Şimdi Ara

Nokia Lumia 720 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.134
Cevap
17
Favori
179.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

Res sorununun 3 sebebi olabilir

-uygulama yuzunden
    -3g yuzunden
    -board yuzunden

uygulama yuzunden olmasi dusuk bir ihtimal. 3g yuzunden olmasi yazilimsaldir cunku htc de gdr2 guncellemesi sonrasi 3g optimizasyon sorunu yasandi ve telefonlar res atmaya basladi gdr3 ile duzeltildi ayni sorun nokialar icinde gecerli olabilir.

board yuzunden res atiyorsaki en kotusu bu telefon servisliktir board degisimi gerekir

Sorun board da olsa hiçbir şekilde cihazı kullanamam ama..birşey daha buldum..arka planda çalışan bazı uygulamaları kapadım.şimdilik sorun yok.buyuk ihtimal yazılım saldır..geri göndersem de hepsi burada ya gittiği gibi geri gelir..o yüzden güncellemeyi bekleyeceğim.

hiç servise gönderme dediğin gibi geri gönderirler en fazla yazılım yüklerler . Servise gönderdiğinde şansın varsa ellerinde res atması lazım telefonun o zaman da yine güncelleme yapıyorlar yine res atarsa da daha önce dediğim gibi board değişimi yapıyorlar .. Board yüzünden res atsa bile telefonu kullanırsın boardda kısa devre yapan bir durum olabilir mesela telefonda yaptığın ufacık alakasız bir işlem bile boardda sorun yaratıp res atmasına sebep olabilir . Bir numara çevirip ara dediğin zaman ki gibi basit bir işlem mesela .. En mantıklısı gdr3 güncellemesini beklemek çünkü gdr3 güncellemesi çoğunlukla gdr2 açıklarını kapatıyor

• quote:

quote:

quote:

Res sorununun 3 sebebi olabilir

-uygulama yuzunden
    -3g yuzunden
    -board yuzunden

uygulama yuzunden olmasi dusuk bir ihtimal. 3g yuzunden olmasi yazilimsaldir cunku htc de gdr2 guncellemesi sonrasi 3g optimizasyon sorunu yasandi ve telefonlar res atmaya basladi gdr3 ile duzeltildi ayni sorun nokialar icinde gecerli olabilir.

board yuzunden res atiyorsaki en kotusu bu telefon servisliktir board degisimi gerekir

Sorun board da olsa hiçbir şekilde cihazı kullanamam ama..birşey daha buldum..arka planda çalışan bazı uygulamaları kapadım.şimdilik sorun yok.buyuk ihtimal yazılım saldır..geri göndersem de hepsi burada ya gittiği gibi geri gelir..o yüzden güncellemeyi bekleyeceğim.

hiç servise gönderme dediğin gibi geri gönderirler en fazla yazılım yüklerler . Servise gönderdiğinde şansın varsa ellerinde res atması lazım telefonun o zaman da yine güncelleme yapıyorlar yine res atarsa da daha önce dediğim gibi board değişimi yapıyorlar .. Board yüzünden res atsa bile telefonu kullanırsın boardda kısa devre yapan bir durum olabilir mesela telefonda yaptığın ufacık alakasız bir işlem bile boardda sorun yaratıp res atmasına sebep olabilir . Bir numara çevirip ara dediğin zaman ki gibi basit bir işlem mesela .. En mantıklısı gdr3 güncellemesini beklemek çünkü gdr3 güncellemesi çoğunlukla gdr2 açıklarını kapatıyor

vardı kardeşim..ancak çekmece üzerinde değil..paketin üzerinde vardı..

telefonu güzelce ambalajladım kutusuna koydum herşeyi eksiksiz..iade almamaları için hiçbir sebep yok..yarın sabahtan gönderiyorum..l920 beni aşar..herhalde 820 alacağım..en azından dual core 1.5 ghz ve 1 gb ram.. önceden ekran jelatinleri ve arka kapak almıştım olan onlara oldu..ıskartaya çıktı :) babama veririm artık aynısından onda da var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 30 Aralık 2013; 23:29:46 >

• İade ürünleri kitlemişler mlsf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knoxville

İade ürünleri kitlemişler mlsf

aynen öyle..bende onlara kitleyeceğim şimdi :)
  • Merhaba, benim bir sorum olacaktı. Ayarlarda kapasite kontrolunde geçici dosyaları silmek istediğimde kontrol ediliyor diyor ve oylece kalıyor. Başlarda böyle bir sorun yoktu ama şimdi nedense gostermiyor. Yaklaşık 2.5gb boş yer var. Ayrıca hafıza kartı kullanmıyorum telefonda. Bunun gibi sorunu olan var mı acaba?

• cihazı az önce hepsiburada ya gönderdim.umarım sorunsuzca iade alırlar.şimdi bunun yerine lumia 820 mı alsam yoksa başka bir platforma mi geçsem..android e geçmeyi düşünmüyorum pek açıkçası..bütçe de 900 lira civarı.üstüne çıkamam.tavsiyelerinizi bekliyorum.

