Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 925 { 4.5' WXGA CBD-AMOLED - PMHD+ | 8.7MP - OIS - D-LED - 1080p ] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.907
Cevap
42
Favori
198.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zultaran

quote:

Orijinalden alıntı: IIVega

Arkadaşlar telefon büyük ihtimalle yarın elime ulaşıyor. Mutlaka indirmelisin dediginiz uygulamalar neler?

battery diye bir uygulama var enless soft firmasının ücretsiz,bununla wifi,gps vs açıp kapatmak pratik oluyor
    evernote biraz alışmak gerekiyor ama iyi bir not defteri
    rapdialer kullanışlı bir uygulama arama vs için
    google maps(here drive tek başına çok iyi değil google mapste bulup here drive ile kullanırsan daha iyi )

microsfot'un vereceği 50 tl'lik çekle oyun uygulama satın alabilirsin

benim aldığım oyunlar
    contre jour
    path of kara
    asphalt 8

uygulamalar

amazingweatherhd (biraz gereksiz ama ücretsiz rakiplerine ve diğer rakiplerine göre en güzel ve işlevseli bu sanırım )
    moli player (bütün formatları açan bir yazılım)
    battery performance diye bir uygulama daha aldım ücretsiz olandan ayriyeten bu da biraz daha fazla özellik barındırmakta battery uygulamasına göre
    wiekwiev 8 takvim uygulaması
    maps for wp8 diye bir uygulama daha aldım ama hiçbir halta yaramıyor

anlayacağın 50 tl'yi çar çur ettim bitirdim

Çok teşekkürler hocam dediğiniz uygulamalara mutlaka bakacağım süpersiniz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar telefon büyük ihtimalle yarın elime ulaşıyor. Mutlaka indirmelisin dediginiz uygulamalar neler?

battery diye bir uygulama var enless soft firmasının ücretsiz,bununla wifi,gps vs açıp kapatmak pratik oluyor
    google maps(here drive tek başına çok iyi değil google mapste bulup here drive ile kullanırsan daha iyi )

benim aldığım oyunlar
    contre jour
    path of kara
    asphalt 8

uygulamalar

amazingweatherhd (biraz gereksiz ama ücretsiz rakiplerine ve diğer rakiplerine göre en güzel ve işlevseli bu sanırım )
    battery performance diye bir uygulama daha aldım ücretsiz olandan ayriyeten bu da biraz daha fazla özellik barındırmakta battery uygulamasına göre

Herkes mağazadan indirdiği ve tavsiye ettiği yazılımları- oyunları burada paylaşsa hakikaten süper olur :)

Benim telefon daha tedarikçisinden gelecek kliksa bana gönderecek bakalım ne zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Bugün ekran koruyucu denedim. Kılıfın yanında 3 tane koruyucu hediye gelmişti.
    Herkes, takarken 3 tane boşa harcadım. Toz kaldı diyordu.

Bende koştum banyoya. Bol köpüklü banyodan sonra içerisi buhar oldu ve tozlar buharın etkisiyle havada barınamadı. Giydim bornozu ve ilk denemede mükemmel sonuç.

Nemden dolayı bornozdan bile toz düşmedi. Tavsiye ederim

Bornozla koruyucu film montajı ..Hakikaten iyiymiş..

• quote:

quote:

quote:

benim aldığım oyunlar
    contre jour
    path of kara
    asphalt 8

uygulamalar

sorun değil bende yeni yeni alışıyorum cihaza ayrıca beta güncellemeyide kesinlikle kur hiç bekleme güncelleme çıkmasını çünkü pil daha fazla gidiyor, soldaki okun üstüne basılı tutunca açık olan uygulamaları üstünde beliren çarpı işaretine basıp kapatabileceğin görev yöneticisi gibi bişey ekleniyor, birde ekranın otomatik dönmesini kapatabiliyorsun,başka özelliklerde vardır belki ama benim gördüklerim bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: nihatyld24

Tamamdır baktım benim yaptığım gibi anlatılıyor gdr3 yüklü o halde bende niye görünmüyor dosya yöneticisi..

Windows Phone platformunda şu an dahili dosya yöneticisi yok

Eyvallah dostum Bi an için yanlış yapmış olmayı istedim ama olmadı neyse bekliyecez o zaman..

• tanapay kullanıcısına yanıt
    Öyle bi konu açılsa tutar heralde :)

• zultaran Z kullanıcısına yanıt
    Beta güncellemesini nasıl yapıyoruz hocam? :) Bilgim sıfır da... :) Android de root at cwm kur odin kur flashla falan o tarz bir şey mi bu da?

• quote:

Beta güncellemesini nasıl yapıyoruz hocam? :) Bilgim sıfır da... :) Android de root at cwm kur odin kur flashla falan o tarz bir şey mi bu da?

yok o tip işler olmuyor daha wp'de preview for developers uygulamasını indiriyorsun mağazadan , microsoft hesabınla oturum açıyorsun,ondan sonra yönlendiriyor program,geliştiriciler için yayınlanan bu beta sürümleri yükleyebiliyorsun ,ayarlardan güncelleme kısmından çıkıyor güncellemeye başlıyor
  • quote:

quote:

yok o tip işler olmuyor daha wp'de preview for developers uygulamasını indiriyorsun mağazadan , microsoft hesabınla oturum açıyorsun,ondan sonra yönlendiriyor program,geliştiriciler için yayınlanan bu beta sürümleri yükleyebiliyorsun ,ayarlardan güncelleme kısmından çıkıyor güncellemeye başlıyor

Güzelmiş o halde. Teşekkür ediyorum hocam

• arkadaşlar cihazım satışta ilgilenen özelde yazabilir
  • arkadaslar benim cihazin paketinde made in china yaziyor.sizdeki durum nedir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Tamamdır baktım benim yaptığım gibi anlatılıyor gdr3 yüklü o halde bende niye görünmüyor dosya yöneticisi..

Windows Phone platformunda şu an dahili dosya yöneticisi yok

Eyvallah dostum Bi an için yanlış yapmış olmayı istedim ama olmadı neyse bekliyecez o zaman..

ben güncelleme yapınca file manager diye eklendi nasıl yok
    açınca downloadsipictures, songs diye klasörler görünüyor local olaral,remote kısmında ise skydrive, dropbox vs hesap ekleyip ordan ulaşabiliyorsun.
    Sen birkez daha kontrol et güncellemeyi, 8.0.105211.155 yüklü bende en son, yoktu bende de sıkılıp beta güncellemeyi kurdum ondan sonra eklendi

• Telefonu yeni aldım şu an ayarlarda versiyon 8.0 görünüyor, daha güncelleme gelmemiş sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: röyksopp

arkadaslar benim cihazin paketinde made in china yaziyor.sizdeki durum nedir.

bir tek paketle kalsa ayarlar > ekstralar+ bilgi>daha fazla bilgi tuşlarkan aşağıya doğru kaydırınca orda da made in china yazdığını görürsün
  • zultaran Z kullanıcısına yanıt
    emektar telefonum n86 . ondada china yaziyordu ama hiçbir sorun çıkarmamıştı
  • Facebook güncelleme aldı. Hayırlı olsun

Yeni güncelleme ile bildirimler ve mesajlar anında geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Facebook güncelleme aldı. Hayırlı olsun

Betamı normalmi

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Facebook güncelleme aldı. Hayırlı olsun

Betamı normalmi

Beta değil. (bu arada lumia720den bildiriyorum)
  • hediye kuponu alacağım hata veriyor. ne yapmak lazım?
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.