Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (1464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
90
Favori
1.143.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14621463146414651466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    820 kullaniyorum ve pekcok arkadasa ayni seyi soyledim. Herahngi bir muzik ya da video oynatiminda sesi degistirmek istiyorsaniz acma /kisma tusuna tek tek basin. Basili tutarak sesi degistirmeye calismayin. Maalesef black guncellemesinden sonra cikti bu sorun ama su an icin boyle halledilebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delioflu

Evet 1520 çok daha iyi bir telefon ama para olarak da iyi. Maddi yönden dolayı 1320 almayı düşünüyorum. Daha düşünme aşamasındayım.

920'yi çok seviyorum ama 3g'yi açmadan akşam ediyorum. İnternette 15-20 dakika takılınca şarjım akşam etmiyor. Bu çok canımı sıkıyor. Bir önceki telefonum Lg 4x Hd idi ve çok rahat takılıyordum onunla.

Benim güne başlayışım saat 7 diyebiliriz. Telefonu 7'de şarj'dan çıkarıyorum.

Tek sorunum şarj süresi.

Şöyle Sony gibi "Stamina Kip" özelliği olsa sistem olarak pil tasarrufu yapsaymış güzel olacakmış. Sen ısrarla pil dedikçe acaba Xperia SP mi alsam diyorum. Priz akrabalığı hiç sevmediğim bir durum.

• arkadaşlar telefonda şarj süresini sağ üstte görebileceğimiz bir ayar var mı?
  • By___Muzzy kullanıcısına yanıt
    Hayır yok, Windows Phone 8.1 ile gelecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Hayır yok, Windows Phone 8.1 ile gelecek

uygulamalardan bi kaç tane battery indirdim kurdum ama onlarda güncel durumu yazmıyor illa programı açmak gerekiyor pil durumunu görmek için,

8.1'i bekliycez o zaman
  • Arkadaşlar benim düşündüğümü hızlıal.com müşterisi yapmış yorum aşağıda:

"1 aydır kullanıyorum harika bir makina. sarj sorun olmaktan STAMİNA modu ile ortadan kalkıyor Lumia 920 ile karsılastırdık 18 mb dosyayı 78 sn de yukledi SP ise tam 19 sn rekor derim buna ben telefonda. Z almadıgımA HİÇ PİŞMAN OLMADIM."
    http://www.hizlial.com/sony-xperia-sp/02.044.4140.0029

Hem dört kat daha hızlı indirme yapıyor hem de, pil tasarruf (Stamina Kipi) seçeneği var çifte avantaj. Yalnız Wi-Fi sorunluymuş o da, beni ilgilendirmez sınırsız paketiyle o sorunu aşmış oluyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 4 Mart 2014; 16:20:06 >

• Türkçe cortana için oy kullanın
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88762692

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WP için asistan "CORTANA" geliyormuş

http://www.oncehaber.com/haber/2208-cortana-geliyor.html
  • Pil olayı cihazdan cihaza değişiklik gösteriyor. Arkaplan görevleri kısmında Windows Phone maksimum 15 uygulamaya izin veriyor. Bazıları kullanılmayan programlar oluyor kullanmadığınız uygulamaları kapatırsanız pil durumu biraz daha iyi oluyor. Pil sorunu yaşayan arkadaşlar bu yöntemi de denerseniz iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huzurlarınızda cortana.

• Hani o sanal kadın yok?

• Pil için neler söyleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuslu

Hani o sanal kadın yok?

o sanal kadın, bır bılgısayar oyununun karakterı esasında (ve adı cortana). ınsanlar WP de cortana ısmını duyunca o kadınla cagrısım yaptırdılar. Sankı o kadın gelecekmıs gıbı. ama gelmedı. HALO ya odeyecegı telıften (bu sefer kesın) batardı nokia kesın heralde :)
  • Yako2k3 kullanıcısına yanıt
    microsoft demek isredin herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

microsoft demek isredin herhalde.

HALO MS ın mı :) piiiii

Ama şey olabılır tabı (kıvırıcam ya); Bungi denen fırma sadece oyun karakterını "oyun ıcınde oyun paketı dahılınde kullanablırsın, marşandız kullanımında ekstra ısterım" dıyebılır. (Aazının ortasına sümsügü yer)
  • Facebook Messenger yayınlandı.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/facebook-messenger/3219d30d-4a23-4f58-a91c-c44b04e6a0c7

Özellikleri:

- Facebook'u açmak zorunda kalmadan tüm mesajlarınıza ulaşın.
    - Çıkartmalarla canlı konuşmaların keyfini çıkarın ve fotoğrafları özel olarak gönderin.
    - Grup konuşmaları yapın ve yoldayken plan yapın.
    - Yakında olduğunuzda insanların bilmesi için konumunuzu paylaşın.
    - İnsanların mesajlarınızı ne zaman gördüğünü bilin.
    - Kimlerin Messenger kullandığını ve Facebook'ta aktif olduğunu görün.
    - Mesajları hiçbir zaman kaçırmamak için oturumunuzu açık tutun.
    - Çalışırken, uyurken veya ara vermeye ihtiyaç duyduğunuzda bildirimleri kapatın.
    - Konuşma geçmişinizi veya rehberinizdeki kişileri hiçbir zaman kaybetmeyin.

• Baya güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

Facebook Messenger yayınlandı.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/facebook-messenger/3219d30d-4a23-4f58-a91c-c44b04e6a0c7

Özellikleri:

- Facebook'u açmak zorunda kalmadan tüm mesajlarınıza ulaşın.
    - Çıkartmalarla canlı konuşmaların keyfini çıkarın ve fotoğrafları özel olarak gönderin.
    - Grup konuşmaları yapın ve yoldayken plan yapın.
    - Yakında olduğunuzda insanların bilmesi için konumunuzu paylaşın.
    - İnsanların mesajlarınızı ne zaman gördüğünü bilin.
    - Kimlerin Messenger kullandığını ve Facebook'ta aktif olduğunu görün.
    - Mesajları hiçbir zaman kaçırmamak için oturumunuzu açık tutun.
    - Çalışırken, uyurken veya ara vermeye ihtiyaç duyduğunuzda bildirimleri kapatın.
    - Konuşma geçmişinizi veya rehberinizdeki kişileri hiçbir zaman kaybetmeyin.

Çok sade, başarılı bir uygulama olmuş.

Bildirimler sorunsuz.

• Merhaba arkadaşlar lumia 920 kullancısıyım telefonun titreşiminde çok ciddi bir azalma meydana geldi, cebimdeyken asla hissedemiyorum. Telefonu açtım kapadım, güncellemelerin hepsini yaptım. En son olarak vibratör uygulamasıyla titreşimi denedim gerçekten sorun var mı diye. Hala çok cılız bir şekilde titremekte. Servise vermeyi düşünüyorum telefonu. Telefonu aldığım yere başvurduğumda teknik servisle biz ilgilenmiyoruz dediler. Sizce ne yapmam gerekiyor , nokianın bağlı olduğu servis hakkında pek bir bilgimde yok.Avrupa yakasın Küçükçekmecede oturuyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar bilgi verebilirse sevinirim.
  • Teşekkürler Üstad.
  • 
Sayfa: önceki 14621463146414651466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.