Şimdi Ara

NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.529
Cevap
38
Favori
157.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Lumia 925'i satacağım.iPhone 5C veya 5 almak istiyorum.Android'e ısınamadım.

Mantıklı bir seçim yapmış olursunuz. 5c hala dikkat çekici.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantisi bitmiş 32 Gb ne kadara satılabilir bilgisi olan var mı

Edit: Sağında solunda bi kaç küçük çiziği var ama telefon "cayır cayır" çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 2 Ağustos 2015; 9:05:49 >
  • NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    300-350 lira gibi satılır sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: clupturk

vur dedik öldürdün hocam o kadarmı düştü piyasa..

300 e satılacağına bırakın çekmecede dursun gün gelir lazım olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nesTeer

quote:

Ben 350ye satsam iyi diye düşünüyordum 400-450 olsa çok iyi olur benim için. 1600luk telefonu 1100e almıştım zamanında. Sence ne kadara gider hocam telefon. Ama dediğim gibi satarken garantisi bitmiş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 2 Ağustos 2015; 21:28:25 >

• nesTeer kullanıcısına yanıt
    Malesef durum öyle,çekmecede dursun diyorsun ya o konuda sana sonuna kadar hak veriyorum,bende kullanıyorum arada bir 925 imi ilan açmıştım garantisi devam ederken 32 gb lık 400 den fazla veren olmamıştı3-4 ay önce bende senin dediğin gibi duruyor bi kenarda arada bir takıyorum kartımı birkaç gün kullanıyorum tekrar koyuyorum kenara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

quote:

Orijinalden alıntı: nesTeer

quote:

Ben 350ye satsam iyi diye düşünüyordum 400-450 olsa çok iyi olur benim için. 1600luk telefonu 1100e almıştım zamanında. Sence ne kadara gider hocam telefon. Ama dediğim gibi satarken garantisi bitmiş olacak.

hocam en azından 400 tl olmalı diye düşünüyorum

şahsen kendi 925 imide satmayı düşünüyorum , aralığa kadar garantim var . boş bir zamanda servise vermeyi düşünüyorum belki değişim çıkar veya para iadesi çıkar en kötü kasası değişse yeter bana :))
    sonrasında hiç kullanmadan fiyatınıda öldürmeden satabilirsem satıcam, fiyat öldürürlerse koyarım çekmeceye.. gün gelir devran döner misali :)))

• quote:

Malesef durum öyle,çekmecede dursun diyorsun ya o konuda sana sonuna kadar hak veriyorum,bende kullanıyorum arada bir 925 imi ilan açmıştım garantisi devam ederken 32 gb lık 400 den fazla veren olmamıştı3-4 ay önce bende senin dediğin gibi duruyor bi kenarda arada bir takıyorum kartımı birkaç gün kullanıyorum tekrar koyuyorum kenara :)

lumiaların ikinci el piyasası çok inanılmaz düşük hocam aklım ermiyor bu kadar değer kaybına..

şahsen ölü fiyata vereceğime kenarda tozlanmasını beklerim daha iyi

• arkadaşlar 925.4/PWBASSY LIGHT SWAP ENG GLOBAL ne anlama geliyor? telefonmu değişmiş anakartmı değişmiş bilgisi olan?
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Firmware ismi o hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rawden

Firmware ismi o hocam

kargo bugün gelicek bakarım
  • Arkadaşlar yeni yapıyı yükledim telefon acaip hızlandı açılışı mağazaya girişi klavye tepkimesi Microsoft edge tarayıcı , dokunmatik tepkimesi acaip bariz şekilde hızlandı. Fakat yükleme uzun sürdüğünden midir şarjda şu an bide telefon ısınma oldu telefon da buda sizin sayfalarca bahsettiğiniz ısınma sorunu galiba ben bu ısınmayı daha önce hiç yaşamadığım için yani aliminyum çerçevedeki hafif ısınmaları saymazsam ... Söylüyorum. Telefon bi kendine gelsin bi kaç defa açıp kapatayım ondan sonra daha ayrıntılı belirgin değişimler varsa söylerim. Klavye tepkimesi canavar gibi ya şu an telefonun hızlanması çok güzel olmuş

• aserty A kullanıcısına yanıt
    Yeni yapı olarak kastettiğin WP10 Beta'mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aserty

Arkadaşlar yeni yapıyı yükledim telefon acaip hızlandı açılışı mağazaya girişi klavye tepkimesi Microsoft edge tarayıcı , dokunmatik tepkimesi acaip bariz şekilde hızlandı. Fakat yükleme uzun sürdüğünden midir şarjda şu an bide telefon ısınma oldu telefon da buda sizin sayfalarca bahsettiğiniz ısınma sorunu galiba ben bu ısınmayı daha önce hiç yaşamadığım için yani aliminyum çerçevedeki hafif ısınmaları saymazsam ... Söylüyorum. Telefon bi kendine gelsin bi kaç defa açıp kapatayım ondan sonra daha ayrıntılı belirgin değişimler varsa söylerim. Klavye tepkimesi canavar gibi ya şu an telefonun hızlanması çok güzel olmuş

Hocam istediği kadar hızlansın, pil olayı telefonu öldürüyor resmen.
  • Isınma sorunu düzelmiyor ve düzelmeyecek gibi duruyor.

• telefonumu teleservise yolladım 19. gün kargoya verdiler.
    anakart değişmiş
    ekran değişmiş

forma sadece anakart değişikliği yapıldı yazmışlar nedense. 925 32gb
  • arkadaşlar telefonum değişim yapacaklar fatura bedelim 1100 tl . microsoft diyorki size 830 verelim bende neden 930 değil dedim faturanız 1100 tl diyor bende 830 un 950 civarında olduğunu soyledim biz bunu verebiliriz istemiyorsanız mecuren servisin telefon bulmasını yada telefonunuzu tamir etmesini bekliceksiniz diyor
  • Arkadaşlar Windows tan gerçekten telefon olarak çok memnunum. 925 kullanıyorum. sizce 925 ten hangi Windows telefona terfi edersem memnun olurum.
    Yani sizce hangi Windows phone TAM ALINMALIK (Fiyat-Performans ve kullanıcı yorumları açısından).... Şimdiden teşekkürler...
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Fatura bedelinin geri ödenmesini istiyorum diyin 830 da fena değil aslında.
  • aykutgultekin A kullanıcısına yanıt
    Lumia 930 sanırım

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.