Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: erjunt

Arkadaşlar İsveç'ten Lumia 920 getirme imkanım var. Fiyatına baktım TL ile yaklaşık 1550TL. Kayıt harcı cartı curtu 1650-1670 gibi bir fiyata bana gelmiş olacak. Sizce mantıklı mı? Yoksa bekleyip Türkiye'den almak mı daha mantıklı??

Hocam hiç uğraşma 1550 tl +100tl pasaport kaydı+20 tl gsm alıyor 1670 tl zaten Türkiye fiyatı 1699 tl.
    +Bildiğim kadarıyla uluslararası garanti 1 yıl .

Türkiye fiyatının 1699 TL olacağı kesin mi hocam?
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar İsveç'ten Lumia 920 getirme imkanım var. Fiyatına baktım TL ile yaklaşık 1550TL. Kayıt harcı cartı curtu 1650-1670 gibi bir fiyata bana gelmiş olacak. Sizce mantıklı mı? Yoksa bekleyip Türkiye'den almak mı daha mantıklı??

Hocam hiç uğraşma 1550 tl +100tl pasaport kaydı+20 tl gsm alıyor 1670 tl zaten Türkiye fiyatı 1699 tl.

Kesin Nokia Shoplar 1699 TL'den ön sipariş alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: redpover

Arkadaºlar toplanti bitti bu gece donuyorum evime.Bu gece yada yarin detayli bilgi aktarcam.
    Gorusmek uzre...

Nokianın ilgili kişilerine deki micro sd, hdmı, 41mp, xenon flash, radio, fm transmitterli lumia yapmadan kimseye "En iyi Lumia karşınızda: Nokia 920" diye email yollamasınlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kesin Nokia Shoplar 1699 TL'den ön sipariş alıyor.

Tamamdır. Yarın gidip listeye ismimizi yazdıralım Teşekkür ederim cevaplar için..

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

quote:

Orijinalden alıntı: redpover

Arkadaºlar toplanti bitti bu gece donuyorum evime.Bu gece yada yarin detayli bilgi aktarcam.
    Gorusmek uzre...

Nokianın ilgili kişilerine deki micro sd, hdmı, 41mp, xenon flash, radio, fm transmitterli lumia yapmadan kimseye "En iyi Lumia karşınızda: Nokia 920" diye email yollamasınlar.

bu dedikleriniz olmadan da en iyi lumia oluyor :)

• beyler bu telefona mp3, resim, film atmak pc kablosu ile kolayca sağlanıyor değilmi? itunes gibi bir program gerekli değil sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatlisevgi

beyler bu telefona mp3, resim, film atmak pc kablosu ile kolayca sağlanıyor değilmi? itunes gibi bir program gerekli değil sanırım..

wp8 ile bir programa baglılık ortadan kalktı.
    önceki sayfalarda da ilgili görselleri paylaşmıştık.

sürükle bırak ile kolayca dosya transferi gerçekleştirebilirsiniz.
  • HTC 8x mi lumia 920 mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WP 8 için airdroid tarzı bir program çıkmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

HTC 8x mi lumia 920 mi ?

Bence Lumia

Bu arada Türkiye lansmanı 21 Kasım denilmiş de nerede olacağı ile ilgili internette bir bilgi bulamadım. Bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

HTC 8x mi lumia 920 mi ?

Tabiki lumia 920

• Nokia Drive+ Beta ve Nokia Transport 3.0'ın ardından Nokia Maps'ın gelişmiş bir versiyonu, yeni Lumia WP8 akıllı telefonları için Nokia Koleksiyonları üzerinde yayınlandı. Yeni Nokia Maps, WP8'in gücünden yararlanmak için tamamen baştan yazıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

quote:

Orijinalden alıntı: tatlisevgi

beyler bu telefona mp3, resim, film atmak pc kablosu ile kolayca sağlanıyor değilmi? itunes gibi bir program gerekli değil sanırım..

wp8 ile bir programa baglılık ortadan kalktı.
    önceki sayfalarda da ilgili görselleri paylaşmıştık.

sürükle bırak ile kolayca dosya transferi gerçekleştirebilirsiniz.

tşk ettim.
  • Gel artik gel cok beklettin lumia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LUMİA 920 nin liste fiyatı yavaş yavaş şekil alıyor Arkadaşlar. Lumia 920 19 Kasımda Turkcell ile satılmaya başlıyor. 24ay 59 tl den satışa sunulacak.

http://www.teknolojioku.com/haber/mobil/windowsphone/nokia-lumia-920-turkiyede-bu-fiyata-satilacak.html
  • Çok tatlı bir telefon yapmışlar.

• L920 geniş açı ile video kaydetmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler S3 ile karşılarştıran varmı telefonu? Lumia hangi yönlerden üstün? Birde, halen Nokia Store'u mu kullanıyor olcak? Uygulama bakımından vb?

HDMI çıkışı yok sanırım?

Alıntı yaparak cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

LUMİA 920 nin liste fiyatı yavaş yavaş şekil alıyor Arkadaşlar. Lumia 920 19 Kasımda Turkcell ile satılmaya başlıyor. 24ay 59 tl den satışa sunulacak.

http://www.teknolojioku.com/haber/mobil/windowsphone/nokia-lumia-920-turkiyede-bu-fiyata-satilacak.html

verdik bu haberleri bence hiç cazip durmuyor teklif.

• Arkadaşlar var mısınız, hdmi çıkışlı, 41mpli, xenon flaşlı, hafıza kartlı, radiolu, fm transmitterlı lumia yı bekleyelim? (BEN YOKUM)
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.