Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.723
Cevap
19
Favori
134.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • L620 aldığımda L720 yoktu, şimdi bunu verip onu mu alsam, tüh , ne yapsam bilemedim ben şimdi.
    Ben telefondan şikayet etmedim ki! Zaten benim telefonum S3 ve kamera ihtiyacımı karşılıyor.
    L620, eşimin telefonu (ben denemek için kullanıyorum) ve onun önceki telefonun(Wonder) kamerası, L620'den pek de iyi değildi ve o kamerayı pek kullanmaz. Sadece ön kameraya operatör desteği gelse iyi olur.
  • Windows store'da okey var mi? Yoksa tel'den nasil okey oynanabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aniceman

beyler l620 için galaxy s3 teki gibi arka kapak çıkarılıp da takılan kapaklı kılıf bulunur mu? normalde piyasada görebildiğim hep kapağın üstüne takılır modeller, bunlar da telefonu iyice kalınlaştırıyor haliyle...
    http://www.youtube.com/watch?v=VjNBVWijFaA

Telefon zaten kalın. Tabi kalın olduğu için sağlam da. Şahsen ben sadece ekran koruyucu film taktım ve o şekilde kullanıyorum, 620'ye ayrıca kılıf grektiğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagun18
    Orijinal olmayıp 25 -30 TL'ye vardı GG ve Spazar sitelerinde.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-nokia-lumia-620-beyaz-flip-cover-kilif-plus-hediye-plus-ucretsiz-kargo-119747641/detay

teşekkürler, bir inceleyim.

quote:

Orijinalden alıntı: cosica
    Telefon zaten kalın. Tabi kalın olduğu için sağlam da. Şahsen ben sadece ekran koruyucu film taktım ve o şekilde kullanıyorum, 620'ye ayrıca kılıf grektiğini düşünmüyorum.

haklısınız telefon kalın. kendime ait değil zaten, kapaklı kılıf bakan bir arkadaşıma ait. ben de s3 te gördüğüm orjinal kapak çıkarılarak takılan kapaklı modellerden önermiştim, bulamamıştık.

• pusula ile ilgili yardıma ihtiyacım var
    ilk defa kalibre ettikten sonra, tekrar pusulayı kalibre etme şansı yokmu
    bunu bir ayarı yokmu,nerden tekrar kalibrasyon yapabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkarabal

pusula ile ilgili yardıma ihtiyacım var
    ilk defa kalibre ettikten sonra, tekrar pusulayı kalibre etme şansı yokmu
    bunu bir ayarı yokmu,nerden tekrar kalibrasyon yapabiliriz?

Level Meter Pro+ deneyebilirsiniz. Bu direk kalibrasyon için. Hiç bir fikrim yok pusulayla ilgili. Ben 620 kullanıyorum indirdiğim pusula uygulaması düzgün çalışmıyordu.
  • arkadaşlar cep telefonunun hoparlörünün ses kalitesi nasıl? Arkadaş hoparlörünün çok küçük olduğunu ve tam anlamıyla ne bas nede tiz verdiğini söylüyor.Nokia ses çıkışına önem verirdi şaşırdım nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: CakirAkinSen

arkadaşlar cep telefonunun hoparlörünün ses kalitesi nasıl? Arkadaş hoparlörünün çok küçük olduğunu ve tam anlamıyla ne bas nede tiz verdiğini söylüyor.Nokia ses çıkışına önem verirdi şaşırdım nedense

Verdikleri kulaklık güzel değil zaten normal hoparlör olarak da idare eder ama iyi diyemem

• Arkadaşlar 6 ay gibi bir süre Android deneyimi elde ettikten sonra bir daha Android telefon kullanmayı düşünmeyen birisi olarak ve ios'a geçecek maddi güce sahip olmayan biri olarak da ayrıca Wp8'e geçmek istiyorum. Ancak 620'nin üstü de beni maddi olarak zorluyor ve almam şu an için imkansız. Yazılanların çoğunu okudum ve bazı problemlerden bahsedildiğini gördüm. Şimdi sorum şu: bu problemler günlük kullanımda beni sıkıntıya sokacak kadar büyük mü? uygulamalar konusunda ise oyun oynamam telefonda. ama 600-700 lira verdiğim telefonun güncelleme desteği almasını beklerim. siz yaklaşık 5-6 aydır kullanan kesim olarak Lumia 620'yi bana tavsiye eder misiniz? Benim için önemli olan kamera kalitesi, internet hızı ve uygulamaların bolluğundan çok bunların kalitesi, uyumu; ses kalitesi (bu önemli), ekran büyüklüğü (önceki telefonum 3,2 inç idi ve bana çok küçük geliyordu), tasarım, batarya ömrü (1 gün yetsin yeter ama 13-15 saat beni yarı yolda bırakır), telefonun kronik problemlerinin olmaması (örneğin bazı parti mallarda olan sorunlar). Bu cihazı alırken bile maddi olarak sıkıntı olacak bana o yüzden alınca 2 yıldan aşağı kullanamayacağımı düşünerek tavsiye eder misiniz? Yoksa 1 yıl daha bekleyip sistemin oturmasını mı tavsiye edersiniz? Bu arada 512 ram her ne kadar cihazı çok rahat çalıştırsa da, ben bir daha 1 gb ram'dan aşağı almam demiştim kendime. Bu sözümü bozmama değer mi? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

quote:

arkadaşlar cep telefonunun hoparlörünün ses kalitesi nasıl? Arkadaş hoparlörünün çok küçük olduğunu ve tam anlamıyla ne bas nede tiz verdiğini söylüyor.Nokia ses çıkışına önem verirdi şaşırdım nedense

