Şimdi Ara

Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.949
Cevap
27
Favori
95.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozandrl

quote:

Orijinalden alıntı: erdi_arikan

Arkadaşlar yetkili servisten orjinal Lumia 735 kapağı temin edebilirim. Kargosu sizin tarafınızdan karşılanmak üzere fiyat 60 TL'dir. Önce havale sonra kargo şeklinde gönderim yapılacaktır. Kapak isteyenler tarafıma özel mesajla ulaşabilir.

Hocam batarya da temin etmeniz mumkunmu ? Birde insanlara daha fazla guven vermek adina biraz daha detayli aciklarsaniz ne sekilde temin edeceginizi, sizin icinde bizim icinde daha iyi olur gorusundeyim

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Hemen bilgilendireyim sizi, İstanbul'daki bir Nokia yetkili servisinden temin ediyorum ürünleri. Bende de Lumia 735 var ve ben de orjinal arka kapak çok aradım ancak internettekiler wireless şarj özelliği olmayan "çakma" kapaklardı. Ben de direkt yetkili servise gidip danıştım ve ürünü elde ettim. Aşağıda benim eski kapağımın (kırılmıştı) görselleri ve yeni aldığım orjinal kapağın görselleri mevcut. Bu yetkili serviste şu anda beyaz, yeşil, gri (siyah) ve turuncu renk kapaklar mevcuttur. Aldığım orjinal kapağı test ettim ve wireless şarjında sıkıntı yok, zaten orjinal olduğu için sıkıntı olması beklenemezdi. Ancak sizden gelen sorulara görsellerle yanıt verebilmek amacıyla henüz kullanıma başlamadım. Ayrıca bu yetkili servisle görüştüğümde bataryanın yedek olarak satılmadığını, bataryada sıkıntı çıkması durumunda merkezden batarya geldiğini, yedek batarya yerine powerbank tavsiye edebileceklerini bildirdiler. Bazı Turkcell mağazalarında olma ihtimali varmış ama bataryanın.
    Arkadaşlar kapaklar orjinaldir ve yetkili servisten kutusuz olarak verilmektedir. Tuşların üzerinde jelatin mevcuttur. Eğer yakından görmek istediğiniz bir yeri varsa kapağın yakın fotoğraflarını da ekleyebilirim, sahibinden get, ya da sanalpazar ilanı komisyon üzerine ekleyerek açabilirim. Buyrun kendi çekimim olan görseller :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi_arikan -- 29 Temmuz 2015; 18:58:27 >

•  Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• Arkadaşlar bende Aliexpress ten şu satıcıdan aldım 30tl ye geldi herşey süper gözüküyor fakat oda ne micro usb sarj deliği yok!

nfc saj olayını denemedim kullanmayı düşünmüyorum.

alacak olanlar dikkat etsin...

kendim açacam deliği sonunda

http://www.aliexpress.com/item/100-Original-New-housing-for-Nokia-lumia-735-with-wireless-charging-Battery-Cover-back-cover-for/32278709693.html
     Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: Georgearkin

Arkadaşlar bende Aliexpress ten şu satıcıdan aldım 30tl ye geldi herşey süper gözüküyor fakat oda ne micro usb sarj deliği yok!

http://www.aliexpress.com/item/100-Original-New-housing-for-Nokia-lumia-735-with-wireless-charging-Battery-Cover-back-cover-for/32278709693.html
     Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Hocam geçmiş olsun , ben de yetkili servisten temin edebileceğimi dün itibariyle öğrendim, keşke daha önce bilseydim de siz zarar etmeseydiniz :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orjinal kapak satın almak isteyenler için sahibinden get ilan linkleri hazırlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi_arikan -- 30 Temmuz 2015; 12:06:51 >
  • telefon biraz ısınıyor internette takılınca yada kurcalayınca sizdede öylemi durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zavayed61

telefon biraz ısınıyor internette takılınca yada kurcalayınca sizdede öylemi durum

bende hiç ısınma yok, yetkili servise uğramanızda fayda var sanırım.
  • Kapak almak için yetkili servis iletişim bilgilerini verebilir misiniz? Ne kadar tutuyor bu kapak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: renesis3

Kapak almak için yetkili servis iletişim bilgilerini verebilir misiniz? Ne kadar tutuyor bu kapak?

hocam tabii ki bir esnaf olarak temin ettiğim yeri söylememi beklemiyorsunuz umarım :) benden almak zorunda değilsiniz, araştırıp başka yerden alabilirsiniz ancak ben ürünlerimin orjinal olduğu konusunda garanti veriyorum.
  • Orjinal kapak satın almak isteyenler için sahibinden get ilan linkleri;

Beyaz Renk Kapak İçin
    Turuncu Renk Kapak İçin
    Yeşil Renk Kapak İçin
    Siyah Kapak İçin

Her renk kapağın tarafımca çekilen fotoğrafları eklenecektir. Şu anlık sadece beyaz renk kapakların fotoğrafını çektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi_arikan -- 30 Temmuz 2015; 14:37:34 >

