Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖEY

quote:

Orijinalden alıntı: ossssy

quote:

Orijinalden alıntı: srknyrds

quote:

quote:

EVET SİM KARTIM KESME :/ DEMEKKİ ONDANMIŞ, YENİ SİM KARTMI İSTİCEZ PEKİ TIM'LERİN BİRİNDEN??

Herhangi bir TİM'e gidip orada hemen 5 dakikada yeni mikro simkartını alıp kullanmaya başlayabilirsin. 12 tlydi sanırım ücreti.

hımm 12 tl ye düzelcekse karşıdan gelen sesin az olması sorunu, gidip alayım hemen, cunku duymak için kendimi paralıyorum :/

bende htc 8x hanimda lumia 920 var.her ikisindede orjinal micro sim kart takili.ses az gelme sorunu her iki telefondada bazen yapiyor.yani karttan degil bu problem.isletim sistemi ile ilgili bir sorun diye dusunuyorum

Benim anladığım arkadaşın problemi tam tersi yani onun sesinin karşı tarafa az gitmesi değil karşı tarafın sesinin ona az gelmesi. İlk yazdıklarından ben bunu çıkardım onun için demiştim mikro simkart al diye ama sizin söylediğiniz gibiyse ona yapacak bir şey yok. Yazılımsal bir hata tüm wp cihazlarda var.

bence sıkıntı donanımsal da olabilir. ben karşı taraf gelen sesini 5 de tutuyorum. 3 4 de iş görmüyor değil. şayet 10 da az geliyorsa donanımsal bir sorun olabilir.

• Amazing Alex oyunu WP8'de:http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/amazing-alex/fac2552c-25bb-420c-b0b5-bb3059418933

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 3 Nisan 2013; 19:30:16 >

• bu oyunu android de iken 0.25 dolara almıştım. burda da iki liraymışç
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ossssy

quote:

quote:

quote:

EVET SİM KARTIM KESME :/ DEMEKKİ ONDANMIŞ, YENİ SİM KARTMI İSTİCEZ PEKİ TIM'LERİN BİRİNDEN??

Herhangi bir TİM'e gidip orada hemen 5 dakikada yeni mikro simkartını alıp kullanmaya başlayabilirsin. 12 tlydi sanırım ücreti.

hımm 12 tl ye düzelcekse karşıdan gelen sesin az olması sorunu, gidip alayım hemen, cunku duymak için kendimi paralıyorum :/

bende htc 8x hanimda lumia 920 var.her ikisindede orjinal micro sim kart takili.ses az gelme sorunu her iki telefondada bazen yapiyor.yani karttan degil bu problem.isletim sistemi ile ilgili bir sorun diye dusunuyorum

Benim anladığım arkadaşın problemi tam tersi yani onun sesinin karşı tarafa az gitmesi değil karşı tarafın sesinin ona az gelmesi. İlk yazdıklarından ben bunu çıkardım onun için demiştim mikro simkart al diye ama sizin söylediğiniz gibiyse ona yapacak bir şey yok. Yazılımsal bir hata tüm wp cihazlarda var.

Evet arkadaş haklı, ben karşıdan sesi çok az alıyorum. O yüzden sim kart çare olur umarım.. Ses göndermede sorun yok bnm,..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknyrds -- 3 Nisan 2013; 20:08:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

quote:

Hala 1700 TL'mi bu telefon ?

Timlerde 1599 lira

Harbimi dur bakalım 1200 TL var şuan bende gelecek ay maaşı alınca alsam mı acaba. Gözünü sevdiğimin memleketinde para kolay kazanılmıyor ki

Şuradaki linklere bakmanızı tavsiye ediyorum. 1425 tl'ye kvk, genpa yani resmi distribütör garantili sıfır siyah ve beyaz cihaz bulabilmek mümkün.

http://www.kardelenmobile.com/urun/nokia-lumia-920-beyaz-cep-telefonu_422.aspx?CatId=138 (Beyaz)

http://www.kardelenmobile.com/urun/nokia-lumia-920-siyah-cep-telefonu_215.aspx?CatId=138 (Siyah)

• quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

quote:

quote:

quote:

Hala 1700 TL'mi bu telefon ?

