Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ossssy

viber i ilk yukledigimde kisilerin listesi normaldi.programi 2 3 defa acip kapadiktan sonra kisi listesinin tamami gozukmuyor.3 5 kisi gozukuyor.ayni problemi olan varmi?

Bende şimdi baktım öyle olmuş bende de ama sanırım o sadece listede yer alan kişilerde viber var anlamına geliyor çünkü listenin üstünde viberi olan kişiler gibisinden bir şey yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3g'yi açıp internete girince ve bilgisayarla wifi üzerinden internet paylaşımı yapınca(hotspot olarak) başına ağrılar giren varmı,telefonun yaydığı radyasyondan olabilirmi,aynısı iphone 5'te de oluyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖEY

quote:

viber i ilk yukledigimde kisilerin listesi normaldi.programi 2 3 defa acip kapadiktan sonra kisi listesinin tamami gozukmuyor.3 5 kisi gozukuyor.ayni problemi olan varmi?

Bende şimdi baktım öyle olmuş bende de ama sanırım o sadece listede yer alan kişilerde viber var anlamına geliyor çünkü listenin üstünde viberi olan kişiler gibisinden bir şey yazıyor.

bu çok normal değil mi. whatsapp da da öyleydi.

katibim o dediğin olabilirde telefon kafanın yanında olursa olur. uzaktaysa uzaktan kastım masaüstünde ise bunun olması çok normal olacağını sanmam
  • quote:

Arkadaşlar az önce foruma telden girip cevap yazdığım sırada telefon ısınmaya başladı aslına bakarsanız son bir haftadır böyle ani ısınmalar oluyor alakasız şekilde. Telefona fazla uygulama kurmayı bırakın haftada bir kullanmadığım ne varsa siliyorum telden. Acaba neyden kaynaklı olabilir? Benim gibi son bir iki haftadır bu şekilde cihazında ısınma olan var mı?

Internet Explorer kullanırken bende de ısınma oluyor. Diğer programlarda bir ısınma yok. Kameranın üst kısmında oluyor ısınma.

• quote:

Orijinalden alıntı: makpiyal

Arkadaşlar gdr2 ile fm radyo geleceği kesinleşmiş, ah bir de şu güncelleme tarihlerini verseler çok daha güzel olacak.. Bu arada nazik arkadaşlarım. hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. ilgili cevaplarınız ve gelişmeleri yakından takip edip forumda paylaşmanızdan dolayı.

Geç olsun da tam olsun hocam

• Arkadaşlar FM radyo 620,820,920 tüm modellere mi gelecek acaba, bilginiz var mı?
  • Hala 1700 TL'mi bu telefon ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: technosister

quote:

Orijinalden alıntı: ozmon

viberi aktif edemedim bir türlü, mesaj gelmiyor telefonla aradıklarında da ses vermiyorlar :) çözümünü bilen varmı

Bana da sms gelmedi, ancak gelmezse şuraya tıklayın dedikleri yere tıklayınca, arandım (dili Türkçe) seçmiştim, garip bir Türkçeyle robotik bir bayan sesi 4 lu kodu verdi, biraz hızlı soyluyor kaçırmış olabilir misiniz? Neyse, sonuçta defalarca denenbilir

defalarca denedim en sonunda konuştu :D bende hiç konuşmuyordu aramada

bu arada facebook güncelleme yaptıktan sonra bildirimler anlk gelmeye başladı sizlerde de düzelme varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: NIYEGELDINLAN

Hala 1700 TL'mi bu telefon ?

Timlerde 1599 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

quote:

Timlerde 1599 lira

Harbimi dur bakalım 1200 TL var şuan bende gelecek ay maaşı alınca alsam mı acaba. Gözünü sevdiğimin memleketinde para kolay kazanılmıyor ki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknyrds

EVET SİM KARTIM KESME :/ DEMEKKİ ONDANMIŞ, YENİ SİM KARTMI İSTİCEZ PEKİ TIM'LERİN BİRİNDEN??

Herhangi bir TİM'e gidip orada hemen 5 dakikada yeni mikro simkartını alıp kullanmaya başlayabilirsin. 12 tlydi sanırım ücreti.

hımm 12 tl ye düzelcekse karşıdan gelen sesin az olması sorunu, gidip alayım hemen, cunku duymak için kendimi paralıyorum :/
  • quote:

quote:

quote:

Timlerde 1599 lira

Harbimi dur bakalım 1200 TL var şuan bende gelecek ay maaşı alınca alsam mı acaba. Gözünü sevdiğimin memleketinde para kolay kazanılmıyor ki

15'er gün arayla iki farklı yerden birer tane aldım üstelik 12 taksit ile.biri 10 mart diğeri 27 martta

• quote:

quote:

quote:

quote:

Timlerde 1599 lira

15'er gün arayla iki farklı yerden birer tane aldım üstelik 12 taksit ile.biri 10 mart diğeri 27 martta

Saygılar hocam anladık paran var

• quote:

quote:

quote:

EVET SİM KARTIM KESME :/ DEMEKKİ ONDANMIŞ, YENİ SİM KARTMI İSTİCEZ PEKİ TIM'LERİN BİRİNDEN??

