Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.723
Cevap
19
Favori
134.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aenescan1994

quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

Burada daha 1 senesini bile doldurmamış bir işletim sisteminden bahsediyoruz. WP8 yaklaşık 6-7 aydır ufaktan adımlar atmaya başladı. Uygulama büyük bir problem değil. Zamanla markette yerini alacaktır. Zaten mağazada ihtiyacımızı giderecek , popüler bütün sosyal ağ uygulamaları vs. alayı mevcut.

Android'in ilk çıktığı zamanları hatırlayalım. 5 para etmez bir işletim sistemiydi. Zamanla belli bir yerlere gelmesini bildi. Ki bana göre WP , Android'den kat kat iyi , hızlı , stabil ve güvenilir bir işletim sistemidir.

Batarya konusuna gelirsek geçenlerde ebay'de Lumia 820 için 3600 mAh batarya görmüştüm. Yakında 620 içinde bataryalar piyasaya düşer.

Batarya var 620 için ebayde 2430 mah ama siparişle uğraşmak istemiyorum açıkçası, uygulama eksikliği olarak tek sıkıntı çektiğim şey Türkcell tv ya da diğer operatör uygulamalarının olmayışı, bir de 512 MB ram yetmiyor, aslında açıyor ama donuyor takılıyor veya telefon kendini yeniden başlatıyor. Bunla karşılaştığım bir 3 5 uygulama var 2, tanesi oyun zaten ama biri de üç browser sende uc browser böyle mi. Sildim be n kullanışlıydı ancak donuyor ve telefon kendine reset atıyordu, bir iki bugla da karşılaştım sistemle ve telefon donanımıyla ilgili onları yazmıyorum şimdilik, korktuğum şey uygulama sayısı artarken bu uygulamaları düzgün kullanabilecek miyiz acaba

dostum 2430 mah pil nerde türkiyede bulabilir miyiz hemde çok ağır olmaz mı tel uyumlu mu acaba...

• quote:

Orijinalden alıntı: CakirAkinSen

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar cep telefonunun hoparlörünün ses kalitesi nasıl? Arkadaş hoparlörünün çok küçük olduğunu ve tam anlamıyla ne bas nede tiz verdiğini söylüyor.Nokia ses çıkışına önem verirdi şaşırdım nedense

Verdikleri kulaklık güzel değil zaten normal hoparlör olarak da idare eder ama iyi diyemem

hocam bir sorum daha olacak.Emsalindeki telefonlara göre nasıl ? mesela s3 mini yada ace 2'ye göre? cevaplarsanız teşekkür ederim :)

Ace2 yi bilmiyorum ama s3 miniden iki eksisi var uygulamaların daha gelişmesi lazım ve yaygınlaşması ve 620 bin test sonuçlarına göre 3g internete girme suresi s3 m binin yarısı kadar batarya sıkıntısı olabilir,, bir de 512 MB için bazı uygulamalar ağır geliyor tam uyarlanamamış istersen bir iki şey yazarım, ama almadan oncebiraz daha düşün,

teşekkürler hocam bunların hepsını düşündüm fakat bu sebepler beni nokiadan vazgeçiremez :) tek kafama takılan nokta hoparlör kalitesi s3 mini yada ace 2ye göre nasıl? Ses çıkışı falan iyi mi kötü mü?

Onlarla kıyaslamadım ama 30 kademe var hoparlörde ve ben 25'te dinliyorum. 30'da patlayacak gibi geliyor bana, bilhassa Şebnem Ferah'ın Kalbim Mezar'ını dinlerken...
    Bir de hoparlör sesi için tek ayar var. Müzik, Sistem ve Gelen Arama için ayrı ayar yok. Oyunda kıstıysan ve sonrasında açmadıysan, gelen çağrıyı duyamayabiliyorsun. Umarım güncelleme ile ayrılır ses ayarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: selim6

quote:

quote:

Burada daha 1 senesini bile doldurmamış bir işletim sisteminden bahsediyoruz. WP8 yaklaşık 6-7 aydır ufaktan adımlar atmaya başladı. Uygulama büyük bir problem değil. Zamanla markette yerini alacaktır. Zaten mağazada ihtiyacımızı giderecek , popüler bütün sosyal ağ uygulamaları vs. alayı mevcut.

