Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (933. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 931932933934935
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

mümkünse en son sürümü flashla yada bizim kullandığımızı fark etmez. yeniden flashlayınca yazılım sonucu olabilecek sıkıntıları en aza indirgemiş olursunuz. ve hiç bir program kurmayınca sorun edecek 3 ncü parti yazılım olmamış olur. böylece telefonunuzu salt olarak denemiş olursunuz. şunu unutmayın şarj %100 de gözükse şarjı biraz uzun tutun bu ciddi fark ediyor.

bu denemeyle sorunun pilde olup olmadığını en iyi şekilde öğrenmiş olursunuz. varsa pilde sorun servise verirsiniz.

Bir kac yerde resmi olarak cikmadan en son sürümü yükleyince sorunlar cikiyor diye duymustum. Acikcasi cekiniyorum biraz :(
  • quote:

Orijinalden alıntı:
    SarıPaşa1938

Telefonun bricked olmasından korkuyorum ben de.

aynen bende :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyprox -- 4 Nisan 2013; 10:16:29 >
  • Arkadaşlar bence hiç flashlamayla uğraşmayın. Güncelleme avrupaya dağıtılmaya başlandı bir iki hafta içinde Türkiye'ye de gelir bekleyin. Navifirmdeki beta versiyon ve yükleyen bazı arkadaşlarda sorunlar yaşanmış hep görüyorum forumlarda. Birazcık daha sabredip final versiyonu ota ile kurarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman telefonu sıfırlayın madem tedirgin ediyor. yada şuan güncel sürümü flashlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖEY

Arkadaşlar bence hiç flashlamayla uğraşmayın. Güncelleme avrupaya dağıtılmaya başlandı bir iki hafta içinde Türkiye'ye de gelir bekleyin. Navifirmdeki beta versiyon ve yükleyen bazı arkadaşlarda sorunlar yaşanmış hep görüyorum forumlarda. Birazcık daha sabredip final versiyonu ota ile kurarsınız

Aynen kardeşim beta versiyonunu ben yükledim ve kafayı yemek üzereyim. wifi bazen sıkıntı oluyor ve whatsup yine telefonu kapatıyor kendi kendine. Ve güncellediğimden beri arada sırada telefon görüşmelerinde sesim karşıya gitmiyor. Nalow Nalow nidalarıyla koşturuyorum ortalıkta. Asıl büyük problem ise kameranın video sorunu beyaz dengesi iken şimdi mavi pembe oldu :))) video çekerken ekran mavi pembe mavi pembe dalgalanıyor resmen meraktan telefonu bommok ettim. Biran önce gelsede kavuşsam eski haline

EDİT: Gdr2 Beta Pişmanlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crookers -- 4 Nisan 2013; 11:14:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Crookers

quote:

Arkadaşlar bence hiç flashlamayla uğraşmayın. Güncelleme avrupaya dağıtılmaya başlandı bir iki hafta içinde Türkiye'ye de gelir bekleyin. Navifirmdeki beta versiyon ve yükleyen bazı arkadaşlarda sorunlar yaşanmış hep görüyorum forumlarda. Birazcık daha sabredip final versiyonu ota ile kurarsınız

Aynen kardeşim beta versiyonunu ben yükledim ve kafayı yemek üzereyim. wifi bazen sıkıntı oluyor ve whatsup yine telefonu kapatıyor kendi kendine. Ve güncellediğimden beri arada sırada telefon görüşmelerinde sesim karşıya gitmiyor. Nalow Nalow nidalarıyla koşturuyorum ortalıkta. Asıl büyük problem ise kameranın video sorunu beyaz dengesi iken şimdi mavi pembe oldu :))) video çekerken ekran mavi pembe mavi pembe dalgalanıyor resmen meraktan telefonu bommok ettim. Biran önce gelsede kavuşsam eski haline

beta olmayan sürümünü yükle. yokmu bizim şuan kullanmakta olduğumuz sürüm

• Bu GDR2 dediğiniz şey ne acaba ? ben flashlama yaptım ama bir fark göremedim, bi tek ekranın parlaklığı arttı bide bana daha stabil çalışıomuş gibi geldi, ama ona da emin değilim. psikolojik de olabilir. :D
  • Suan %100 1 gün 2 saat gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyprox

Suan %100 1 gün 2 saat gösteriyor

Sizinki benim lumiayı da geçti :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SarıPaşa1938

quote:

Dediginiz gibi skyscanneri sildim ve telefon yükselise gecti. Yukarida bir arkadas söylemisti %100deyken sarjda tutmaya devam edin diye, bende tuttum ve suan 1 gün 10 saat oldu
  • Telefon için stylus almak istiyorum. Ancak kalın değil, ince uçlu bir şey istiyorum. şunu buldum=> http://www.iray-disticaret.com/?gclid=CMKrloLisLYCFUG9zAod9gYAXg
    ancak bu da çok pahalı. o kadar para veremem. Var mıdır kullanan veya fikri olan?