Herhangi bir TİM'e gidip orada hemen 5 dakikada yeni mikro simkartını alıp kullanmaya başlayabilirsin. 12 tlydi sanırım ücreti.

hımm 12 tl ye düzelcekse karşıdan gelen sesin az olması sorunu, gidip alayım hemen, cunku duymak için kendimi paralıyorum :/

bende htc 8x hanimda lumia 920 var.her ikisindede orjinal micro sim kart takili.ses az gelme sorunu her iki telefondada bazen yapiyor.yani karttan degil bu problem.isletim sistemi ile ilgili bir sorun diye dusunuyorum

• Ses olayı benim Lumia 820 de de var arkadaşlar.
    Bazen sesim karşı tarafa derinden gidiyormuş gibi diyorlar, hani hoparlörü açarsın uzaktan konuşursun gibi.
    Bir ara kafayı takmıştım ama şundan yana biraz teselli buluyorum, donanımsal olsa her konuşmada yapar. Her zaman yapmıyor, önceki zamanlar sanki çoğu konuşmada yapıyordu şimdi 15-20 konuşmada bir denk geliyor ortalama diyeyim, konuşurken sonradan düzeliyormuş sesim hemen uzun sürmüyor.
    Sim kartım kesilmeydi yadigar N9 dan kalan, bundan solayı sıkıntı olur diye orijinal microsim aldım ama ara ara oluyor yine.

Umarım yazılımsal bir durumdur ve düzeltilir. Yurtdışı forumlarda da bolca şikayet var bu konu hakkında
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bende htc 8x hanimda lumia 920 var.her ikisindede orjinal micro sim kart takili.ses az gelme sorunu her iki telefondada bazen yapiyor.yani karttan degil bu problem.isletim sistemi ile ilgili bir sorun diye dusunuyorum

Benim anladığım arkadaşın problemi tam tersi yani onun sesinin karşı tarafa az gitmesi değil karşı tarafın sesinin ona az gelmesi. İlk yazdıklarından ben bunu çıkardım onun için demiştim mikro simkart al diye ama sizin söylediğiniz gibiyse ona yapacak bir şey yok. Yazılımsal bir hata tüm wp cihazlarda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar FM radyo 620,820,920 tüm modellere mi gelecek acaba, bilginiz var mı?

Telefonun kutusunda trt bandrolü var ise ve telefonun destekliyor ise tabi ki radyo sana da gelir.

• Son güncellemeyi yapan arkadaşlara bir sorum olacak.

Video çekimlerindeki beyaz dengesi sorunu devam ediyor mu acaba? Video çekemiyorum bu yüzden, kısacık bir videoda bile renk 3-4 kez değişiyor; bir sarı oluyor bir beyazlıyor. Böyle bir telefona hiç yakışmıyor açıkçası, umarım düzeltmişlerdir.

Bu videoda da çok açıkça belli oluyor bu sorun, htc one beyaz dengesinde ezip geçmiş Nokia'yı. VİDEO LİNK

Sen telefonu ağırlaştırma ve kalınlaştırma pahasına kamera sabitleyici falan koyuyorsun ama bir beyaz dengesini beceremiyorsun, çok can sıkıcı gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heward -- 3 Nisan 2013; 18:39:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makpiyal

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Arkadaşlar FM radyo 620,820,920 tüm modellere mi gelecek acaba, bilginiz var mı?

Telefonun kutusunda trt bandrolü var ise ve telefonun destekliyor ise tabi ki radyo sana da gelir.

Ben S3 kullanıcısıyım zaten fm radyo var bende genel olarak soruyorum eşime almayı düşünüyorum bu modellerden birini.

• arkadaşlar internet explorer da facebook ta sayfayı kaydırırken kitlendiği oluyor mu? bende bazen oluyor kaydırma işte yaramıyor 2 saniye sonra kendiliğinden düzeliyor ya da sekmeleri açıp kaparsam da düzeliyor ama bu olay çok sık oluyor, telefonum 820 bu arada
  • 
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.