rica ederiz.
    http://www.microsoft.com/tr-tr/mobil/magaza-bul/?action=storeSearch&qt=%C5%9Eehir+ya+da+b%C3%B6lge+girin&tags=Ms_Care_Location&country=TR

"cihazınızda 1 defa yazılım güncellemesi işlemi yapıldığı...." insanın sabrını zorluyorlar. ben mi yaptım güncellemeyi? yetkili servis yaptı! yetkili servisin yaptığı şey mi garantiyi bozdu? işe bak arkadaş!
    Microsoft'a güvenim de törpülenmiş oldu.. Her neyse..Gerekirse tüketici hakem heyetine kadar gidecek olay..Ne yapmalıyım sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkirtac -- 16 Kasım 2015; 20:34:44 >

• video 360 kullanan var mı? Windows beta sürüme destek vermediklerinden kullanamadım

Ayrıca windows 10'umuz ne zaman geliyor?? Kasım ayı içinde değil miydi? Sırf şu VR uygulamasının açılabilmesi için bekliyorum yoksa insider sürümü şahane!
  • Vl.Murad kullanıcısına yanıt
    Kasım yada aralık ayı içinde listeledikleri 10 cihaza verecekler. 925 bu cihazların içinde yok. Bizim almamız muhtemelen ocak-şubat falanı bulacak. Hatta 32 gb kullananlar vodafone'un iyi niyetine kalacağı için daha fazla da gecikebilir.

• Cihazı servise verdim bakalım neler olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Cihazı servise verdim bakalım neler olacak.

30 ekimde verdim hala ses soluk yok hocam, 15gün sonra garantisi bitiyor. değişim için sizce microsoftu arayıp devreye sokmalımıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nesTeer

quote:

Cihazı servise verdim bakalım neler olacak.

30 ekimde verdim hala ses soluk yok hocam, 15gün sonra garantisi bitiyor. değişim için sizce microsoftu arayıp devreye sokmalımıyım ?

Beklemeniz hata.

20 iş günü dolduysa eğer (pazar günleri hariç) arayın ve değişim isteyin.

• degisim gelsede sıkıntı. ayın 4ünde servise girdi 11inde degişim çıktı. ama kimse ne geleceğini de bilmiyor hangi renk geleceğini de.

cihazlar yurtdışından geldiğine göre fark verip 950 alabilir miyiz?

olursa güzel olur :)

• dark1983 kullanıcısına yanıt
    Fark verme olayı yok maalesef.

• l925 imi fabrika ayarlarına döndürüp babama vermiştim. Mağazada here drive gözükmüyor bu konuda bilgisi olan varmıdır acaba. Hayırlı akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 60kc3 -- 23 Kasım 2015; 18:25:14 >
  • 60kc3 6 kullanıcısına yanıt
    Mağazada uygulamalarım kısmından bulabilirsiniz.

• quote:

Mağazada uygulamalarım kısmından bulabilirsiniz.

Bu uygulama kaldırılmıştır tarzı bişey yazıyor

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.