Android'in ilk çıktığı zamanları hatırlayalım. 5 para etmez bir işletim sistemiydi. Zamanla belli bir yerlere gelmesini bildi. Ki bana göre WP , Android'den kat kat iyi , hızlı , stabil ve güvenilir bir işletim sistemidir.

Batarya konusuna gelirsek geçenlerde ebay'de Lumia 820 için 3600 mAh batarya görmüştüm. Yakında 620 içinde bataryalar piyasaya düşer.

Batarya var 620 için ebayde 2430 mah ama siparişle uğraşmak istemiyorum açıkçası, uygulama eksikliği olarak tek sıkıntı çektiğim şey Türkcell tv ya da diğer operatör uygulamalarının olmayışı, bir de 512 MB ram yetmiyor, aslında açıyor ama donuyor takılıyor veya telefon kendini yeniden başlatıyor. Bunla karşılaştığım bir 3 5 uygulama var 2, tanesi oyun zaten ama biri de üç browser sende uc browser böyle mi. Sildim be n kullanışlıydı ancak donuyor ve telefon kendine reset atıyordu, bir iki bugla da karşılaştım sistemle ve telefon donanımıyla ilgili onları yazmıyorum şimdilik, korktuğum şey uygulama sayısı artarken bu uygulamaları düzgün kullanabilecek miyiz acaba

dostum 2430 mah pil nerde türkiyede bulabilir miyiz hemde çok ağır olmaz mı tel uyumlu mu acaba...

Uyumlu olduğu ve telin çalışmasına herhangi bir zarar vermediği yazıyor denemedim ama, Türkiye'deki sitelerde yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aman diyim gold'da paralel ithalat ürünler olabiliyor, almadan önce nokia türkiye garantili mi gold garantili mi iyi öğrenin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttacci

aman diyim gold'da paralel ithalat ürünler olabiliyor, almadan önce nokia türkiye garantili mi gold garantili mi iyi öğrenin

Ben almadan önce sordum sadece goldda değil tüm sitelerde Nokia garantili ama samsunglar sonyler de hepsi burada dahil çoğunda ithalatçı garantili

• quote:

Orijinalden alıntı: sagun18

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar cep telefonunun hoparlörünün ses kalitesi nasıl? Arkadaş hoparlörünün çok küçük olduğunu ve tam anlamıyla ne bas nede tiz verdiğini söylüyor.Nokia ses çıkışına önem verirdi şaşırdım nedense

Verdikleri kulaklık güzel değil zaten normal hoparlör olarak da idare eder ama iyi diyemem

hocam bir sorum daha olacak.Emsalindeki telefonlara göre nasıl ? mesela s3 mini yada ace 2'ye göre? cevaplarsanız teşekkür ederim :)

Ace2 yi bilmiyorum ama s3 miniden iki eksisi var uygulamaların daha gelişmesi lazım ve yaygınlaşması ve 620 bin test sonuçlarına göre 3g internete girme suresi s3 m binin yarısı kadar batarya sıkıntısı olabilir,, bir de 512 MB için bazı uygulamalar ağır geliyor tam uyarlanamamış istersen bir iki şey yazarım, ama almadan oncebiraz daha düşün,

teşekkürler hocam bunların hepsını düşündüm fakat bu sebepler beni nokiadan vazgeçiremez :) tek kafama takılan nokta hoparlör kalitesi s3 mini yada ace 2ye göre nasıl? Ses çıkışı falan iyi mi kötü mü?

Onlarla kıyaslamadım ama 30 kademe var hoparlörde ve ben 25'te dinliyorum. 30'da patlayacak gibi geliyor bana, bilhassa Şebnem Ferah'ın Kalbim Mezar'ını dinlerken...
    Bir de hoparlör sesi için tek ayar var. Müzik, Sistem ve Gelen Arama için ayrı ayar yok. Oyunda kıstıysan ve sonrasında açmadıysan, gelen çağrıyı duyamayabiliyorsun. Umarım güncelleme ile ayrılır ses ayarı.

