Şimdi Ara

Nokia Lumia 820 için hafıza kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
1.942
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 820 için hafıza kartı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    63 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,
    Lumia 820 için 16 GB'lik hafıza kartı almak istiyorum fakat ana konuda okuduğum kadarıyla bazı hafıza kartları telefonda sorun yaratıyormuş. Ben bitane buldum, sizce bu sorun çıkartır mı:http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/toshiba-16-gb-micro-sd-hc-hafiza-karti-69561591
    Ve sizin tavsiye edeceğiniz hafıza kartları nelerdir?

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: scuderia27

Bende Team marka 16 GB Class 10 hafıza kartı var, sorunsuz çalışıyor. Team marka kartlar korkmadan alınabilir, Toshiba hakkında bilgim yok.
    quote:

Orijinalden alıntı: scuderia27

Bende Team marka 16 GB Class 10 hafıza kartı var, sorunsuz çalışıyor. Team marka kartlar korkmadan alınabilir, Toshiba hakkında bilgim yok.

+olarak class10 almaniz iyi olacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2466 Mesaj
    Sandisk Ultra 16GB Class10 kullanıyorum, hız olarak gayet iyi ancak ilk kullanımda exFAT'a formatlanması gerekiyor yoksa diğer formatlarda sıkıntı yaratıyor
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.