Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (936. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ossssy

ben gunde 10, 15 tel gorusmesi yaptim.yarim saat te muzik dinledim.2.gunun sonunda ve daha %35 var pilin bitmesine.

Senin başlangıçta çok şikayetlerin vardı dimi?
    Galiba zamanla telefonunun pili iyice açıldı!

Ya bu arada USB to AUDIO özelliğinden haber var mı?
    arabada usb üzerinden ses alıyor musunuz?
    Yada external anfi bağlayayıp ses alabiliyormusunuz?

Sırf bu özellik eksik diye bu telefonu almadım. Umarım yeni sürümlerinde gelir.
    Gelmezse yine satın almayacam :)
    Yaşasın HTC HD2...

quote:

Orijinalden alıntı: Jerfbin

Lumia 920 de bende 3 aylık kullanımda hiçbir şekilde donma kasılma olmadı. Hatta çoğu kişi en stabil telefon diyor. Çoğu İphone'dan daha stabil diyor. Uygulama olarak benim hoşuma gidiyor. Facebook uygulaması sıkıntılı ben sevmiyorum. Twitter uygulaması son güncelleme ile çok iyi oldu. Facebook Chat zaten kısa mesajları sola ittiğin zaman hemen geliyor. Yani telefonun içine senkron. Ayrıca wp8 Li Bi telefon alacaksan. Htc ye bulaşma derim. Htc alacağına İphone al. Çünkü sadece Windows Phone değil bu telefonu Lumia yapan, ayrıca Nokia'nın uygulamaları çok şey katıyor.

Buralarda bu telefon ilk çıktığında çok takılırdım, ara verdim.. size de ilk kes rastlıyorum
    windows Phone dünyasına WP8 ile giriş yaptığınız gibi bir izlenime sahibim.
    Eski bir yazışmama bakarsanız, (arama yolu ile) HTC hakkında ne kadar yanıldığınızı göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 5 Nisan 2013; 13:40:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

merak ettim lumiada dosya yöneticisi yok tamam da.iphone da var mı ?

Filemanager diye bir uygulama kullanıyorum bilgisayar dosya yöneticisi gibi klasör oluşturma şifreleme gizleme hatta şifreyi yanlış girdiğinde izinsiz girişlerin ön kamera fotosunu çekiyor ek olarak konumu da gösteriyor. Ayrıca itunes olmadan web browser üzerinden wifi ile pc arasında dosya transferi de yapıyor. Kendi web browseri de var hertürlü içeriği pc deki gibi kendi download manageriyle de indirebiliyorsun. Daha kurcalamadığım bir çok özelliği var ve çok seri bi uygulama. 5tl ama ücretsizken yakalayıp indirdim.

Edit; fotolarını çektim

www.4gp.tw/b013/136517094661.jpg

www.4gp.tw/b013/1365171161229.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stabwound -- 5 Nisan 2013; 17:16:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

quote:

quote:

Arkadaşlar dün ios kullanıyordum bugun android ve bunalıma girmiş durumda yım yarın geri verecegim tekrar stabil olma açısından ama windows işletim sistemi hakkında bilgim hiç yok ben stabillik arıyorum. Lumia da bunu bulabilirsiniz yardımcı olun bunalımdayım

Valla sorunu anlamadım hocam biraz daha açık yazar mısın?

kardesim söyle diyeyim yaklasık 3 aydır iphone 5 kullanıyorum ben stabil çalısmaya önem veriyorum uygulamalar telefon kasmaları vs. Ve telefonun kapandı yurt dısı idi gittim bugun geri verdim. Sony ericsoon xperia z aldım grünüş itibarı donanım olarak güclü ama gel gelelim biraz zaman gecti androidin için için sıkıntılarıyla karsı karsıya kaldım. Uygulamalar kalitesiz. Kasılmalar donmalar sacma sapan şeyler beni bunalıma soktu, En basiti temple run2 ios'ta donanım düşük oldugu halde saat gibi işliyor ama bu android xperia z de quad core işlemci adreno 320 grafik kartı 2 gb ram olmasına ragmen kasılmalar gözle görülür derecede rahatsız etti ve anladımki android içler acısı halde.....