Timlerde 1599 lira

Harbimi dur bakalım 1200 TL var şuan bende gelecek ay maaşı alınca alsam mı acaba. Gözünü sevdiğimin memleketinde para kolay kazanılmıyor ki

Şuradaki linklere bakmanızı tavsiye ediyorum. 1425 tl'ye kvk, genpa yani resmi distribütör garantili sıfır siyah ve beyaz cihaz bulabilmek mümkün.

http://www.kardelenmobile.com/urun/nokia-lumia-920-beyaz-cep-telefonu_422.aspx?CatId=138 (Beyaz)

http://www.kardelenmobile.com/urun/nokia-lumia-920-siyah-cep-telefonu_215.aspx?CatId=138 (Siyah)

Çok teşekkür ederim hocam. Fiyat gerçekten çok uygun. Aklımda hep sarı cihaz vardı ama beyazda fena değil gibi. Gelecek ay büyük ihtimalle alacağım siteyi kaydettim. Tekrardan sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

arkadaşlar internet explorer da facebook ta sayfayı kaydırırken kitlendiği oluyor mu? bende bazen oluyor kaydırma işte yaramıyor 2 saniye sonra kendiliğinden düzeliyor ya da sekmeleri açıp kaparsam da düzeliyor ama bu olay çok sık oluyor, telefonum 820 bu arada

sadece sabah gazetesinin sayfasında ağırlaşıyor bende

benimkisi ağırlaşma değil, ne aşağı ne yukarı gidiyor sayfa 2-3 saniye sonra kendiliğinden düzeliyor
  • Telefonda var olan muzikleri aramak icin bir uygulama vardı yanlışlıkla sildim simdi bulamıyorum

Biri adını soyleyebilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun_tr

Telefonda var olan muzikleri aramak icin bir uygulama vardı yanlışlıkla sildim simdi bulamıyorum

shazam mı?
  • quote:

3g'yi açıp internete girince ve bilgisayarla wifi üzerinden internet paylaşımı yapınca(hotspot olarak) başına ağrılar giren varmı,telefonun yaydığı radyasyondan olabilirmi,aynısı iphone 5'te de oluyordu

Test edip buraya yazacak arkadaş var mı,sağlık ile ilgili önemli bir konu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

quote:

Orijinalden alıntı: harun_tr

Telefonda var olan muzikleri aramak icin bir uygulama vardı yanlışlıkla sildim simdi bulamıyorum

shazam mı?

Yok hocam

telefonda var olan muzikleri aramaya yariyordu hala bulamadım kendime kızıyoruç

• quote:

quote:

3g'yi açıp internete girince ve bilgisayarla wifi üzerinden internet paylaşımı yapınca(hotspot olarak) başına ağrılar giren varmı,telefonun yaydığı radyasyondan olabilirmi,aynısı iphone 5'te de oluyordu

Test edip buraya yazacak arkadaş var mı,sağlık ile ilgili önemli bir konu bu

Bende olmuyor ama olan bir arkadaşım var (blackbrrry kullanıyor) doktora sormakta fayda var (büyük ihtimalle sadece psikolojik dir ama ihmal etmemeli)

• Daha önce söylendiyse affola. GDR2 güncellemesi ABD AT&T nin ardından avrupada da yayınlanmaya başladı. Kısa süre içerisinde Türkiye'de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crookers

Daha önce söylendiyse affola. GDR2 güncellemesi ABD AT&T nin ardından avrupada da yayınlanmaya başladı. Kısa süre içerisinde Türkiye'de..

heyecanla bekliyoruz bakalım.
  • GDR2 güncellemesi ile bataryanin yarim gün dayanma sorunu cozülür insallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyprox

GDR2 güncellemesi ile bataryanin yarim gün dayanma sorunu cozülür insallah.

siz nasıl kullanıyorsunuz ? bir de yarım gün derken. sabah 8 den akşam 8 e kadar gibi bi yarım gün mü ? yoğun kullanımda bazen yarım gün (bu anlamda bi yarım gün tabi) iyi bi sonuç olabiliyor
  • OIS'de Lumia 920, Galaxy S4'e karşı. Bilin bakalım, kazanan kim!

• kazananın kimin olduğunu boşver bizim cihaz deli yemiş makinayı. ben kamerada bi keskinlik birde renk tonu sıkıntısı görüyorum onun haricinde açıkçası canon ixus100 kullanma gereği duymuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

kazananın kimin olduğunu boşver bizim cihaz deli yemiş makinayı. ben kamerada bi keskinlik birde renk tonu sıkıntısı görüyorum onun haricinde açıkçası canon ixus100 kullanma gereği duymuyorum

hocam zaten Lumia 920 optik görüntü sabitleme teknolojisi ile yenmiş s4ü. sen kim kazandı sanmıştın ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

Orijinalden alıntı: Zyprox

GDR2 güncellemesi ile bataryanin yarim gün dayanma sorunu cozülür insallah.

siz nasıl kullanıyorsunuz ? bir de yarım gün derken. sabah 8 den akşam 8 e kadar gibi bi yarım gün mü ? yoğun kullanımda bazen yarım gün (bu anlamda bi yarım gün tabi) iyi bi sonuç olabiliyor

Wifi kapali, mobil internet kapali, ekran en kisikta ve arka plandaki hersey kapali olarak 10 saat civari dayaniyor
  • 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.