• erdi_arikan E kullanıcısına yanıt
    KAPAKLARA 66 TL LİK FİYAT ÇOK DEĞİLMİ:) TELEFON 500 TL ZATEN:) BENCE KARINIZI BİRAZ DÜŞÜK TUTUNKİ ALAN 2 DEĞİŞİK RENK KAPAK ALSIN VE SÜRÜMDEN KAZANIN MİSAL FİYAT ORJİNALSE 40-50 BANDINDA OLSA BENCE DAHA ÇOK SATARSINIZ GİBİ HAYIRLI SATIŞLAR.
  • TELEFONDA SOL ÜST KÖŞEDE KAPAK TAM OTURMUYOR GİBİ HAFİFİ BİR POTLUK VAR ARKADAŞLAR TELEFONU 2 KERE DÜŞÜRDÜM YERE ETRAFINDA SİLİKON KILIF VARDI BİRŞEY OLMADIAMA ONDAN OLABİLİR BİRDE İÇİNDE BİR PARÇA KOPMUŞ KALİBA SALLAYINÇA SES GELİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydonose2

KAPAKLARA 66 TL LİK FİYAT ÇOK DEĞİLMİ:) TELEFON 500 TL ZATEN:) BENCE KARINIZI BİRAZ DÜŞÜK TUTUNKİ ALAN 2 DEĞİŞİK RENK KAPAK ALSIN VE SÜRÜMDEN KAZANIN MİSAL FİYAT ORJİNALSE 40-50 BANDINDA OLSA BENCE DAHA ÇOK SATARSINIZ GİBİ HAYIRLI SATIŞLAR.

hocam inanın 10 TL kârım yok :)
  • satan yok mu uygun fiyata kardeşime alacağız?
  • Arkadaşlar buyrun ürünlerin kendi çekimim fotoğrafları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi_arikan -- 30 Temmuz 2015; 20:52:05 >

• Bunlar da fotoğrafların devamı :)

• erdi_arikan E kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın ben yanlış anladım.Yetkili servis deyince distribütörden alıyoruz zannettim. Sizin fiyatlar biraz tuzlu gibi sanki. Tamamen konuya hakim olmadığım için soruyorum sizdekilerin 10 dolarlıklardan farkı Wireless şarj imkanı sağlaması mıdır acaba? Ya da onlar %100 orijinal derken yalan mı söylüyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renesis3

Kusura bakmayın ben yanlış anladım.Yetkili servis deyince distribütörden alıyoruz zannettim. Sizin fiyatlar biraz tuzlu gibi sanki. Tamamen konuya hakim olmadığım için soruyorum sizdekilerin 10 dolarlıklardan farkı Wireless şarj imkanı sağlaması mıdır acaba? Ya da onlar %100 orijinal derken yalan mı söylüyor?

şöyle cevap vereyim, distribütörden almıyorum, yetkili servisten orjinal olarak temin ediyorum. 10 dolarlıktan farkı wireless şarj olması değil, kapak zaten orjinalse wireless şarj olmak zorunda, yoksa kesinlikle orjinal değildir. yani wireless şarj olmayıp %100 orjinal diyorlarsa kesinlikle yalan söylüyorlar. ancak bir ticaret kurnazlığı, ürünün markası "original" veya "orjinal"se hak iddia edemezsiniz satın aldığınızda, sonuçta %100 "orjinal" olmuş oluyor :) tuzlu olmasının sebebi benim direkt yetkili servisten alıyor olmam, eğer distribütörden alabiliyor olsaydım fiyatı 40-50 TL'ye çekebilirdim. zaten ben sadece servise gidiş geliş masrafımı koydum desem yeri var, stok yapmadım sonuçta :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi_arikan -- 30 Temmuz 2015; 22:42:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zavayed61

TELEFONDA SOL ÜST KÖŞEDE KAPAK TAM OTURMUYOR GİBİ HAFİFİ BİR POTLUK VAR ARKADAŞLAR TELEFONU 2 KERE DÜŞÜRDÜM YERE ETRAFINDA SİLİKON KILIF VARDI BİRŞEY OLMADIAMA ONDAN OLABİLİR BİRDE İÇİNDE BİR PARÇA KOPMUŞ KALİBA SALLAYINÇA SES GELİYOR

hocam o potluk herkeste var, düşürmenizden kaynaklı değil ama içindeki parçayı bilemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Georgearkin

Arkadaşlar bende Aliexpress ten şu satıcıdan aldım 30tl ye geldi herşey süper gözüküyor fakat oda ne micro usb sarj deliği yok!

Satıcıya kötü feedback verince mesaj attı fotoları gösterdim hemen özür diledi yenisini gönderiyor.Hatalı ürün çıkmış sanırım yenisi gelince göreceğiz...

Aliexpressde de böyle bir durum var kötü feedback kara leke gibi düzeltmek için herseyi yapyorlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.