Velhasıl yarın telefonu geri götürüp iade edecegim aldıgım yer tanıdık aynı fiyattan almasa bile sıkıntı olmaz, çünkü bunalıma girdim stresliyim. Ya kayıtlı iphone alacagım yada windows 8 li bir telefon ama hiç bir bilgim yok windows hakkında ios'u androidi tanıyorum ama windows 8 i bilmiyorum nasıldır stabil mi çalısır kasmalar ram şişmeleri olurmu uygulamalar kalitelimi sanırım sadece su an nokia lumia ve htc de windows 8 mevcut siz tecrübelisizinidir en azından bilen arkadaşlardan bilgi almak istedim

hocam android stabil deil ona bir şey diyemem ama oyunları gayet de kaliteli hele bir de wpnin yanında

• Magazada gelen arama ve sms i veya rehberdeki bir kişiye Block koyma(arama engelleme) programı varmı arkadaşlar.??

birde telefondaki uygulamara giriş şifresi koya bilicegimiz bir uygulama arıyorum mesela sms,office foto gibi uygulamara girerken şifre sorucak .??

cihaza önemli belgelerimi yukluyorum misal ama cihazı eline alan herhangi biri yanlıslıkla bile office programnı girse lank diye butun herseyim karsına cıkıcak.
    insan su office,Note,skydrive gibi uygulamalara giriş şifresi koyma secenegi ekler.!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Cihaz size uymamış olabilir fakat lumiaların hakkını yediğinizi düşünüyorum. Her seyı uygulamaya bağlamak mantıklı değil, lumia 920 gayet iyi platform eksiklikleri olabilir yaza pek bişi kalmaz. Win 8.1 deniyorum süper olmuş. Bahsettiğiniz şeyler geçici kamera pil vs kalıcı. Lumia ile fotoğraf makinası dan kurtuldum. İphone 5 bile kesinlikle yaklaşamaz lumia ya. Video da canon ixus 100 den iyi çekiyor.
    kısaca bildirim sorunu var diye bu cihazı bırakmak şahsım adına söylüyorum aptallık olur.

windows 8.1 'i nereden buldun

torrentden indirim.

tabi bir çok şey eksik ama geleceği nokta açısından fikir verici. modern arayüz ayarları oldukça gelişmiş. ekran ikiye bölünüp %50 olarak çalışılabiliyor. ikonlar wp8 gibi olmuş. ikonlar en küçük hali bizdeki gibi ikon. ayarlarda skydrive hali hazırda var. sistemin bir parçası olmuş. charm çubuğunda sağdan çıkan. paylaşım aygıtlargeliştirilmiş. kişiselleştirme arttmış. şimdilik gözüme çarpanlar bunlar. Office konusunda da aynı şekilde çalışmalar yapılıyor.

• Artık bendede lumia var çok mutluyum:)

• @oktayakgoz Ekran resmi falan alsak hiç fena olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu-E -- 5 Nisan 2013; 17:09:42 >
  • quote:

Artık bendede lumia var çok mutluyum:)

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan... Şarjı az gidiyor deme zamanla batarya kendine geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

@oktayakgoz Ekran resmi falan alsak hiç fena olmaz

yukarıda verdiğim youtubelink de herşey var. şimdi pişman olup satanlar yıl sonunda daha büyük pişmanlık duyacaklar

kapatma ekranı da tablette aynı artık. kapatmak için aşağı çekiyoruz. tablet olmadığı için deneyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

Orijinalden alıntı: ossssy

ben gunde 10, 15 tel gorusmesi yaptim.yarim saat te muzik dinledim.2.gunun sonunda ve daha %35 var pilin bitmesine.

Senin başlangıçta çok şikayetlerin vardı dimi?
    Galiba zamanla telefonunun pili iyice açıldı!

Ya bu arada USB to AUDIO özelliğinden haber var mı?
    arabada usb üzerinden ses alıyor musunuz?
    Yada external anfi bağlayayıp ses alabiliyormusunuz?