• quote:

cihazı az önce hepsiburada ya gönderdim.umarım sorunsuzca iade alırlar.şimdi bunun yerine lumia 820 mı alsam yoksa başka bir platforma mi geçsem..android e geçmeyi düşünmüyorum pek açıkçası..bütçe de 900 lira civarı.üstüne çıkamam.tavsiyelerinizi bekliyorum.

ben iade ettim hiç bir sorun çıkarmadılar 2 gün sonra param karta iade olmuştu. Htc 8x aldım isterseniz bi inceleyin

• micro sd slotu yok onun hafızası kesmez beni :) 900ü de geçemem malesef

• O halde L820'den başka seçenek kalmıyor 2. el düşünmediğinizi varsayarsak.

• 2. El e bulaşmam artık.evet 820 alacağım sanırım.bugün incelerim gidip.videolarına bakmakla olmuyor sadece :)

• Lumia 820 de batarya ömrü ite kaka bir gün ancak dayanıyor. Bunun dışında telefon daha kaba ve ağır.

karar verirken iyi düşünün derim bir pişmanlık daha olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ankemir

Lumia 820 de batarya ömrü ite kaka bir gün ancak dayanıyor. Bunun dışında telefon daha kaba ve ağır.

doğru diyorsun ama şu an için en iyi alternatif 820 olarak görünüyor.umarım pişman olmam..iade kabul edilince alacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ankemir

Lumia 820 de batarya ömrü ite kaka bir gün ancak dayanıyor. Bunun dışında telefon daha kaba ve ağır.

doğru diyorsun ama şu an için en iyi alternatif 820 olarak görünüyor.umarım pişman olmam..iade kabul edilince alacağım.

ereyonda htc 8x kampanyada 799 tl bir bak derim...lumia 920-925 ile aynı özelliklere sahip bu fiyata f/p telefonu
  • ben bu cihazın beats audio olduğunu unutmuşum :) alınabilir aslında.arttırılabilir hafızası olmadığı için pek yanaşmak istemiyordum ama olsun..bu özelliği de yeter :) iyi gördüm arkadaşım sağol paylaşım için :)

• quote:

ben bu cihazın beats audio olduğunu unutmuşum :) alınabilir aslında.arttırılabilir hafızası olmadığı için pek yanaşmak istemiyordum ama olsun..bu özelliği de yeter :) iyi gördüm arkadaşım sağol paylaşım için :)

artırabilir hafıza yok ama bende 4 oyun var 12 film 100 mp3 110 foto var daha 2,6 gb boş alan var s3 den geçmiştim bende ses konusunda beats audio dahili amfisi sayesinde zaten 1 numara şuan alınabilecek en iyi f/p telefonu 8x lumia 720 den üstün bir cihaz 1gb ram li en ucuz wp cihazı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 1 Ocak 2014; 9:45:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

ben bu cihazın beats audio olduğunu unutmuşum :) alınabilir aslında.arttırılabilir hafızası olmadığı için pek yanaşmak istemiyordum ama olsun..bu özelliği de yeter :) iyi gördüm arkadaşım sağol paylaşım için :)

artırabilir hafıza yok ama bende 4 oyun var 12 film 100 mp3 110 foto var daha 2,6 gb boş alan var s3 den geçmiştim bende ses konusunda beats audio dahili amfisi sayesinde zaten 1 numara şuan alınabilecek en iyi f/p telefonu 8x lumia 720 den üstün bir cihaz 1gb ram li en ucuz wp cihazı.....

micro sd girişinin olmaması büyük dezavantaj..diğer bir taraftan beats audio özelliğine sahip olması da alınır bu cihaz yaa dememe sebep oluyor :) diğer arkadaşlar da fikir verirse iyi olur..lumia 820 mi htc windows phone 8x mi..?

• quote:

quote:

quote:

micro sd girişinin olmaması büyük dezavantaj..diğer bir taraftan beats audio özelliğine sahip olması da alınır bu cihaz yaa dememe sebep oluyor :) diğer arkadaşlar da fikir verirse iyi olur..lumia 820 mi htc windows phone 8x mi..?

Bulut depolamayla aşılabilir bu problem. 8x alabiliyorken 820 bana saçma geldi zaten şeklini şemalini de beğenmiyorum. 8x kullandım mağazada biraz gerçekten beğenmiştim. Karar senin yine de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Oy vermeyi düşünmüyorum.

quote:

quote:

quote:

Bulut depolamayla aşılabilir bu problem. 8x alabiliyorken 820 bana saçma geldi zaten şeklini şemalini de beğenmiyorum. 8x kullandım mağazada biraz gerçekten beğenmiştim. Karar senin yine de.

ben epey mp3 atıyorum telefona o yüzden dahili hafıza kesinlikle yetmez bana..beats audio performansı nasıl peki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oy vermeyi düşünmüyorum.

quote:

quote:

quote:

ben epey mp3 atıyorum telefona o yüzden dahili hafıza kesinlikle yetmez bana..beats audio performansı nasıl peki?

şöyle söyleyim iyi bir kulaklık ile sesi 15 den yukarı çıkaramıyorsun bas ve tizler mükemmel istersen beats audioyu yu kapatabiliyorsun ama kapatınca farkı anlıyorsun.ben bile ilk aldığımda bu kadar fark olduğunu bilmiyordum meğer s3 de mp3 dinlemek rezaletmiş onu anladım

• Htc'nin ne kadar destek verdiğine bakın. Bir de şarjı az gidiyormuş diye okudum birkaç yerde. Onu da araştırın sağda solda.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.