Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (1463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    servisten gelir gelmez kontrol et, kontrol etmeden birşey demek zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

servisten gelir gelmez kontrol et, kontrol etmeden birşey demek zor

zaten sorun devam ediyorsa direk tuketici haklarına gidecegim benım sorum eger yapmıslarsa yanı telefonda sorun yoksa ne yapayım
  • aliry52 A kullanıcısına yanıt
    TELEFON gelince sonucu bizimle paylaşırsın bakalım ne yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

TELEFON gelince sonucu bizimle paylaşırsın bakalım ne yapmışlar.

tamam bakalım gelsin bir telefon danısacagım tekrar
  • Arkadaşlar DH Forumda 925 kullanan bir arkadaş 920 almamı önerdi. Sağlamlık ve kamerasını daha iyi bulduğunu belirtti. Ederleri aynı gibi ikisi de, 1000-1100TL. aralığında satılıyor. Bence 920'nin bir artısı daha var o da, Amoled değil IPS ekrana sahip olması. Beni düşündüren kısım 185 Gram oluşu ve WP'de uygun her aradığım tür müziği ücretsiz indirebileceğim bir müzik indirme uygulaması bulabilir miyim? Eğer ki WP'de ücretsiz müzik ve video indirme uygulamaları varsa gerisini boş geçerim. Ama bu iki konu olmazsa, olmazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Arkadaşlar DH Forumda 925 kullanan bir arkadaş 920 almamı önerdi. Sağlamlık ve kamerasını daha iyi bulduğunu belirtti. Ederleri aynı gibi ikisi de, 1000-1100TL. aralığında satılıyor. Bence 920'nin bir artısı daha var o da, Amoled değil IPS ekrana sahip olması. Beni düşündüren kısım 185 Gram oluşu ve WP'de uygun her aradığım tür müziği ücretsiz indirebileceğim bir müzik indirme uygulaması bulabilir miyim? Eğer ki WP'de ücretsiz müzik ve video indirme uygulamaları varsa gerisini boş geçerim. Ama bu iki konu olmazsa, olmazım.

920 ilk elinize alışınızda ağır gelecektir.Fakat kullandıkça bu ağırlığı hissetmezsiniz.
  • kurtar72 kullanıcısına yanıt
    müzik indirmek için Youmusic, video indirmek için Getthemall. şuan telefonumda 1000'e yakın müzik var ve hepsi youmusicten, 5-10 sn'de bir şarkı. yeni güncellemelerle gelişim. albüm ismi ve kapak resmi ve en güzel yanı bu müzikler telefonda. getthemall programında videoları uygulama kütüphanesinde, bu can sıkıcı. teli pc'ye bağladığınızda videolar yok fakat dilersen Onedrive'a yolla. kötü yanı film izleme sitelerinden filmleri indirmez. youtube ve belirli sitelerden indirmek. telefonumda onlarca film, bu program sayesinde.
    185 gr sorun yapma, diğerlerinden 40-50 gr farklı, 1-2 kilo değil. aslında bekle wp 8.1 çıktığında Nokia yeni telefonlar çıkaracaktır o zaman al ama o tellerin fiyatları da uçuk olacaktır, 1500-2000 tl arası. bu fiyatlara alabileceğin güzel bir telefondur Lumia 920. 1 senedir kullanıyorum ve bir kere de olsa pişman olmadım. mağazadaki uygulamalar ve oyunlar bana yetiyor ve artıyor. photosynth programı favorim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayşiman -- 3 Mart 2014; 11:03:11 >

• Şu şarj olayı bu kadar düşük olmasa çok seveceğim telefonu ama şarj olayı canımı çok sıkıyor akşam edemiyorum. İnternete dahi girmiyorum neredeyse. Yakın zamanda Phablet 1320 alabilirim. Onun şarjı çok daha iyi neredeyse eski telefonum ile aynı, aynı olduğu için bana yeterli olacak gibi geliyor. 1020 alayım dedim onun şarjı 920'den daha kötüymüş.

Phablet biraz büyük ama olsun alacağım gibi.
  • Extralar güncelleme aldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • delioflu kullanıcısına yanıt
    eğer illa bir değişiklik yapacaksan 1520 al da, hiç değilse bir anlamı olsun yaptığın değişikliğin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WindowsPhone

eğer illa bir değişiklik yapacaksan 1520 al da, hiç değilse bir anlamı olsun yaptığın değişikliğin.

valla arkadaşa katılıyorum +1 1520 almanı öneririm bende
  • ayşiman A kullanıcısına yanıt
    ayşiman çok sağ ol tam da, istediğim yanıt bu idi. O zaman rotayı Xperia SP'den 920'ye çeviriyorum. WP'de "SoundHound" da, varmış boşuna Android peşinden koşmaya değmez. Hem WP'de yazılım güncellemeleri model ayrımı yapılmaksızın tüm modellere geliyormuş.

• Nokia "Oscar Selfie'si" ile dalga geçti :)

http://www.oncehaber.com/haber/2203-nokia39dan-selfie-gondermesi.html
  • Adamların mizah anlayışı harika.
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar 1520 almamı önermişsiniz. İyi güzel de, Avrupalı ve Amerikalı tüketici gibi ben de, 500 Dolara alabilme ayrıcalığında olsam neredeyse çeyrek kiloluk ağırlığını (209 Gram) sineye çekip, tablet cep arası bu canavarı ben de, edinirdim. Ama ne yazık ki, Türkiye gerçeğinde 1520'ye 1000 Dolar vereceğime, donanım olarak en az iki, üç yazılım tazelemesi alma olasılığı olan 920'ye 500 Dolar veririm. Bu arada 1520 aynı pili (3400 mAh) 5 inçlik ekrana koysaydı gerçekten tam ses üstü jet gibi olurdu 6 inç gerçekten çok olmuş. İşin tuhafı nerede küçük elli insan görsem ellerinde bu devasa aygıtlardan var.
  • kurtar72 kullanıcısına yanıt
    abi haklısın sende, o zaman l920 tavsiye ederim hele o güzel ips ekranı yok muu ;:)) valla l925 de ips olsaymış keşke
  • Lumia 920de müzik açtıktan sonra ses seviyesini değiştiremiyorum, bunun Bi çözümü bişeyi var mı? Örneğin Bi şarkıyı ses seviyesi 16dayken açtıysam şarkı çalarken sesini kısamıyorum ya yükseltemiyorum. Başlarda basit Bi sorun dedim ama gittikçe sinir bozucu gelmeye başladı

• emirhra E kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatıp açtıktan sonra Bi deneyin tekrar

• emirhra E kullanıcısına yanıt
    Bu tip hatalar genellikle telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Bir dene istersen.
  • Evet 1520 çok daha iyi bir telefon ama para olarak da iyi. Maddi yönden dolayı 1320 almayı düşünüyorum. Daha düşünme aşamasındayım.

920'yi çok seviyorum ama 3g'yi açmadan akşam ediyorum. İnternette 15-20 dakika takılınca şarjım akşam etmiyor. Bu çok canımı sıkıyor. Bir önceki telefonum Lg 4x Hd idi ve çok rahat takılıyordum onunla.

Benim güne başlayışım saat 7 diyebiliriz. Telefonu 7'de şarj'dan çıkarıyorum.

Tek sorunum şarj süresi.
  • 
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.