Verdikleri kulaklık güzel değil zaten normal hoparlör olarak da idare eder ama iyi diyemem

hocam bir sorum daha olacak.Emsalindeki telefonlara göre nasıl ? mesela s3 mini yada ace 2'ye göre? cevaplarsanız teşekkür ederim :)
  • Güncel

Arkadaşlar 6 ay gibi bir süre Android deneyimi elde ettikten sonra bir daha Android telefon kullanmayı düşünmeyen birisi olarak ve ios'a geçecek maddi güce sahip olmayan biri olarak da ayrıca Wp8'e geçmek istiyorum. Ancak 620'nin üstü de beni maddi olarak zorluyor ve almam şu an için imkansız. Yazılanların çoğunu okudum ve bazı problemlerden bahsedildiğini gördüm. Şimdi sorum şu: bu problemler günlük kullanımda beni sıkıntıya sokacak kadar büyük mü? uygulamalar konusunda ise oyun oynamam telefonda. ama 600-700 lira verdiğim telefonun güncelleme desteği almasını beklerim. siz yaklaşık 5-6 aydır kullanan kesim olarak Lumia 620'yi bana tavsiye eder misiniz? Benim için önemli olan kamera kalitesi, internet hızı ve uygulamaların bolluğundan çok bunların kalitesi, uyumu; ses kalitesi (bu önemli), ekran büyüklüğü (önceki telefonum 3,2 inç idi ve bana çok küçük geliyordu), tasarım, batarya ömrü (1 gün yetsin yeter ama 13-15 saat beni yarı yolda bırakır), telefonun kronik problemlerinin olmaması (örneğin bazı parti mallarda olan sorunlar). Bu cihazı alırken bile maddi olarak sıkıntı olacak bana o yüzden alınca 2 yıldan aşağı kullanamayacağımı düşünerek tavsiye eder misiniz? Yoksa 1 yıl daha bekleyip sistemin oturmasını mı tavsiye edersiniz? Bu arada 512 ram her ne kadar cihazı çok rahat çalıştırsa da, ben bir daha 1 gb ram'dan aşağı almam demiştim kendime. Bu sözümü bozmama değer mi? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Arkadaşlar 6 ay gibi bir süre Android deneyimi elde ettikten sonra bir daha Android telefon kullanmayı düşünmeyen birisi olarak ve ios'a geçecek maddi güce sahip olmayan biri olarak da ayrıca Wp8'e geçmek istiyorum. Ancak 620'nin üstü de beni maddi olarak zorluyor ve almam şu an için imkansız. Yazılanların çoğunu okudum ve bazı problemlerden bahsedildiğini gördüm. Şimdi sorum şu: bu problemler günlük kullanımda beni sıkıntıya sokacak kadar büyük mü? uygulamalar konusunda ise oyun oynamam telefonda. ama 600-700 lira verdiğim telefonun güncelleme desteği almasını beklerim. siz yaklaşık 5-6 aydır kullanan kesim olarak Lumia 620'yi bana tavsiye eder misiniz? Benim için önemli olan kamera kalitesi, internet hızı ve uygulamaların bolluğundan çok bunların kalitesi, uyumu; ses kalitesi (bu önemli), ekran büyüklüğü (önceki telefonum 3,2 inç idi ve bana çok küçük geliyordu), tasarım, batarya ömrü (1 gün yetsin yeter ama 13-15 saat beni yarı yolda bırakır), telefonun kronik problemlerinin olmaması (örneğin bazı parti mallarda olan sorunlar). Bu cihazı alırken bile maddi olarak sıkıntı olacak bana o yüzden alınca 2 yıldan aşağı kullanamayacağımı düşünerek tavsiye eder misiniz? Yoksa 1 yıl daha bekleyip sistemin oturmasını mı tavsiye edersiniz? Bu arada 512 ram her ne kadar cihazı çok rahat çalıştırsa da, ben bir daha 1 gb ram'dan aşağı almam demiştim kendime. Bu sözümü bozmama değer mi? Teşekkürler.

Sana şöyle diyeyim Android'den sonra WP için eşekten inip ata binmişim diyeceksin

Lumia 620 internet tarayıcı testlerinde S3'den bile fazla puan almıştı. Senin için oyun önemli değilse , 620 internet için uygun bir cihaz. + Güncelleme konusunu dert etme. Lumia 920'ye ne gelecekse , 620'ye de aynı güncellemeler gelecektir.

