Şimdi Ara

Nokia Lumia 830 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.476
Cevap
13
Favori
62.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman Almanyadan Holladadan da alınabilir malum AB ülkeleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Fin

O zaman Almanyadan Holladadan da alınabilir malum AB ülkeleri

Mantık olarak öyle hocam :) Telefon bi gelsin göreceğiz bakalım nasıl garantiymiş.
  • Bu telefonu almaya niyetlenen arkadaşlar ya da herhangi bir windows phone almak isteyenler, almayın pişman olursunuz.

Ben de sizler gibi büyük bir heyecanla geçtim Iphone'den WP'ye. İlk başlarda gayet de sevdim, zamanla alışırım dedim, hem yenilik de olmuştu benim için. Gel zaman git zaman bi' durdum düşündüm, hacı ben bu telefondan sıkılmaya başladım dedim. Sebeplerim açık, arada sırada beni uygulamadan atmalar, gereksiz kasılmalar, uygulama eksikliği ki bundan çok muzdaribim. Telefon evet hızlı akıcı fakat bazen gereksiz şekilde sapıtıyor. Windows 10 umudu var içimde. Artık ona tutunuyorum. Eğer beklediğim gibi çıkmazsa, ya satacağım, ya takas edeceğim. Eyyorlamam bu kadar.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerhyme

Bu telefonu almaya niyetlenen arkadaşlar ya da herhangi bir windows phone almak isteyenler, almayın pişman olursunuz.

Ben de sizler gibi büyük bir heyecanla geçtim Iphone'den WP'ye. İlk başlarda gayet de sevdim, zamanla alışırım dedim, hem yenilik de olmuştu benim için. Gel zaman git zaman bi' durdum düşündüm, hacı ben bu telefondan sıkılmaya başladım dedim. Sebeplerim açık, arada sırada beni uygulamadan atmalar, gereksiz kasılmalar, uygulama eksikliği ki bundan çok muzdaribim. Telefon evet hızlı akıcı fakat bazen gereksiz şekilde sapıtıyor. Windows 10 umudu var içimde. Artık ona tutunuyorum. Eğer beklediğim gibi çıkmazsa, ya satacağım, ya takas edeceğim. Eyyorlamam bu kadar.

İyi forumlar.

İnsider ile windows 10 yükledim ben performans olarak değişti kasma ve atma yaşamadım henüz tavsiye ederim

• Merhaba arkadaşım umarım bunu okursun.

Bende tum telefonları kullanan biri olarak yorum yapmıştım daha önceden. androide kasma belası kullanamama sisteminden ibaret malesef bu işi en iyi apple yapıyor lumia 830 da tarayıcı problemi ve buna benzer rehber ve benzeri sıkıntılarım vardı ama kasma ve uygulama kapatma asla olmadı eğer olan arkadaşlar var ise mutlaka hard reset atsınlar o zaman düzeliyor. En son umudum windows 10 du çünkü bunları düzelteceklerini vaaad etmişlerdi sonunda dayanamadım dün gece kurdum ve umdumdan iyi çıktı deneme surumu olmasına ragmen. Tum problemler güzelmiş gibi asıl surum ile daha güzel olacağını düşünüyorum. Ve şuan toparladıkları düşünüyorum. Ancak uygulama problemi halen devam ediyor. Kısa ve öz uygulama bağımlıları almasın bem çok uygulama bağımlısı değilim ama bazen ben bile dayanamıyorum. Bu telefonda tek kusursuz olan kamer ve ekran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarikki -- 18 Aralık 2015; 23:16:44 >
  • merhaba arkadaşlar lumia 1020 mi garantiye göndermiştim değişim kararı çıktı microsoft ya lumia 830 yada 640xl birini seç dedi. Hangisini alayım öneriniz nedir. Ayrıca 830 da kronik problem var mı ? Misal 1020 de ahize ve mikrofon sorunu vardı, gibi. Yada bekleyecen diyorlar teleservice ne zaman cihaz getirtirse artık üst veya denk model onu alırsın diyorlar. 1020 yerine denk veya üst herhalde 930 veya 1520 gelir ama 3 ay kadar sürüyormuş teleservice in cihaz değişim işlemleri. Önerilerinize açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbk58 -- 21 Aralık 2015; 15:23:51 >

• Ben Temmuz'dan beri kullanıyorum.benim aldığım modelde ilk 2 hafta sarj sorunu vardı telefonu kullanmadığımda gece 12de 100%se sabah 6da %90a iniyodu.Onu güncellemeler ve hard resetten sonra 1 haftada oturdu sarjı ve şuan bataryası Lumia 735'le aynı olsada ona göre daha çok webde gezinme müzik dinleme multimedya oynatma özelliklerine sahip.
    Dikkatli tutmanızda fayda yan çerçeveleri aleminyum metal alaşımlı yani düşürürsünüz baya sıkıntı çıkar kılıfsız kullanıyorsanız.Fakat 640XL'da kapağı tüm kasa olduğu için düşürsenizde yeni bir kapak alıp devam ederseniz.Daha güncel bataryası büyük ekranı fazla büyük

Size kalmış fakat 830'un kamera kalitesi ve özellikleri gerçekten 640XL'e göre harika sonuçta 1020 kullanmışsınız.Fotoğraf ve Video çekimine,ekran kalitesine önem veriyorsanız ve daha iyi bir tasarım istiyorsanuz 830.(ÜZERİNDE NOKİA YAZAN SON TELEFON OLABİLİR :))