Sırf bu özellik eksik diye bu telefonu almadım. Umarım yeni sürümlerinde gelir.
    Gelmezse yine satın almayacam :)
    Yaşasın HTC HD2...

quote:

Lumia 920 de bende 3 aylık kullanımda hiçbir şekilde donma kasılma olmadı. Hatta çoğu kişi en stabil telefon diyor. Çoğu İphone'dan daha stabil diyor. Uygulama olarak benim hoşuma gidiyor. Facebook uygulaması sıkıntılı ben sevmiyorum. Twitter uygulaması son güncelleme ile çok iyi oldu. Facebook Chat zaten kısa mesajları sola ittiğin zaman hemen geliyor. Yani telefonun içine senkron. Ayrıca wp8 Li Bi telefon alacaksan. Htc ye bulaşma derim. Htc alacağına İphone al. Çünkü sadece Windows Phone değil bu telefonu Lumia yapan, ayrıca Nokia'nın uygulamaları çok şey katıyor.

Buralarda bu telefon ilk çıktığında çok takılırdım, ara verdim.. size de ilk kes rastlıyorum
    windows Phone dünyasına WP8 ile giriş yaptığınız gibi bir izlenime sahibim.
    Eski bir yazışmama bakarsanız, (arama yolu ile) HTC hakkında ne kadar yanıldığınızı göreceksiniz.

Htc ye hiçbir şekilde haksızlık yapmıyorum. Ayrıca iki aydır forumdayım sen görmemişsin. Nokia uygulamalar ile açık bir şekilde fark yaratıyor. Bence Htc wp8 Li müşterilerini hiç iplemiyor. Nokia nın ise göz bebeği

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cihaz size uymamış olabilir fakat lumiaların hakkını yediğinizi düşünüyorum. Her seyı uygulamaya bağlamak mantıklı değil, lumia 920 gayet iyi platform eksiklikleri olabilir yaza pek bişi kalmaz. Win 8.1 deniyorum süper olmuş. Bahsettiğiniz şeyler geçici kamera pil vs kalıcı. Lumia ile fotoğraf makinası dan kurtuldum. İphone 5 bile kesinlikle yaklaşamaz lumia ya. Video da canon ixus 100 den iyi çekiyor.
    kısaca bildirim sorunu var diye bu cihazı bırakmak şahsım adına söylüyorum aptallık olur.

windows 8.1 'i nereden buldun

torrentden indirim.

tabi bir çok şey eksik ama geleceği nokta açısından fikir verici. modern arayüz ayarları oldukça gelişmiş. ekran ikiye bölünüp %50 olarak çalışılabiliyor. ikonlar wp8 gibi olmuş. ikonlar en küçük hali bizdeki gibi ikon. ayarlarda skydrive hali hazırda var. sistemin bir parçası olmuş. charm çubuğunda sağdan çıkan. paylaşım aygıtlargeliştirilmiş. kişiselleştirme arttmış. şimdilik gözüme çarpanlar bunlar. Office konusunda da aynı şekilde çalışmalar yapılıyor.

telefonda 8.1 mi var ?

bir kaç görüntü atabilir misin zahmet olmazsa

yok be telefonda diil.bilgisayarda ekosistemin geleceği hakkında fikir vermesi içim bahsettim

• Sanırım Windows 8 için yeterli olur. Bu görüntüler build 9369'dan. Aynı geliştirmelerin, wp8.1'de de olması bekleniyor, kernel 6.3, ie11 vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows 11 -- 5 Nisan 2013; 18:31:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Crookers

quote:

Orijinalden alıntı: silver1978

Bu soruya cevap bulabilen varmı
    marketten indirip uygulamayı kurdum daha sonra telefona format attım diyelim oyunu
    Bilgisayar'dan yüklemek için marketten axp uzantılı oyun dosyasını indirdim ama bu dosyayı sd carddan yüklemenin şeklini anlatmışlar fakat lumia 920de sd card yok bu dosyayı nasıl yüklerim telefona

Dostum maalesef şuan için windowsphone 8 de dosya yöneticisi olmadığı için bu işlem yapılamıyor.

Ama ücretli indirdiğin programı zaten tekrar indirmek istediğinde ücretsiz indirebilrsin neden böyle bir yol denedin?