Ram konusunda da WP'nin 512 mb ram'i , Android'den 1 gb ram'inden hızlı ve stabil

• quote:

quote:

quote:

hocam bir sorum daha olacak.Emsalindeki telefonlara göre nasıl ? mesela s3 mini yada ace 2'ye göre? cevaplarsanız teşekkür ederim :)

S3 mini ve Ace2 bu iki cihazıda kullanan biri olarak diyorum ki 620 bu cihazlara her yönden bi yerleriyle güler geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

quote:

quote:

quote:

S3 mini ve Ace2 bu iki cihazıda kullanan biri olarak diyorum ki 620 bu cihazlara her yönden bi yerleriyle güler geçer

Ben tek sorun olarak s3 miniden tek eksisi olarak bataryanın günlük kullanımda yeterli olmadığını ve internete 3g ağıyla bağlandığında en fazla 3 buçuk saat yeteceğini söyleyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Güncel

Sana eğer telefonundan 3g ağını sürekli ihtiyacın olacaksa ve internete gireceksen bataryanın seni yarı yolda bırakacağını söyleyebilirim, ama yedek batarya alabilirsin ve bazı uygulamalar ve wp8 de biraz daha oturmalı özellikle 512 mb ramde sorun olabiliyor, örnek verebilirim, hatta pm atabilirsin

• quote:

quote:

quote:

Ace2 yi bilmiyorum ama s3 miniden iki eksisi var uygulamaların daha gelişmesi lazım ve yaygınlaşması ve 620 bin test sonuçlarına göre 3g internete girme suresi s3 m binin yarısı kadar batarya sıkıntısı olabilir,, bir de 512 MB için bazı uygulamalar ağır geliyor tam uyarlanamamış istersen bir iki şey yazarım, ama almadan oncebiraz daha düşün,

• Burada daha 1 senesini bile doldurmamış bir işletim sisteminden bahsediyoruz. WP8 yaklaşık 6-7 aydır ufaktan adımlar atmaya başladı. Uygulama büyük bir problem değil. Zamanla markette yerini alacaktır. Zaten mağazada ihtiyacımızı giderecek , popüler bütün sosyal ağ uygulamaları vs. alayı mevcut.

Android'in ilk çıktığı zamanları hatırlayalım. 5 para etmez bir işletim sistemiydi. Zamanla belli bir yerlere gelmesini bildi. Ki bana göre WP , Android'den kat kat iyi , hızlı , stabil ve güvenilir bir işletim sistemidir.

Batarya konusuna gelirsek geçenlerde ebay'de Lumia 820 için 3600 mAh batarya görmüştüm. Yakında 620 içinde bataryalar piyasaya düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 21 Mayıs 2013; 21:04:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

Burada daha 1 senesini bile doldurmamış bir işletim sisteminden bahsediyoruz. WP8 yaklaşık 6-7 aydır ufaktan adımlar atmaya başladı. Uygulama büyük bir problem değil. Zamanla markette yerini alacaktır. Zaten mağazada ihtiyacımızı giderecek , popüler bütün sosyal ağ uygulamaları vs. alayı mevcut.

Android'in ilk çıktığı zamanları hatırlayalım. 5 para etmez bir işletim sistemiydi. Zamanla belli bir yerlere gelmesini bildi. Ki bana göre WP , Android'den kat kat iyi , hızlı , stabil ve güvenilir bir işletim sistemidir.

Batarya konusuna gelirsek geçenlerde ebay'de Lumia 820 için 3600 mAh batarya görmüştüm. Yakında 620 içinde bataryalar piyasaya düşer.

Batarya var 620 için ebayde 2430 mah ama siparişle uğraşmak istemiyorum açıkçası, uygulama eksikliği olarak tek sıkıntı çektiğim şey Türkcell tv ya da diğer operatör uygulamalarının olmayışı, bir de 512 MB ram yetmiyor, aslında açıyor ama donuyor takılıyor veya telefon kendini yeniden başlatıyor. Bunla karşılaştığım bir 3 5 uygulama var 2, tanesi oyun zaten ama biri de üç browser sende uc browser böyle mi. Sildim be n kullanışlıydı ancak donuyor ve telefon kendine reset atıyordu, bir iki bugla da karşılaştım sistemle ve telefon donanımıyla ilgili onları yazmıyorum şimdilik, korktuğum şey uygulama sayısı artarken bu uygulamaları düzgün kullanabilecek miyiz acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aenescan1994 -- 21 Mayıs 2013; 22:27:57 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ace2 yi bilmiyorum ama s3 miniden iki eksisi var uygulamaların daha gelişmesi lazım ve yaygınlaşması ve 620 bin test sonuçlarına göre 3g internete girme suresi s3 m binin yarısı kadar batarya sıkıntısı olabilir,, bir de 512 MB için bazı uygulamalar ağır geliyor tam uyarlanamamış istersen bir iki şey yazarım, ama almadan oncebiraz daha düşün,

teşekkürler hocam bunların hepsını düşündüm fakat bu sebepler beni nokiadan vazgeçiremez :) tek kafama takılan nokta hoparlör kalitesi s3 mini yada ace 2ye göre nasıl? Ses çıkışı falan iyi mi kötü mü?

• telefonumdan acayip memnunum .onunla uğraşmak keyif. android ten iyiki kurtulmuşum
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.