Şimdi Ara

Nokia Lumia 630 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
3
Favori
10.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben lumia 735 aldim inanin arasinda fazla fark yok 630 gayet yeterli sadece selfi ön kamera yok. Ana kamerasi gayet basarili

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be, beş aydır bir kişi yorum yapmamış.
  • lumia 635 windows phone 8.1 recovery ile sıfırladım sonra tekrar sıfırladım tarih ayarını da değiştirdim bir türlü mağazadan uygulama inmiyor.c101b100 hatası alıyorum.Yardımcı olacak var mı?
  • windows 10 güncellemesi de almadı rami de cabasi good job microsoft :D
    14 mayıs güncellemesi bi telefonda tarayıcı bile mi çalışmaz arkadaş yok bu microsoft hiç bi halt beceremez bi tarayıcı neden çöker ya 512 mb ram anlıyorum aama androidde bile tarayıcı çökmüyor 512 mb ramle. Bu kadarmış bu telefonla bataryası da tutmuyor vura vura artık sinir ediyor sanki 2005lerin telefonu gibi bir işletim sistemi kullanıyorum yazık ya her gün çile bu telefon dandik s3 mini alsam bundan daha rahattım denemek için almıştım fakirim ne yapcam bilmem birine satsam ona da bela en iyisi iyi kötü bi androide geçip bunuda taşla paramparça edicem 3 yılın acısını çıkaracam Allahım inşallah :d SON olarak tek artısı navigasyon(du) here drive başka adla androide geldi.benden size tavsiye microsoft ürünü almayın donanımı ne olursa olsun bir cihaz kullanıcısının işini zorlaştırıyor ve çileden çıkarıyorsa o markaya bulaşmayın şu anda en rezili microsoft ve samsung eski düşük segmenti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Kaktüs -- 14 Mayıs 2017; 22:1:43 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.