Daha güncel daha büyük ekran kullanmayı sevecekseniz 640XL

Bu arada eğer gerçekten 2-3 ay sonra 930 verebilirlerse onu beklersen çok daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crashlone -- 21 Aralık 2015; 19:30:30 >

• 830 daha iyi.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba kardeşim bendeki lumia 830'u istiyor ben de vereyim diyorum. Bir arkadaş lumia 830 satıyor yine değişim cihazı ama beyaz. Sıfır. 700 tl yanında da yeşil kapak ve orjinal batarya verecek. Diğer yandan xianomi mi4 diye bir model keşfettim tam f/p cihazı . Sizce nasıl bir yol izleyeyim alacak olsam? Xianomi mi4 de 1000 tl
    ya da ne tavsiye edersiniz aslında lumia 830 tam bana göre , programla fazla işim yok ve eline aldığın zaman kalite hissi veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 29 Aralık 2015; 1:02:51 >
  • Üstteki diyorum ben. Hem nokia hem de Pureview .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam merhaba kardeşim bendeki lumia 830'u istiyor ben de vereyim diyorum. Bir arkadaş lumia 830 satıyor yine değişim cihazı ama beyaz. Sıfır. 700 tl yanında da yeşil kapak ve orjinal batarya verecek. Diğer yandan xianomi mi4 diye bir model keşfettim tam f/p cihazı . Sizce nasıl bir yol izleyeyim alacak olsam? Xianomi mi4 de 1000 tl
    ya da ne tavsiye edersiniz aslında lumia 830 tam bana göre , programla fazla işim yok ve eline aldığın zaman kalite hissi veriyor

830 u biliyorsun zaten karar seni. Xomi neyse adı
    O cihazı araştır kullananlardan yorum al ona göre karar ver derim şimdi ben o cihazı kullanmadığım için 2arasında karşılaştırma yapamam

• Arkadaşlar merhabalar.Kısmetse telefonumu 7 ocakta elden teslim alıyorum şuan Xperia arc S kullanıyorum kafayı yiyecek seviyeye geldim artık.En son tamire vermeden önce 10166 nolu yapıyı 1 hafta kadar kullanmıştım hoşuma gitmişti en son yapı olan 10586.36 yükleyip kullanan arkadaşlar var mı ? Eğer var ise durum nedir cihaz düzgün çalışıyor mu bilgi verebilir mi ?
  • Servisten değişim ürünü alıpta kullanmadan satmak isteyen varsa L830 modeline talibim. Uygun fiyattan elden satın alırım. İstanbuldayım.
    Siyah renk dışındaki tüm renkleri satın alırım. Beyaz ,turucuncu ,yeşil vss.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lumiafanx920

Servisten değişim ürünü alıpta kullanmadan satmak isteyen varsa L830 modeline talibim. Uygun fiyattan elden satın alırım. İstanbuldayım.
    Siyah renk dışındaki tüm renkleri satın alırım. Beyaz ,turucuncu ,yeşil vss.

Benim fıstığı satayım sana

Düşünürsen yeni gördüm 930var işini görürse
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=112692730&p=1#112692730

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Yok üstad kendime almıyorum bir tanıdık için bakıyorum. L930 un işlemcisi ve kamerası filan daha iyi ama onunda şarjının az gittiği söyleniyor. Zaten kullanacak kişi oyun filan oynamıyor işlemcisi yavaş olsada olur. Benim şahsi wp maceram L920 ile bitti. 2 yıllık süren birlikteliğimizi geçen hafta MS nin beceriksizliği yüzünden bitirdik. Dostça ayrıldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 31 Aralık 2015; 0:56:04 >
  • Arkadaşlar merhabalar.
    Yakın zamanda lumia 830 kullanmaya başladım. Fakat alttaki tuşların ışığı söndü. Formatladım olmadı, ayarlara bakındım belki açma kapama vardır diye ama o da yokmuş herhalde.Bu arada tasarruf modu dışında da yanmıyor ışıkları, yani sorun fiziksel.
    Telefonu servise göndereceğim ama daha öncesinde servise veren var mı? Kocaeli'de bir servise vereceğim. Ama duruma göre İstanbul'dan da verebilirim.
    Şimdilik fazla sıkıntı oluşturmayan bir sorun için telefonu ve günlerimizi heder etmemek adına önerilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ederim.
    Şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar insider uygulamasını indirip win 10 güncellemesini yaptım. Telefon güncelleme menüsüne girip tekrar denetlediğimde yeni bir güncelleme buldu sanki ve indirmeye başladı, bu nedir? Bir diğer sorum; resmi güncellemeyi nasıl alacağım?

• Önce sonu 29 sürümü sonra 36 sürümü yüklüyor ondan

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Önce sonu 29 sürümü sonra 36 sürümü yüklüyor ondan

Peki resmi güncellemeyi nasıl alacağım?
    Sanırım şu an ki haliyle biraz kasılmalar olması, garip ekran gidişleri gibi daha önce olmayan şeylerin olması resmi güncelleme olmadığından olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: Dilocrom

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Önce sonu 29 sürümü sonra 36 sürümü yüklüyor ondan

Peki resmi güncellemeyi nasıl alacağım?
    Sanırım şu an ki haliyle biraz kasılmalar olması, garip ekran gidişleri gibi daha önce olmayan şeylerin olması resmi güncelleme olmadığından olsa gerek

Aynen win 10konusu var orada yazmıştım ekran kararıp geliyor bazen bi kaç tane daha var
    Sorunu daha on izleme surümü
    Tam sürüm. Meçhul de zaten ama gelir daha beklemedeyiz

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.