Ayrıca fotoğraflar üzerinde basitçe çizim (işaretleme, yazı yazma (stlyus veya el ile) vs..) yapabilceğim bir uygulama var mı? sadece çizeyim yeter bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teritori -- 4 Nisan 2013; 13:24:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teritori

Telefon için stylus almak istiyorum. Ancak kalın değil, ince uçlu bir şey istiyorum. şunu buldum=> http://www.iray-disticaret.com/?gclid=CMKrloLisLYCFUG9zAod9gYAXg
    ancak bu da çok pahalı. o kadar para veremem. Var mıdır kullanan veya fikri olan?

Ayrıca fotoğraflar üzerinde basitçe çizim (işaretleme, yazı yazma (stlyus veya el ile) vs..) yapabilceğim bir uygulama var mı? sadece çizeyim yeter bana.

hocam magazada "paint" diye aratirsan cikiyor. Ilk cikan uygulama ile fotograflar üstünde cizim vs yapabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

Orijinalden alıntı: Crookers

quote:

beta olmayan sürümünü yükle. yokmu bizim şuan kullanmakta olduğumuz sürüm

Full sürümünün kendi güncellemesi ile geleceğini duydum oyüzden navfirm'den yüklemek istemiyorum yine bişy olur die. Ki telefonda bissürü şey yüklü şimdi flashlayınca hepsi gidicek bidaha uğraş filan. Akılsız başın cezasını bekliyerek ödicem işte çıksın kendi güncellemesi ben bulaşmıyorum artık flash flan :)

• navifirm ya da nokia care suite ile yüklenen en son yazılım versiyonlarının da servisler tarafından yüklendiğini belirtelim. Yani beta diye birşey nokia için yok. Hatalar içerir, içermesine ama o yazılım final sürümüdür. 1308 sürümünün bağlantı sorunları içerdiğine dair raporlar geliyor. Aşağıdaki linkteki haberde de denildiği gibi hiçbir firmware mükemmel değildir, her zaman eksik olan, yolunda gitmeyen birşeyler vardır.

Kaynak: wpcentral
  • merhaba arkadaşlar..
    kısmt olursa b ayın 14-15 i gibi 920 yi alacağım.beyazmı alayım yoksa siyah mı karar veremiyorum.bu ikisi arasında dış yapı olarak fark varmı?siyahı tırtıklı bir yapıya beyazı ise düz yapıya sahip biliyorum.viber,whatsup,oyun gibi şeylerle alakam yok.barkod okusun,office de sorun çıkarmasın,stabil olsun başka şey istemiyorum.birde arayan kişilerde kısıtlama yapabilsem tadından yenilmeyecekti benim açımdan.inşallah pişman olmam.yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler..
  • Saydıklarının çoğunu yapabilirsin oyunla işin yoksa 920 fazla gelmez mi??

• Bu arada aramıza hoş geldin

• quote:

quote:

Hocam sana detaylari yazayim bak cok sasiracaksin
    Kalan pil ömrü: 100%
    Tahmini kalan süre: 1 gün 10 saat
    Son sarjdan sonra gecen süre: 2 saat
    Ve 1 saattir sms trafigim var wifi+2g acik
  • quote:

Orijinalden alıntı: parberk9999

Bu arada aramıza hoş geldin

inşallah katılacağız aranıza..
    oyun la işim yok tek aradığım stabillik.androidden gına geldi.sII kullanıyorum onu eşime devredip kurtulacağım.fazla geleceğini sanmıyorum çünki büyük ekran işime geliyor.ayrıca değerinide korusun istiyorum.sene geçmeden aldığımın yarısına değerinin düşmesinide istemiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam sana detaylari yazayim bak cok sasiracaksin
    Kalan pil ömrü: 100%
    Tahmini kalan süre: 1 gün 10 saat
    Son sarjdan sonra gecen süre: 2 saat
    Ve 1 saattir sms trafigim var wifi+2g acik

Yukarida demedim mi hocam ben sana telefonun performansi daha iyi diye. Bak iste yaramaz uygulamayi bulunca acildi telefon. 2g ile daha verimli olmasi lazim, acilir zamanla.

• 
Sayfa: önceki 931932933934935
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.