Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 925 { 4.5' WXGA CBD-AMOLED - PMHD+ | 8.7MP - OIS - D-LED - 1080p ] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.907
Cevap
42
Favori
198.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki şu iki farklı şekilde kaydedilme olayına ne diyorsunuz hala bir çözüm bulamadım
  • sTa1NLess kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bu durumda internetten almak 450TL karlı oluyor. Bu kadar fark çok değil mi yahu?
  • Arkadaşlar ekran kapalıyken bile gözüken saat ve çift dokunuşla uyandırma özellikleri çok etkiliyor mu pil tüketimini?
  • saat etkilemiyor ancak çift dokununca açılma olayı şarjı etkiliyor.
  • Bende az önce Hepsiburada dan siparişi geçtim, biraz tedarik için beklemek gerekecek sanırım. Şu an note 2 kullanıyorum, ekran büyüklüğü ve şarj yönünden biraz özleyecek gibiyim :) Daha önce kısa bir süre HTC 8X kullandım ama o zaman gtalk ve uygulama sıkıntıları, düşey ekran kilidi, uygulama kapatmak için sürekli geri tuşuna basma, bildirim sorunlarından dolayı satmıştım. Şimdi büyük hevesle bunu alıyorum ama umarım yazılım yönünden kendinden soğutmaz
  • hayırlı olsun Harley Quinn.Kesinlikle pişman olmayacaksın. Yakında Gdr3 ve black güncellemesi ve daha sonra 8.1 güncellemesiyle alet en mükemmel hale gelecek. Nokia lumia 925 şu an dünyanın en güzel tasarımına sahip cihazlardan biri.
  • Ya bekleme durumunda şarjı saat mi etkiler glance ekran mı bilmiyorum

;ama bir oturuyorum oyunun başına 30 dk subway surfers oynamışım %100'de %69'a düştü. Bende sadece çift dokunma ile uyanma açık sadece.

Bekleme durumunda şarjı iyi sabaha kadar %1 düşüyor şarjı ama oyun oynadınmı kesinlikle dayanmıyor. 2. 2.5 saat oyun ile giderse iyi.

Ekran süresini gösteren bir program arıyorum. İnsider bu bilgiyi vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 28 Aralık 2013; 18:14:17 >
  • http://www.kliksa.com/urun/nokia-lumia-925-32gb-siyah-akilli-telefon/901924764?ref=akakce&v=1.51.1

fiyat çok cazip!!!
    LG G2 ile kalıyorum sürekli arasında!!??
  • Androidi boş ver kardeşim. Forza Nokia lumia
  • Androidi boş ver.forza Nokia lumia
  • Androidi boş ver. Forza Nokia lumia
  • Hocam ben de hepsiburada'dan aldım bugün yarın elime ulaşır. Size şey sormak istiyorum. Ekran koruyucu ya da kapa gerek var mı? Bir de önerebileceğiniz güzel app'ler nedir. İlk akıllı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaDl0rd

Hocam ben de hepsiburada'dan aldım bugün yarın elime ulaşır. Size şey sormak istiyorum. Ekran koruyucu ya da kapa gerek var mı? Bir de önerebileceğiniz güzel app'ler nedir. İlk akıllı

Hayrlı olsun 32 gb mı aldın. Ne kadara aldn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

http://www.kliksa.com/urun/nokia-lumia-925-32gb-siyah-akilli-telefon/901924764?ref=akakce&v=1.51.1

fiyat çok cazip!!!
    LG G2 ile kalıyorum sürekli arasında!!??

Her platforma göre yüksek performanslı fiyat performans telefonları belirlemiştim kendimce.

Windows Phone: Lumia 925 32gb (aldıktan sonra)

Android: Lg g2

İos: iphone 5c

Lg g2, iphone 5c arasında gidip geliyordum. Windows istediğim bir platformdu ama istediğim gibi bir tel çıkarmıyodu nokia. 32gb lık 925 piyasaya düşünce yeter artık dedim ve aldım. Uygulama eksiği çekmedim hiç. Eşim candy crush diye sızlanıyor bi o kadar.

Şarj harici gayet memnunum, 1 haftadır Lumia 925 kullanıyorum. Telefonu tanıma kurcalama evresi olduğu için günde 2 kere şarj ediyorum. Hiç hoşnut bir durum değil.

Lg g2'nin ekran boyutuna göre boyutlarının kabul edilebilir olması çok iyi gelmişti, özelliklerinden bahsetmiyorum bile. Ama çok ince çerçeve olması, telefonun düşürmelere gelmediğini, camın hemen kırıldığını okuduğum yorumlar soğuttu biraz.

İphone 5c tam istediğim gibi küçük kibar bir telefondu ama 4" ileride küçük gelir sıkılırım diye çekindim. Yinede fiyatı 1500'ün altına inseydi kapacaktım bir tane.

Ben kılıf ile kullanırım diyorsanız Lg g2 alın. Şarjı çok iyi giden bir telefon. 2gb ram olması, android platformda uzun süre kasmadan götürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 28 Aralık 2013; 21:24:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: röyksopp

Fotoğraf boyutunu küçültür müsünüz?

Forum sayfasını olmusuz etkiliyor.

Lütfen mesajınızı düzenle deyip, ilgili linki [simage][/simage] arasına yapıştırınız.
  • Halo Spartan Assault nasıl bir oyun, Nokia'dan hediye kuponu gelince almayı düşünüyorum, fiyatını hak ediyor mu?
  • Teşekkürler . 32 Gb hocam. 1099 tl + 100 tl world puan la 1000'e patladı. Öyle bir sorayım dedim var mı öneri diye bilemedim kendi başıma.
  • takip
  • Lumia 925 te DNS ayarlarını değiştirme imkanı yok mu? WiFi ayarlarinda DNS sekmesine müdahale edilemiyor sadece url sekmesine müdahale ediliyor nasıl iştir bu yaa
  • nokia 925 in sarj sorunu mu var ?
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.