Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
31.385
Cevap
94
Favori
1.121.167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> [ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]
Giriş
    1065 Mesaj
    WP için asistan "CORTANA" geliyormuş

http://www.oncehaber.com/haber/2208-cortana-geliyor.html
    |
    |
    Pil olayı cihazdan cihaza değişiklik gösteriyor. Arkaplan görevleri kısmında Windows Phone maksimum 15 uygulamaya izin veriyor. Bazıları kullanılmayan programlar oluyor kullanmadığınız uygulamaları kapatırsanız pil durumu biraz daha iyi oluyor. Pil sorunu yaşayan arkadaşlar bu yöntemi de denerseniz iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Huzurlarınızda cortana.

|
    |
  • Yüzbaşı
    635 Mesaj
    Hani o sanal kadın yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: mahmutuslu

Hani o sanal kadın yok?

o sanal kadın, bır bılgısayar oyununun karakterı esasında (ve adı cortana). ınsanlar WP de cortana ısmını duyunca o kadınla cagrısım yaptırdılar. Sankı o kadın gelecekmıs gıbı. ama gelmedı. HALO ya odeyecegı telıften (bu sefer kesın) batardı nokia kesın heralde :)

microsoft demek isredin herhalde.
    |
    |
    Yako2k3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1065 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

microsoft demek isredin herhalde.

HALO MS ın mı :) piiiii

Ama şey olabılır tabı (kıvırıcam ya); Bungi denen fırma sadece oyun karakterını "oyun ıcınde oyun paketı dahılınde kullanablırsın, marşandız kullanımında ekstra ısterım" dıyebılır. (Aazının ortasına sümsügü yer)
    |
    |
    Facebook Messenger yayınlandı.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/facebook-messenger/3219d30d-4a23-4f58-a91c-c44b04e6a0c7

Özellikleri:

- Facebook'u açmak zorunda kalmadan tüm mesajlarınıza ulaşın.
    - Çıkartmalarla canlı konuşmaların keyfini çıkarın ve fotoğrafları özel olarak gönderin.
    - Grup konuşmaları yapın ve yoldayken plan yapın.
    - Yakında olduğunuzda insanların bilmesi için konumunuzu paylaşın.
    - İnsanların mesajlarınızı ne zaman gördüğünü bilin.
    - Kimlerin Messenger kullandığını ve Facebook'ta aktif olduğunu görün.
    - Mesajları hiçbir zaman kaçırmamak için oturumunuzu açık tutun.
    - Çalışırken, uyurken veya ara vermeye ihtiyaç duyduğunuzda bildirimleri kapatın.
    - Konuşma geçmişinizi veya rehberinizdeki kişileri hiçbir zaman kaybetmeyin.

• Yarbay
    3440 Mesaj

Baya güzel olmuş

|
    |
    WindowsPhone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

Facebook Messenger yayınlandı.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/facebook-messenger/3219d30d-4a23-4f58-a91c-c44b04e6a0c7

Özellikleri:

- Facebook'u açmak zorunda kalmadan tüm mesajlarınıza ulaşın.
    - Çıkartmalarla canlı konuşmaların keyfini çıkarın ve fotoğrafları özel olarak gönderin.
    - Grup konuşmaları yapın ve yoldayken plan yapın.
    - Yakında olduğunuzda insanların bilmesi için konumunuzu paylaşın.
    - İnsanların mesajlarınızı ne zaman gördüğünü bilin.
    - Kimlerin Messenger kullandığını ve Facebook'ta aktif olduğunu görün.
    - Mesajları hiçbir zaman kaçırmamak için oturumunuzu açık tutun.
    - Çalışırken, uyurken veya ara vermeye ihtiyaç duyduğunuzda bildirimleri kapatın.
    - Konuşma geçmişinizi veya rehberinizdeki kişileri hiçbir zaman kaybetmeyin.

Çok sade, başarılı bir uygulama olmuş.

Bildirimler sorunsuz.
    |
    |

• Çavuş
    53 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar lumia 920 kullancısıyım telefonun titreşiminde çok ciddi bir azalma meydana geldi, cebimdeyken asla hissedemiyorum. Telefonu açtım kapadım, güncellemelerin hepsini yaptım. En son olarak vibratör uygulamasıyla titreşimi denedim gerçekten sorun var mı diye. Hala çok cılız bir şekilde titremekte. Servise vermeyi düşünüyorum telefonu. Telefonu aldığım yere başvurduğumda teknik servisle biz ilgilenmiyoruz dediler. Sizce ne yapmam gerekiyor , nokianın bağlı olduğu servis hakkında pek bir bilgimde yok.Avrupa yakasın Küçükçekmecede oturuyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar bilgi verebilirse sevinirim.

Teşekkürler Üstad.
    |
    |
    WindowsPhone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar." Ali Kemal Denizci / Trabzonspor
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 17 saat 22 dakika kadarı kaldı.

ENT servise gönder yurtiçi kargoyla ucretsiz alıyorlar. Nokia nın yetkili servisidir bilgi almak için arayabilirsin. İnternetten bakabilirsin sitelerine. Teleservice e göndermeni önermem dağıtıp gönderiyorlar telefonu :)
    |
    |
    mefeye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

Evet 1520 çok daha iyi bir telefon ama para olarak da iyi. Maddi yönden dolayı 1320 almayı düşünüyorum. Daha düşünme aşamasındayım.

920'yi çok seviyorum ama 3g'yi açmadan akşam ediyorum. İnternette 15-20 dakika takılınca şarjım akşam etmiyor. Bu çok canımı sıkıyor. Bir önceki telefonum Lg 4x Hd idi ve çok rahat takılıyordum onunla.

Benim güne başlayışım saat 7 diyebiliriz. Telefonu 7'de şarj'dan çıkarıyorum.

Tek sorunum şarj süresi.

Şöyle Sony gibi "Stamina Kip" özelliği olsa sistem olarak pil tasarrufu yapsaymış güzel olacakmış. Sen ısrarla pil dedikçe acaba Xperia SP mi alsam diyorum. Priz akrabalığı hiç sevmediğim bir durum.

Xperia S kullandım. Stamina nın eksi yönü de var.Devreye girince Whatsapp msjlarını alamıyorsun. Sık kullanan biriysen sorun oluyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    346 Mesaj
    Ne zamandır yazacağım unutuyorum. Bu wp için kullanımı zor diyen arkadaşlar var ama benim 2,5 yaşında daha adını bile söyleyemeyen oğlum var ve 920 yi çok rahatlıkla kullanıyor. Hem de ciddi anlamda kullanıyor istediği oyunu açıp oynuyor sıkılınca kapatıp başka oyun açıyor, müzik ve video açıyor, fotoğraflara bakabiliyor. Demek zor diyen arkadaşların bu çocuk kadar zekası yok bana göre.

|
    |

|
    |
    Fikir sahibi olmaya mal sahibi olmaktan fazla ihtiyaç duyacağımız gün gerçek zenginliğin sırrını bulacağız. - Peyami Safa
    Her zaman öğrenilecek yeni bir şeyler vardır.
    Barış .... Aynen öyle "Manço"

>>Bak Bakalım Ne Varmış<<
  • Binbaşı
    1404 Mesaj
    daga 2-3 gundur bu telefonu kullanıyorum ve telefonun ekranına resmen aşık oldum

|
    |
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar." Ali Kemal Denizci / Trabzonspor
  • Yarbay
    5806 Mesaj
    |
    |
    delioflu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
SEO
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.