Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 925 { 4.5' WXGA CBD-AMOLED - PMHD+ | 8.7MP - OIS - D-LED - 1080p ] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.907
Cevap
42
Favori
198.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon firmaları Türkiye'ye 2. kalite mal gönderiyorlar, benim de aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

Fiyat bayağı düşmüş.

Bide 32 GB

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-925-32-gb/productDetails.aspx?productId=telcepnoklum9253&categoryId=371946&SKU=TELCEPNOKLUM9253-S&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelcepnoklum9253%26fh_lister_pos%3d2%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253d925%26fh_refview%3dsearch

Hepsiburada.com'da şuan 1.349 TL olmuş, fiyat çok yükselmiş. Kliksa.com'da hala 1099 TL.

Pazartesi sipariş verdim hala göndermediler, tedarikçi firmadan bekleniyormuş :(

• Arkadaşlar bu 50TL lik çekle 2 uygulama indirdim.Normalde 41TL kalması gerekirken cüzdanda hala 50TL göstermekte.Herkeste durum aynı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanapay

quote:

Orijinalden alıntı: farego

Fiyat bayağı düşmüş.

Bide 32 GB

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-925-32-gb/productDetails.aspx?productId=telcepnoklum9253&categoryId=371946&SKU=TELCEPNOKLUM9253-S&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelcepnoklum9253%26fh_lister_pos%3d2%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253d925%26fh_refview%3dsearch

Hepsiburada.com'da şuan 1.349 TL olmuş, fiyat çok yükselmiş. Kliksa.com'da hala 1099 TL.

Pazartesi sipariş verdim hala göndermediler, tedarikçi firmadan bekleniyormuş :(

yoo şimdi baktım fiyat aynı.

• Arkadaşlar bende telefonla konuşurken kilitlenmeme sorunu oldu (Yüze yaklaştırınca ekran kararmıyor)
    yeni farkettim biyerden kapatma gibi bi olay yok diye biliyodum nası oldu anlamadım
    gdr3 beta yükledikten sonra oldu sanırım yükleme yapanlarda böle bi sorun oldumu yada çözüm yolunu bilen varmı?

bu arada biraz önce denedim ekran parlaklığını ayarlayan sensör aynı sensörse çalışıyor yani karanlık ortama geçince parlaklık azalıyor
    ama arama sırasında üstteki sensör hala çalışmıyor
    telefonu sıfırlamadan çözülür inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERTKAN -- 25 Aralık 2013; 20:15:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhanas35

Nasıl bir hata alıyorsunuz ??? .😊.

bugün tekrar denedim düzeldi.birşeyler soracağım telefonu güncelle diyorum hiçbir güncelleme bulmuyor.acaba sim kart takmadığım içinmidir?içine eski resimleri usb den aktardım fakat telefonda görünmüyr ne yapabilirim?
  • röyksopp kullanıcısına yanıt
    sistem güncel olduğundan bulmuyordur sistem de her hangi bir güncelleme olduğunda o sizi zaten uyarır. simkartla alakası yok wifi yada mobil veri olması yeterlidir.
  • telefona usb yada bluetoothla attigim resimler gorunmuyor. Ne yapmam gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: röyksopp

quote:

Nasıl bir hata alıyorsunuz ??? .😊.

bugün tekrar denedim düzeldi.birşeyler soracağım telefonu güncelle diyorum hiçbir güncelleme bulmuyor.acaba sim kart takmadığım içinmidir?içine eski resimleri usb den aktardım fakat telefonda görünmüyr ne yapabilirim?

Hocam mağazaya girin.Bende mağazaya girince 15 tane güncelleme buldu telefonla ilgili.
  • Hepsiburada gerçekten de gündüz fiyat 1.349 TL'ye çıkmıştı ancak sonra tekrardan 1.099 TL olarak güncellendi. Az önce siparişi geçtim. Hayırlısı olur umarım. :)
  • Merhaba arkadaşlar. Cumartesi elime geçen telimi kulaklık girişinde sorun var diye geri gönderdim hızlı aldan almıştım ne olur acaba daha önce başına gelen varmı yenisinimi gönderirler yoksa serviste yaptırıp aynısını gönderirlermi..

• nihatyld24 N kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla ilk bir ay içinde ki arıza durumlarında değişim yapıyorlar. Tamir olursa kabul etme derim.

• quote:

Yenileye basarsan değerler düşecektir buna emin olabilirsin ne aldın ? .😊.

Ben yenileye hiç basmayım o zaman :) Asphalt8 ve moliplayer yükledim.Senin tavsiye edebileceğin başka uygulamalar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Hepsiburada gerçekten de gündüz fiyat 1.349 TL'ye çıkmıştı ancak sonra tekrardan 1.099 TL olarak güncellendi. Az önce siparişi geçtim. Hayırlısı olur umarım. :)

Aynen öyle 1.349 TLyi ben de gördüm. Keşke ekran görünütünü kopyalasaydım, sonra düşmüş tekrar...
  • İnternet explorerden telefona müzik indiremiyorum. Tavsıye edeceğiniz uygulama yada web browser varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nesTeer

İnternet explorerden telefona müzik indiremiyorum. Tavsıye edeceğiniz uygulama yada web browser varmı

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/youmusic/71cfa5eb-b31c-4ce4-84d3-7ef49a4ad3a1
  • Nokia bayiinde 16 gb 1300- 1349 liraya satılıyor ve biz alıyoruz. Sonra bakıyorsun 32 gb versiyonu 1100 lira ve 100 lira da puan veriyor kart. Bir daha nokia alırsam iki olsun. Kendinizi koyun benim yerime ne yaparsınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interestedintech33 -- 25 Aralık 2013; 22:26:06 >
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam deneyeceğim

• interestedintech33 kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın ama bu sizin dikkatsizliğinize gelmiş. Sadece nokiaya ait bir sorun değil ayrıca firmadan firmaya değişim gösteriyor fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: nesTeer

Hocam kusura bakmayın ama bu sizin dikkatsizliğinize gelmiş. Sadece nokiaya ait bir sorun değil ayrıca firmadan firmaya değişim gösteriyor fiyatlar

Şu an hiçbir nokia bayii 1300 liradan aşağı satmıyor 16 gb versiyonu.
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.