Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.723
Cevap
19
Favori
134.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sakata gelmeyin bırakın telefonu çekiştirmeyi orjinal kalsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jetpack Joyride de 620 de donmaya ve takılmaya başladı bende. Ama donma derken donup kalıyor. Bayağı zaman geçince düzeliyor. Menülerde de takılıyor. Bu oyun da bazıları gibi min 1 gb çıkmasa bari :D

• Beyler bu gün test ettim. Daha doğrusu testi bitirdim. Fotoğraf ekleyemiyorum ama test bataryayla ilgili. Eğer bataryayı şarjdayken kullanmaz iseniz 22 gün gibi bekleme süresi ile bile karşılaşabilirsiniz, ne kadar doğru olmasa da ben karşılaştım. Ancak bataryayı yoğun bir şekilde kullanarak şarjını doldurursanız çok hızlı bir biçimde azalıyor mesela bir seferinde şarjdan çıkarttım ve 2 dk sonra 93 oldu. 6-7 dk sonra 87 oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Beyler bu gün test ettim. Daha doğrusu testi bitirdim. Fotoğraf ekleyemiyorum ama test bataryayla ilgili. Eğer bataryayı şarjdayken kullanmaz iseniz 22 gün gibi bekleme süresi ile bile karşılaşabilirsiniz, ne kadar doğru olmasa da ben karşılaştım. Ancak bataryayı yoğun bir şekilde kullanarak şarjını doldurursanız çok hızlı bir biçimde azalıyor mesela bir seferinde şarjdan çıkarttım ve 2 dk sonra 93 oldu. 6-7 dk sonra 87 oldu.

Yaniii şarjdayken telefonla oynamıyormuşuz

• Ben deniyorum tekrar ve tekrar acaba saçma bir tesadüf mu diye ama dokunmadan şarj olursa bu kadar kolaylıkla azalmıyor. Bilmem belki benim telde bir sorun vardı :D

• 4 gunluk kullanma sonucunda klavyesi cok kotu, yazmakta zorlaniyorum. Baska baska harflere basiyor surekli. Ayarlar cok kisitli ya da ben bulamadim. Uygulama eksikligi var ve olanlarda cok pahali. 11 TL olan oyun ios'da 1,79 TL. Sarj ise felaket, sarj cihazini yanimda tasiyorum. Kullanirken bazen donmalar, uygulamayi kapatmalar oluyor. Bunlar windows'dan kaynakli aceleye gelmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

4 gunluk kullanma sonucunda klavyesi cok kotu, yazmakta zorlaniyorum. Baska baska harflere basiyor surekli. Ayarlar cok kisitli ya da ben bulamadim. Uygulama eksikligi var ve olanlarda cok pahali. 11 TL olan oyun ios'da 1,79 TL. Sarj ise felaket, sarj cihazini yanimda tasiyorum. Kullanirken bazen donmalar, uygulamayi kapatmalar oluyor. Bunlar windows'dan kaynakli aceleye gelmis.

Mesela 1 saat wifi ile internette surf veya video izlemede ne kadar pil azalıyor. Bende de felaket şarj merak ettim o yuzden

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

quote:

4 gunluk kullanma sonucunda klavyesi cok kotu, yazmakta zorlaniyorum. Baska baska harflere basiyor surekli. Ayarlar cok kisitli ya da ben bulamadim. Uygulama eksikligi var ve olanlarda cok pahali. 11 TL olan oyun ios'da 1,79 TL. Sarj ise felaket, sarj cihazini yanimda tasiyorum. Kullanirken bazen donmalar, uygulamayi kapatmalar oluyor. Bunlar windows'dan kaynakli aceleye gelmis.

Mesela 1 saat wifi ile internette surf veya video izlemede ne kadar pil azalıyor. Bende de felaket şarj merak ettim o yuzden

Ölçmedim ama yarısı gidiyor diyebilirim. Bendede felaket sarj, sanırım genel bir durum zaten internet kullanımı 3 saat zannedersem sonra batarya bitiyor. Keşke şu bataryayı doğru düzgün yapsalarmış.

• arkadaslar wifi ile bağlıyken ekran kilidi devreye girdiğinde bağlantıyı kapatıyor.(whatsapp facebook sohbet) gibi yerlerden mesaj geldiğinde bağlantı olmadığından mesajlar anlık gelmiyor.bi cozumu varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

arkadaslar wifi ile bağlıyken ekran kilidi devreye girdiğinde bağlantıyı kapatıyor.(whatsapp facebook sohbet) gibi yerlerden mesaj geldiğinde bağlantı olmadığından mesajlar anlık gelmiyor.bi cozumu varmı?

Ayarlar > Wifi > İleri Düzey > Ekran zaman aşımına uğradığı zaman Wifi bağlantısını açık tut
  • quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

arkadaslar wifi ile bağlıyken ekran kilidi devreye girdiğinde bağlantıyı kapatıyor.(whatsapp facebook sohbet) gibi yerlerden mesaj geldiğinde bağlantı olmadığından mesajlar anlık gelmiyor.bi cozumu varmı?

Ayarlar > Wifi > İleri Düzey > Ekran zaman aşımına uğradığı zaman Wifi bağlantısını açık tut

saolasın

• quote:

Sarj konusuna katilmiyorum gerekli ayarlari yaptiktan sonra ben zamaninda 1 gunu cok rahat cikariyordum , ayni kullandim da nexus 4 saat 18.00 de biterken lumia 620 01.00 i rahat goruyordu.
  • bende wifi ile 40 dk lık dizi izleyince % 11-12 azalıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: drcombo

bende wifi ile 40 dk lık dizi izleyince % 11-12 azalıyo

ben film izledim 1 saat % 50 azaldı ama anlamıyorum bence telin pilde yani benim telde sorun var ama nokia care teknis servisi başından savıyor yok neymiş bişe yokmuş.. Bence de bu kadar çok azalmaması lazım.. ?

Yani bu adamlar tasarruflu kullanıyo diye övünen nokia microsoft böle bişe mümkün deil
  • quote:

Film izlerken ekran aydınlatması otomatikte miydi ? Wifi vs açık mıydı ?

• quote:

40 dakikalık internet üzerinden video izlemek % 11-12 bana normal geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 25 Haziran 2013; 23:18:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IG

quote:

40 dakikalık internet üzerinden video izlemek % 11-12 bana normal geldi.

Şimdi test ettim Youtube üzerinden 10 dakikalık videoyu kulaklık olmadan ses seviyesi 30'da ekran aydınlatması en yüksekte %10-%11 arası şarj gitti

• şarj %100 ken kulaklıkla izlemiştim bilmiyorum o kadar fark edermi
    oda ışığında otomatik aydınlatma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drcombo -- 25 Haziran 2013; 23:58:48 >
  • quote:

şarj %100 ken kulaklıkla izlemiştim bilmiyorum o kadar fark edermi
    oda ışığında otomatik aydınlatma

Senin iyi peki hat açıktı dimi, uçak modu falan yok. Ben bu gün uçak modunda bayağı wifi a bağlandım 100 den 80 ya indi. Devamlı bir mağazadan dosya indiriyordum ve 1,5 saat felan surdu. Daha da fazla hatta, belki de çok şarjı sadece 2g 3g hücresel açıkken hat nedeniyle yiyor?

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.