Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.722
Cevap
21
Favori
129.435
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2102 Mesaj
    Hocam güncelleme zaten Nokia tarafından açıklandı ve tüm Lumia serisi için dağıtımı yapıldı. Ülkemize ne zaman gelecek bilmiyorum. Ben care Suite üzerinden 1 saatte güncelledim cihazı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Galaxy Wonder2dan Nokia Lumia 620 ye geçtim. Nokia çok daha kaliteli. Telefonu elinize alınca bu farkı hissediyorsunuz. Daha bir kaç haftalıkken Wonderin arka kapaktaki Samsung yazısı soyulmaya başlamıştı. Samsung bir birinin kopyası tasarımlar yapmaya devam ediyor. İphone 5 de 4 kadar satılmayacak gibi geliyor. ben lumia alınca 2 arkadaşım daha aynısından aldı.
    |
    |
  • Yarbay
    3257 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

Hocam güncelleme zaten Nokia tarafından açıklandı ve tüm Lumia serisi için dağıtımı yapıldı. Ülkemize ne zaman gelecek bilmiyorum. Ben care Suite üzerinden 1 saatte güncelledim cihazı.

car suit üzerindne güncelledim derken açarmısın bende yapmak istiyorum da :)
    |
    |
    Bir önceki sayfada bir video paylaştım. Nokia Care Suite 5.0 aracılığıyla güncelleme yapabilirsiniz.

|
    |
    kismetsd yarin bu telefonu alicam.ancak aklima takilan bi kac soru var,cevaplarsaniz sevinirim.

1-muzik,video,resim yuklemelerinde asiri bi kasilma olurmu(Menu gecislerinde ve ana ekrandaki kutucuklarin donme hareketlerinde takilma gibi)
    2-uygulama belki ama oyun oynayan biri degilim.uygulamalarda da kasilma yasarmiyim? (Tabi denildigi kadar kotu degilse market,uygulama bulabilisem)

3-android telefon yerine 620 lumia secmemin 2 nedeni var. 1.si wp 8 kullanmasi 2.si snapdragon islemci.
    4-ekranda amoled yerine tft lcd kullanilmasi ne kadar canli renk verebilir?kapaktaki sari renkle ekrandaki sari renk arasinda gozle gorulur bir fark olustururmu?

Orijinalden alıntı: jumuu

Arkadaslar merhaba.
    kismetsd yarin bu telefonu alicam.ancak aklima takilan bi kac soru var,cevaplarsaniz sevinirim.

1-muzik,video,resim yuklemelerinde asiri bi kasilma olurmu(Menu gecislerinde ve ana ekrandaki kutucuklarin donme hareketlerinde takilma gibi)
    2-uygulama belki ama oyun oynayan biri degilim.uygulamalarda da kasilma yasarmiyim? (Tabi denildigi kadar kotu degilse market,uygulama bulabilisem)

3-android telefon yerine 620 lumia secmemin 2 nedeni var. 1.si wp 8 kullanmasi 2.si snapdragon islemci.
    4-ekranda amoled yerine tft lcd kullanilmasi ne kadar canli renk verebilir?kapaktaki sari renkle ekrandaki sari renk arasinda gozle gorulur bir fark olustururmu?

Telefonda herhangi bir kasma donma yok ben note dan sonra bu telefonu nimet olarak görüyorum şahsen androidde o kadar sure boşuna eziyet çekmişim ne için özgürmüş uygulama oyun çokmuş ben oyun delisi değilim 2-3 zaman geçirmek için oyun oynarım işime yarayan programların hepsi mevcut . Ekran kalitesini beğeniyorum bugün baktım kapak ekran rengi olayına ama fark yok gibi bence bu telin tek eksisi 2. Günü göremediğim için bataryası keşke 1500-1700 aralığınd olsaymış tadından yenmezdi

|
    |

• Binbaşı
    1755 Mesaj
    bi once telefonum nokia 5230 du.onda 1350 miliamper batarya vardi.onda yeterliydi,bu telefonda az gibi gozukuyor ama snapdragon gerekmedikce 2 cekirdege birden voltaj vermedigi icin tasarruf ediyor.olmadi 2.bi batarya almak gerekecek sanirim.cevap icin tesekkurler arkadasim

|
    |

Orijinalden alıntı: K.PAŞALI

Bu kameranın jiletini söken var mı ? fotoğraf çekerken kaliteyi etkiler mi veya söksem çizilir mi ikilemde kaldım

Foto çekimini , görüntü kalitesini etkiler.

Orijinalden alıntı: ösym*ye

telin bataryasını çıkarıp şarja taktığımızda tel çalışıyor mu ?

Çalışmaz diye biliyorum. Yanılıyor da olabilirim.
    |
    |

quote:

Bu kameranın jiletini söken var mı ? fotoğraf çekerken kaliteyi etkiler mi veya söksem çizilir mi ikilemde kaldım

Çizilme ihtimali nedir hocam kameranın ? çünkü fazla boşluk yok kapakla kamera arasında

quote:

quote:

Çizilme ihtimali nedir hocam kameranın ? çünkü fazla boşluk yok kapakla kamera arasında

Arka tarafın çizilme gibi bi olasılığı yok bence

Ön ekrana bi ekran jelatini yapıştır sadece
    |
    |

• Yarbay
    2616 Mesaj
    quote:

Bir önceki sayfada bir video paylaştım. Nokia Care Suite 5.0 aracılığıyla güncelleme yapabilirsiniz.

hocam bende care suite yükledim. fakat giriş yapmamı istiyor o ekranı kapattığım zamanda offline modda gözüküyorum neyin girişini istiyor acaba? Bir türlü güncellemeyi yapamadım güncel mi acaba bilmiyorum şuanki SW : 1030.5603.1250.0001

|
    |

http://www.windowsphone.com/en-us/cmpn/demo
    |
    |
    |
    |

buldum saolun.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumuu -- 18 Mart 2013; 21:40:50 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: akgolo

quote:

hocam bende care suite yükledim. fakat giriş yapmamı istiyor o ekranı kapattığım zamanda offline modda gözüküyorum neyin girişini istiyor acaba? Bir türlü güncellemeyi yapamadım güncel mi acaba bilmiyorum şuanki SW : 1030.5603.1250.0001

Sitemize bakınız

http://www.windowsphoneturkiye.info/nasil-yapilir/windows-phone-nokia-lumia-flashlama-ve-mevcut-surumu-tekrar-yukleme/
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
haberler
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.