Şimdi Ara

Nokia Lumia 720 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.134
Cevap
17
Favori
179.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabırsızlıkla bekliyorum ömrümü yedi bitirdi be gelsin artık bir an önce
  • Veee beklenen haber geldi. Lumia 720 10 mayıs tarihi itibari ile satışta arkadaşlar.

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-720/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu720&categoryId=371946
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

Veee beklenen haber geldi. Lumia 720 10 mayıs tarihi itibari ile satışta arkadaşlar.

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-720/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu720&categoryId=371946

İşte bu mükemmel bir haber. Üstelik 5 rengi de satışa çıkacak. Fiyat beklenildiği gibi 999 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

Veee beklenen haber geldi. Lumia 720 10 mayıs tarihi itibari ile satışta arkadaşlar.

İşte bu mükemmel bir haber. Üstelik 5 rengi de satışa çıkacak. Fiyat beklenildiği gibi 999 TL.

Üstelik 1,000 tl ve üzerine 200 TL hediye çeki olayı mükemmel olmuş. Verdim siparişi ben kırmızıdan.. Sepetinize ekstra 10-15 tl'lik birşey ekleyin arkadaşlar ki hediye çekinden yararlanın

• hepsiburada.com'dan 1 adet lumia 720 aldık diyelim, 200-TL'lik hediye çekimiz de geldi. 1 tane daha lumia 720 veya başka bir telefon almak istersek, 200-TL'lik çeki, 2. aldığımız telefonun maliyetinden düşebiliyor muyuz?

Edit : kampanyaya baktım, telefon alışverişlerinde çek kullanılamaz yazıyor. "•Kampanyadan kazanılacak çekler chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, hediye kartı, TL kartı, TL yükleme, Kraft markalı ürünler, süpermarket (temel tüketim), bebek bezi, ıslak mendil, bebek maması ve telefon kategorisi alışverişlerinde kullanılamaz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drowen -- 25 Nisan 2013; 13:16:30 >
  •  Nokia Lumia 720 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • 512 RAM neden sıkıntı olsun anlamıyorum. 512 RAM li Android ler bile cogu seyi yaparken, iPhone 4 ve 4S cogu destegi verirken eger Microsoft ve Nokia bu telefonlari ortada birakirlarsa WP ye insanlarin guveni kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

512 RAM neden sıkıntı olsun anlamıyorum. 512 RAM li Android ler bile cogu seyi yaparken, iPhone 4 ve 4S cogu destegi verirken eger Microsoft ve Nokia bu telefonlari ortada birakirlarsa WP ye insanlarin guveni kalmaz.

Bazı büyük oyunlarda 1gb ram istiyor, oyun fazla oynamam diyorsanız benim gibi lumia 720 mükemmel bir seçim olur.Sistem zaten hızlı bir tek bazı büyük oyunlarda sorn çıkartıyor onun dışında stabil bir sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

quote:

512 RAM neden sıkıntı olsun anlamıyorum. 512 RAM li Android ler bile cogu seyi yaparken, iPhone 4 ve 4S cogu destegi verirken eger Microsoft ve Nokia bu telefonlari ortada birakirlarsa WP ye insanlarin guveni kalmaz.

Bazı büyük oyunlarda 1gb ram istiyor, oyun fazla oynamam diyorsanız benim gibi lumia 720 mükemmel bir seçim olur.Sistem zaten hızlı bir tek bazı büyük oyunlarda sorn çıkartıyor onun dışında stabil bir sistem.

Uygulamalar optimize edildikten sonra farketmez. Hadi uygulamalari gectim, destek icin 512 ram yeter bence.

• quote:

quote:

quote:

Uygulamalar optimize edildikten sonra farketmez. Hadi uygulamalari gectim, destek icin 512 ram yeter bence.

512mb ramin oyun dışında sorun çıkartacağını zannetmiyorum bende

• quote:

quote:

quote:

quote:

512mb ramin oyun dışında sorun çıkartacağını zannetmiyorum bende

Tabi Microsoft da Android'deki gibi sacma sapan nedenlerle guncelleme cikartmama yoluna giderse bilemem.

• quote:

quote:

arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var. 720 mi 820 mi? Neden 720 tercih edelim? Ekranı daha sağlam ve pili daha dayanıklı olduğu için cazip geliyor. Ben oyun oynamam oynarsam da yolculukta filan basit oyunlar yeterli olur.

720 alacak olanlar neden tercihini bu yönde kullanıyor paylaşırsanız sevinirim.

Henüz 720 ile 820'yi görsel olarak, yani mağazada canlı olarak karşılaştırma imkanımız yok ama 720 daha güzele benziyor.

• 820 kasasında olan eksiklikler 720 kasasında olmaz bence. 720 aynı ekrana rağmen hacmi ve ağırlığı daha az.

• bu telefonun arka kapağı değişebiliyor mu?
    her iki yöndede bilgi var internette , konu hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkarabal

bu telefonun arka kapağı değişebiliyor mu?
    her iki yöndede bilgi var internette , konu hakkında bilgi sahibi olan varmı acaba?

cevabıda kendim vereyim
    kapağı değişmiyor malesef, sadece kablosuz şarJ için ekstra kapak eklenebiliyor, bu durumda pilide sabit galiba,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkarabal -- 27 Nisan 2013; 13:43:08 >
  • Tasarımı ve batarya performansı ile dikkatimi çeken bir telefon ama kafamda soru işaretleri oluşturan iki şey var.
    IPS LCD ekran ve 512 RAM bulunması.
    Hepsiburada'da kampanyalar mevcutken alıp almamakta kararsız kaldım valla.
  • quote:

quote:

bu telefonun arka kapağı değişebiliyor mu?

cevabıda kendim vereyim
    kapağı değişmiyor malesef, sadece kablosuz şarJ için ekstra kapak eklenebiliyor, bu durumda pilide sabit galiba,

Bizde şarj kapaklarından alırız ve öylece kullanırız şarj kapakları ile daha tarz oluyor telefon

• yarın bende hepsiburadadan sipariş vermeyi düşünüyorum, hediye çeki puan derken 750 lira gibi bir maliyeti oluyor, bir tek renk konusunda kararsızım, kırmızı ve mavi arasında kaldım

• Bende Beyaz ve kırmızı arasında gidip geliyorum ama senin seçeneklerinin arasından kırmızıyı seçerdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LadyLola

Bende Beyaz ve kırmızı arasında gidip geliyorum ama senin seçeneklerinin arasından kırmızıyı seçerdim..

beyaz ve sarı çok kötü bence. Çok kir tutar, hemen sırıtır ufacık leke. Bir de sarı erkek için çok cırtlak bence.

Siyah da çok sıradan her telefonda olan ama kullanış olarak yine en uygunu olan renk.

Kırmızı ile Mavi arasında bir seçim yapılmalı tarza önem verenler tarafından. Bende kırmızı daha ağır basıyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.