Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Xenon yok. 808 siparişleri başlasın

adamlar xenon koyup telefonu kalınlaştırarak kendilerini riske koymuyacakları belliydi zaten.
  • donanım harika'da acaba win8 beklentiyi ne kadar karşılayacak benim için tek soru işareti o kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

quote:

ben zaten olmayacağını ve beklemenin yanlış olacağını günler önce söylemiştim doğal olarakta hayal kırıklığı yaşamadım

Bazı arkadaşlar var bekliyorlardı. Hatta o arkadaş en az 41 MP sensör ile gelecek ve xenon da olacak diyordu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

kamera ile ilgili detay yokmu sensor boyutu diyafram açıklığı gibi.

Henüz açıklanmadı.

en kötü ihtimalle N8'e eşdeğer bir kamera bekliyorum daha altı nokia için rezalet olur. ayrıca bu telefon için ayrı bir teknoloji geliştirmişler kamerada yukarıya yazmıştım
  • telefon çok şık, xenon koyulması telefonun şıklığından ödün verirdi biraz, göz ardı edersek xenonu alınası bir telefon olmuş

rekabet her zaman iyidir
  • Nokia dersine çok iyi çalışmış, güzel görsel albenisi olan, teknolojik bir cihaz,
    umarım avrupa pazarına da hızlı bir şekilde sürerler cihazlarını Lumia 800 türkçeleştirilmediği için
    satışa sunulmadı aynı hataya düşmesinler.
  • quote:

Bu konudaki kullanıcılar: sugar_klavyeci, alicavush, umidigo, gdervisoglu, palubeyi23, DaggeredByRuhtan, ..Knight.., juseppefrknsmyr, tolyo, eP_362, Aѕℓαη66™, MK*, mh., atroce, Stacer
    17 kayıtlı üye, 8 misafir

Haber editörü bile burda

az da olsa sizinle muhabbetimiz var hocam aklınıza gelirse büyük bir android severim ve ustası gibi diyeyim ama 920 yi çok çok sevdim kullanmak ve android gibi kurcalamak isterim ikide bir konuya girip çıkıyorum bu arada ativ de güzel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

quote:

ben zaten olmayacağını ve beklemenin yanlış olacağını günler önce söylemiştim doğal olarakta hayal kırıklığı yaşamadım

Bazı arkadaşlar var bekliyorlardı. Hatta o arkadaş en az 41 MP sensör ile gelecek ve xenon da olacak diyordu.

bırak onları yahu adamlar teknolojiden bi haber hayal dünyasında yaşıyor. hayatında bu adamlar hiç ellerine lens almışlarmı acaba?

• yeni bi amca geldi bakalım ne diyecek
  •  [ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

Ekran kar eldivenleri ile de kontrol edilebiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 5 Eylül 2012; 17:59:55 >

• bu arada bu gösteri nokia ve microsoft tarafından gerçekleşiyor sadece nokia'ya ait değil yani microsoft asıl desteği nokia'ya veriyor
  • carl zeis kamera
  • eline fırın eldiveni taktı ya la
  •  [ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]
  • nokia ciyim acik soyleyim diger cihazlari elime aldigimda oyuncak ve guven hissini nokia gibi vermiyorlar insallah guzel donanimla sunarlar ve fiyat ta guzel olur ve alrim olay biter digerleri hala oyuncak samsunglarla lg lerle falan ovunsunler..
    islemci hakkinda bilgi quad core dual core ram rom ekran cozunurlugu falan yokmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi de Amazing diye böğüren herif çıktı.
  • o degilde ben bu 920yi alacam zaten n9 kullaniuorum tasarima asigim ama hic.bisey almamis gibi hissedecem kendimi madurum

• benim s2 için ebaydan kılıf sipariş etmiştim....neyse yeni sahibi kullanır artık.

• quote:

akşam flaşsız cektigi resimleri görmedin galiba :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.