Benim telde ya da kulaklıkta bir sorun var galiba ses çok çıkmıyor, ya da kulaklarım artık duymuyor artık,

• quote:

Orijinalden alıntı: ttacci

aman diyim gold'da paralel ithalat ürünler olabiliyor, almadan önce nokia türkiye garantili mi gold garantili mi iyi öğrenin

Öğrendim hocam, Nokia yetkili satıcı garantisinde Ürün de ulaştı bana, garanti belgesinde de yazıyor aynısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagun18

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler hocam :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

S3 mini ve Ace2 bu iki cihazıda kullanan biri olarak diyorum ki 620 bu cihazlara her yönden bi yerleriyle güler geçer

banada öyle geliyor hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-323E4D72D -- 23 Mayıs 2013; 18:09:00 >

• dh de sıfır

499tl den satan var

2kapak ve 1pil hedıyeli

• dh de sıfır

499tl den satan var

2kapak ve 1pil hedıyeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

dh de sıfır

499tl den satan var

2kapak ve 1pil hedıyeli

Türkiye cihazı mı yoksa yurt dışı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

dh de sıfır

499tl den satan var

2kapak ve 1pil hedıyeli

Pasaport kayıtsız, yurtdışı ürünüdür büyük ihtimal.

• @ aenescan1994 Ürün TR cihazı kısa bir kullanım sonrası ( sanırım beğenmediler ) baktıktan sonra satıyorlar ( eski bir üye )

@ POSE1DON hayır değil . olsa zaten yazardım.

DH FORUM 2 Cİ EL - CEP TELEFONU SATIŞ / NOKİA kısmına girebilirsiniz. Burada 700/750 TL den cihazı almakta krarasız insanlar var ( sadece pahalı olduğu için ) ancak win 8 i 500RL ye denemek isteyen çıkar diye bilgi verdim.

http://forum.donanimhaber.com/m_75476008/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 24 Mayıs 2013; 13:08:34 >
  • Konuşma uygulaması nasıl kapatılır? "Konuşma"yı "ingilizce" seçerek açtım, kapatamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagun18 -- 23 Mayıs 2013; 23:04:37 >
  • Telefon şarjdaydı e- mail geldi defalarca denememe rağmen kilit tuşuna basmayı ekran çalışmadı, ancak telefon çalışıyordu fotoğraf falan çektim. Bu nedir yha! Ekran neden böyle oldu. Nokia Kazığı yedik bir bu kalmıştı. Pili çıkarttım düzeldi. Zaten ekran kararırken tam ışık söneceği zaman dokununca da ekran ışığı geliyor dokunmatik de çalışıyor şarkıyı falan değiştiriyorum ama ekranda bir şey olmuyor ekran donup kalıyor. Bug var bu telefonda aldığıma bin pişman oldum,

• quote:

Telefon şarjdaydı e- mail geldi defalarca denememe rağmen kilit tuşuna basmayı ekran çalışmadı, ancak telefon çalışıyordu fotoğraf falan çektim. Bu nedir yha! Ekran neden böyle oldu. Nokia Kazığı yedik bir bu kalmıştı. Pili çıkarttım düzeldi. Zaten ekran kararırken tam ışık söneceği zaman dokununca da ekran ışığı geliyor dokunmatik de çalışıyor şarkıyı falan değiştiriyorum ama ekranda bir şey olmuyor ekran donup kalıyor. Bug var bu telefonda aldığıma bin pişman oldum,

Bu sorunu bende bir iki defa yaşadım.
  • anlaşılan bazı telefonlar oldukça sıkıntılı...
  • Lumia'lara güncelleme ile şebeke üzerinden görüntülü görüşme seçeneği eklenecek mi..?
  • arkadaşlar ben ekranın kenar kısımlarına dokunamıyorum yani dokunmatiği kenarlarda çalışmıyor nedenini bilmiyorum, demek istediğimi anladınız mı bilmiyorum ama orneğin wikipedia uygulamasında ikon rengi seçiminde alttaki kırmızıyı seçmeye çalışın, tıklayarak seçemediğinizi goreceksiniz, bu arada splashtop adlı uzaktan pc kongroluyle yazıyorum bunları aynı wifi ağında bedava kullanabiliyorsun sadece ama çok iyi bir şey gerçekten, diğer platformlarda tamamiyle ucretsiz olanı var mı bilen yazabilir mi
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.