Edit: Bu programı yapmaya uğraşan arkadaşlar olduğunu duymuştum illaki yapılacak yani:)

Maalesef daha önce ücretsiz indirdiğim sonic cd oyununu marketten tekrar indiremiyorum paralı versiyonu satın al dediğimde kredi kartı bilgisi istiyor yani oyunu markette tekrar bulamıyorum hesabımda da burdan indiremezsiniz diyor

• quote:

quote:

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan... Şarjı az gidiyor deme zamanla batarya kendine geliyor

Evet bakacağız artık androidden kurtulmak ne güzel bişey ya😎 Windows. 8 harbiden saat gibi işliyor yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar dün ios kullanıyordum bugun android ve bunalıma girmiş durumda yım yarın geri verecegim tekrar stabil olma açısından ama windows işletim sistemi hakkında bilgim hiç yok ben stabillik arıyorum. Lumia da bunu bulabilirsiniz yardımcı olun bunalımdayım

kardesim söyle diyeyim yaklasık 3 aydır iphone 5 kullanıyorum ben stabil çalısmaya önem veriyorum uygulamalar telefon kasmaları vs. Ve telefonun kapandı yurt dısı idi gittim bugun geri verdim. Sony ericsoon xperia z aldım grünüş itibarı donanım olarak güclü ama gel gelelim biraz zaman gecti androidin için için sıkıntılarıyla karsı karsıya kaldım. Uygulamalar kalitesiz. Kasılmalar donmalar sacma sapan şeyler beni bunalıma soktu, En basiti temple run2 ios'ta donanım düşük oldugu halde saat gibi işliyor ama bu android xperia z de quad core işlemci adreno 320 grafik kartı 2 gb ram olmasına ragmen kasılmalar gözle görülür derecede rahatsız etti ve anladımki android içler acısı halde.....

Velhasıl yarın telefonu geri götürüp iade edecegim aldıgım yer tanıdık aynı fiyattan almasa bile sıkıntı olmaz, çünkü bunalıma girdim stresliyim. Ya kayıtlı iphone alacagım yada windows 8 li bir telefon ama hiç bir bilgim yok windows hakkında ios'u androidi tanıyorum ama windows 8 i bilmiyorum nasıldır stabil mi çalısır kasmalar ram şişmeleri olurmu uygulamalar kalitelimi sanırım sadece su an nokia lumia ve htc de windows 8 mevcut siz tecrübelisizinidir en azından bilen arkadaşlardan bilgi almak istedim

hocam android stabil deil ona bir şey diyemem ama oyunları gayet de kaliteli hele bir de wpnin yanında

Doğru dur ama kullanım amacına bağlı birazda telefonu ne için neler yapacaksın öyle karar vermek lazım. Ama uygulama hariç w8 ios tan bile stabil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enemy

quote:

quote:

quote:

hocam insan temple run 2 kasılıyor diye bunalıma girer mi okadar abartmamak lazım.

girer tabi. o cihaz da o oyun kasarsa adam kızar. hadi lumia da olsa optimize edilmedi dersin.

Temple run örnek vermiştim. ben sunu söyler sunu bilirim Bu uygulamalar tamamen işletim sistemi ile alakalı gerisi hikaye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

quote:

quote:

Doğru dur ama kullanım amacına bağlı birazda telefonu ne için neler yapacaksın öyle karar vermek lazım. Ama uygulama hariç w8 ios tan bile stabil

hocam olabilir onu bilmiyorum hayatımda hiç wp8 kullanmadığım için ama test ettiğim lumiada androidden iyiydi kesinlikle :))

• quote:

quote:

quote:

Evet bakacağız artık androidden kurtulmak ne güzel bişey ya😎 Windows. 8 harbiden saat gibi işliyor yahu.

İşin en güzel tarafı ne kadar hafızayı doldurursan doldur bu hızdan en ufak bir kayıp olmuyor...

• Gameloft'dan gelen yeni güncelleme ile beraber 512Mb RAM'e sahip cihazlar da artık Asphalt 7: Heat'i indirip oynayabiliyormuş.
  • Evet garen hocam yeni güncelleme gelmiş aspalt7 ye 500 kusur mb.

• 
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.