Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben UK den sorunsuzca alışveriş yapıyorum en son feed me oil aldım problem yok
  • Live hesapta ülke değiştirmekten kastınız ne?
  • hotmail hesabınızdaki ülkeyi değiştirdiğinizde hesabınız o ülkenin mağzasından alışverişe uygun hale geliyor
  • O halde "çok çok zor" ifadesi sadece bir şaka olmalı.. Ben de bilmediğim başka bir şey mi var acaba demiştim. Teşekkür ederim..
  • zannedersem @windowstelefon espiri yaptı orada
  • Yalnız kısa zamanda Türkiye mağazasına da bir ayar çekerler..
  • PC üzerinden Win 8 kullanıyorum, zaten tüm oturumunuzu ve kullanacağınız yazılımları Hotmail hesabınız ile eşleştirdiğinden dolayı Market ayarları da Hotmail hesabınıza göre şekilleniyor.

Xbox360 Live kaydı için Hotmail adresimi Amerika'dan bir Pizza Hut'ın adresini vererek güncellemiştim, PC üzerindeki Win8'de de bu mail adresim ile oturum açtığımdan dolayı şu an Markette Türkiye kayıtlı hesabıma ait oturumdaki uygulamalara göre 10 katı kadar fazla uygulama görüntüleyip indirebiliyorum diyebilirim.

Fark gerçekten büyük, mail hesap ayarlarınızdan adres değişikliğine değer ve sanıyorum ki WP 8'lerde de uygulama bu şekildedir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir Kaan

O halde "çok çok zor" ifadesi sadece bir şaka olmalı.. Ben de bilmediğim başka bir şey mi var acaba demiştim. Teşekkür ederim..

Yalın live hesabında nasıl oluyor bilmiyorum ama benim hesabımda Xbox olduğu için değiştirmek çok zor. Migration denen bu olayda 6 hafta süre ile hesabınız kapalı kalıyor. Örneğin windows 8 de ilk kez xbox music uygulamasını açınca ülkenizi soruyor, sonrasında ülke değiştimek için migration yapmanız gerekiyor. Kendi hesabım UK ama Microsoft account ta bakınca US görünüyorum. Ancak bana UK market geliyor ;) xbox live da kullandığım bu hesabı migration yapmadan US yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WindowsTelefon

quote:

Orijinalden alıntı: Kadir Kaan

O halde "çok çok zor" ifadesi sadece bir şaka olmalı.. Ben de bilmediğim başka bir şey mi var acaba demiştim. Teşekkür ederim..

Yalın live hesabında nasıl oluyor bilmiyorum ama benim hesabımda Xbox olduğu için değiştirmek çok zor. Migration denen bu olayda 6 hafta süre ile hesabınız kapalı kalıyor. Örneğin windows 8 de ilk kez xbox music uygulamasını açınca ülkenizi soruyor, sonrasında ülke değiştimek için migration yapmanız gerekiyor. Kendi hesabım UK ama Microsoft account ta bakınca US görünüyorum. Ancak bana UK market geliyor ;) xbox live da kullandığım bu hesabı migration yapmadan US yapamıyorum.

Hocam benim şimdi xbox live hesabım var US wp8de dikkat etmem gereken ne var hocam?

• US market e bağlı olmak için bulunduğumuz yer ABD ise telefon ingilizce dil ile mi gelecek
  • Beyler Amerikada 450 dolarmış kontratsız.Burda 1700 haa.Yine bize temiz geçircekler.

http://www.att.com/shop/wireless/devices/nokia/lumia-920-high-gloss-red.html#fbid=6J6DuvlGbm5
  • Telefonla ilgili her açtığımda canımı sıkan bir haber okuyorum malesef. Dns ayarı yok, flash yok, wp8 tr pazarı cort gidin hotmailinizi abd yapın,...daha bir sürü can sıkıcı mevzu, açıkçası 2 hafta önce telefonu almak için yerimde duramazken şimdi iyice kıl olmaya başladım windowsphone olayına, haydi bakalım takibe devam az kaldı vazgeçecem yakında
  • bır hotmail hesbaıom olmazsa bu telefonu kullanamayacak mıyım yani? (var tabı hesap ama, telefona nıye set etmem gereksın kı arkadas?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yako2k3

bır hotmail hesbaıom olmazsa bu telefonu kullanamayacak mıyım yani? (var tabı hesap ama, telefona nıye set etmem gereksın kı arkadas?)

Yoo benim hesabım gmail çatır çatır kullanıyorum Xbox live .Bunuda kullanırım sonuçta ikisi paralel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

bır hotmail hesbaıom olmazsa bu telefonu kullanamayacak mıyım yani? (var tabı hesap ama, telefona nıye set etmem gereksın kı arkadas?)

Yoo benim hesabım gmail çatır çatır kullanıyorum Xbox live .Bunuda kullanırım sonuçta ikisi paralel.

yok demek ısteedıgım bır mail hesbaı tanımlamadan bu telefonu kullanamayacak mıyız? gmail hotmail ozel maıl? ılla bır maıl hesbaı mı tnaımlanması gerekıyor? sebep?

WP8 ın nesı calısamayacak duruma gelır kı bır maıl hesabı tanımlanmazsa?
  • quote:

quote:

quote:

yok demek ısteedıgım bır mail hesbaı tanımlamadan bu telefonu kullanamayacak mıyız? gmail hotmail ozel maıl? ılla bır maıl hesbaı mı tnaımlanması gerekıyor? sebep?

Marketplace kullanılmaz hale gelir yani telefon birşeye yaramaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

o zamanlive.com a gırıp kansas city den bı maıl adresı alsak n'olur? bı tek marketplace ıcın mı lazım olacak bu hesap?

• Ya daha önce windows phone kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyiz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

o zamanlive.com a gırıp kansas city den bı maıl adresı alsak n'olur? bı tek marketplace ıcın mı lazım olacak bu hesap?

şey gibi apple id gibi.. mağazadan alışveriş yapmak için bir microsoft hesabına ihtiyacın var.. kolayca ülke ayarları değiştiriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

Arkadaşlar bugün ben Htc 8X aldım,(siyah)aslında L920 alacaktım ama hali hazırda bir 808 e sahip olduğum için gerek duymadım.İlk izlenimlerim,ürün malzeme kalitesi olarak çok çok iyi yalnız cihazın arka kısmı elinizin izini çok belli ediyor...Birde o kadar kurcalamama rağmen cihazda dns ayarını bir türlü değiştiremedim.. Kulaklık ses kalitesi olarak ürün çok iyi sennheiser prescion 2 kullanıyorum kulaklığı takar takmaz beats audio açıldı ses kalitesinde Galaxy s3 den sonra çok memnun kaldım...Ama eko ayarını bulamadım. dış hoparlör sesi çok iyi.Cihazdaki galeriyi pek beğenmedim resimleri paylaşta facebook yok.. ayrıca üründeki facebook uygulaması ingilizce.Çektiğiniz resimleri paylaşmak için uygulamaya girip ekle seçeneği ile paylaşıyorsunuz...

hayırlısı olsun heralde forumda ilk wp8 kullanıcısı siz oldunuz(telefon sahibi olarak) Artık wp8 ile ilgili görüşlerinizi zamanla detylandırarak anlatırsınız umarım :)Nokia 808 olduna göre bence iyi yapmışsınız çünkü htcnin ses kalitesi erdi özüağa göre en iyi cep telefonu ses konusunda...Hoparlör seside dahil tabiki buna :)

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.