Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
31.385
Cevap
93
Favori
1.123.346
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> [ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]
Giriş
    1358 Mesaj
    nokia mixradio'da bilinmeyen kısmındaki şarkıları sanatçılara ayırmak istiyorum. bunu nasıl yapabilirim ya da hangi programla ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1491 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

wp 8.1 rtm'ye ulaştı!

kaynak:http://www.neowin.net/news/windows-phone-81-reaches-rtm-new-devices-expected-in-weeks

Merakla bekliyoruz bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Paroksetin

Üstad 2 nisanda önizleme sürümü dağıtılacak diye biliyordum.Yoksa direk full sürüm olarakmı verecekler kafam karıştı
    |
    |
    Bahsedilenler: WindowsPhone

bize full rtm geliyor ama Lumianın ek yazılımları eklenmeden olacak.
    |
    |
    TianLeiLe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7375 Mesaj
    quote:

bize full rtm geliyor ama Lumianın ek yazılımları eklenmeden olacak.

2 Nisan'da gelseydi keşke...

|
    |

geç nisanda filan gelmez. o dediğin yeni modeller için geçerli. çünkü üzerinde yeni yazılım ile cihazı tanıtacaklar. 925 gibi (gdr2 ile direkt gelmişti).

Hiç öyle Lumia bilmem ne diye kasamam, direkt developer preview hesabından rtm sürümü indiririm.
    |
    |
    Mr. Blacktree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj

Valla hocam harikasın çok güzel bilgiler paylaşıyorsun teşekkür ederim.
    |
    |
    WindowsPhone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar." Ali Kemal Denizci / Trabzonspor
  • Binbaşı
    1702 Mesaj
    quote:

geç nisanda filan gelmez. o dediğin yeni modeller için geçerli. çünkü üzerinde yeni yazılım ile cihazı tanıtacaklar. 925 gibi (gdr2 ile direkt gelmişti).

Hiç öyle Lumia bilmem ne diye kasamam, direkt developer preview hesabından rtm sürümü indiririm.

RTM= Release to manufacturers, yani üreticilere dağıtılan sürüm. Bizle alakası yok. Ben zaten Wpcentral'in tahmini diye yazdım geç Nisan diye.
    |
    |

BREAKING!
    The Developer Preview will hit us on the 8th of April. And the actual Windows Phone 8.1 update will start rolling out in May. This has been reported by the trusted sources of NokiaPoweruser.
    Looks like we have to wait 8 more days until we get our hands on it.
    |
    |
  • Yarbay
    2167 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Paroksetin

Sağolun hocam teşekkür ederim.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/03/31/bbm-windows-phonea-bu-tarihte-geliyor
    |
    |
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar." Ali Kemal Denizci / Trabzonspor
  • Teğmen
    212 Mesaj
    Arkadaşlar bişey sorucam bugün 2 kere ekran 5dklığına siyah kaldı hiç bir şeye tepki vermedi hard-reset denedim yine öyle siyah biçimde kaldı galiba kamera uygulamalarında sorun

|
    |

A few days ago, we reported that this program was set to launch in ‘late April’. That was certainly a vague deadline, but the important thing to take away was that it won’t be released the same day as the Build announcement on April 2. We now have confirmation that the planned release schedule for the Preview for Developer program should be Thursday, April 10, just over one week from the Build reveal. That falls in line with our original report on the core of 8.1 wrapping development by Microsoft.

The Preview for Developers version of Windows Phone 8.1 looks to be the latest, with the final core of the OS and the hottest patches, referred internally as Quick Fix Engineering (QFE) update #5.

Assuming this schedule does not change, anyone and everyone who opts in to the Preview Program can have Windows Phone 8.1 on their current phones starting that day. Later, when the official update rolls out over-the-air – following carrier approval – those Preview devices will update to the latest version of the OS and firmware.

http://www.wpcentral.com/windows-phone-81-preview-developers-program-april-10
    |
    |

• Yüzbaşı
    316 Mesaj

|
    |

yakarım ulen Nokia binasını :D

bence sonradan 4.5 inç altına da gelecektir diye tahmin ediyorum.diğer yandan arkaplan için şimdiki hali daha iyi olur diye düşünüyorum.
    bence ekstra kolon aktif olunca kutu boyutlandırma yine 3 de kalmamalı. 4 hatta 5 şekilde boyutlandırılabilmeli...
    |
    |

►►►►NOKIA Lumia 820&Windows Phone 8.1◄◄◄◄
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

quote:

Orijinalden alıntı: System X

şimdi bize 0.2 inç fark için ekstra kolon gelmeyecekmi?

yakarım ulen Nokia binasını :D

bence sonradan 4.5 inç altına da gelecektir diye tahmin ediyorum.diğer yandan arkaplan için şimdiki hali daha iyi olur diye düşünüyorum.
    bence ekstra kolon aktif olunca kutu boyutlandırma yine 3 de kalmamalı. 4 hatta 5 şekilde boyutlandırılabilmeli...

Nereden çıktı 0.2 inç

lumia 820 den
    |
    |

►►►►NOKIA Lumia 820&Windows Phone 8.1◄◄◄◄
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj
    4.5 ve 5.0 inç arası gelecek diye biliyorum hatta yukarıda arkadaş öyle yazmış.
    |
    |
  • Çavuş
    66 Mesaj
    merhaba arkadaşlar..

telefonum nokia 920

ancak kullanamıyorum :( hattı taktığımda telefon şebeke yok uyarısı veriyor. aranmıyor, arayamıyorum.. ne yapacağımı bilemiyorum :(

sim kart orjinalini de aldım vodafone dan ama yine de olmadı
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,574
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.