Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.723
Cevap
19
Favori
134.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dragonball

Arkadaşlar şöyle bir sıkıntı yaşıyorum... Bu olay sizde de mevcut mu?

Telefonu zil+titreşim olarak kullanıyorum fakat titreme konusunda sıkıntı var gibi.. Telefon çaldığında, sadece ama sadece bir kez titreşim yapıyor ve zil sesi devreye girerek bir daha titremiyor.

Benim istediğim telefon açılıncaya kadar bu durumun korunması...
    Bu konuda ne yapabilirim?

Evet beyler kontrol edip bilgi verebilir misiniz? Sizde de böyle bir durum mevcut mu diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Normalde bu durumun telefon açılıncaya kadar deva etmesi lazım. Bende oyle bir sorun olabilir. Çok sorunlu telefon çünkü

Yakında 1500 1700mah'lık bataryalar çıkar piyasaya

Şu fiyata alabileceğiniz en iyi , en sorunsuz , en stabil cihazdır L620. 3-5 aylık bir işletim sisteminin ufak tefek sorunları olacaktır elbet.

1 seneye WP uçar gider.

Ben telefonu arızadan dolayı 2 kez değişime gönderdim. İade etcem artık. Kullanıyor musun da stabil diyorsun sorunsuz diyorsun. Bilip bilmeden konuşma kardeşim. Kullanıyorsan bile nasıl kullanıyorsun hayret.
  • Bende böyle bir durum yoktu. Tekrar bakamam iade için teknik servise gönderdim. Size kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

quote:

Normalde bu durumun telefon açılıncaya kadar deva etmesi lazım. Bende oyle bir sorun olabilir. Çok sorunlu telefon çünkü

Çok sorunlu bir tel cümlenize hiç katılmıyorum benim için tek sorun bataryası 2. Günüde çıkarsa çok iyi olurdu. Bunun dışında en ufak sorun yok maşallah

Arkadaş bir benim telefon böyle değil nasıl kullanıyorsunuz da farketmiyorsunuz anlamıyorum ki?

BAKINIZ
  • Burada da başıma gelen sorunları paylaşmıştım. Yok u sorunlar bende derseniz beni bilgilendirin. Gerçekten önemli sadece bende mi var diye merak ediyorum açıkçası. Tamam kapak sorunu bendedir sadece diğerleri? Buradan
  • Orijinalden alıntı: POSE1DON

Şu fiyata alabileceğiniz en iyi , en sorunsuz , en stabil cihazdır L620. 3-5 aylık bir işletim sisteminin ufak tefek sorunları olacaktır elbet.

1 seneye WP uçar gider.

Daha çok varmış..
  • quote:

quote:

quote:

1 seneye WP uçar gider.

Ben telefonu arızadan dolayı 2 kez değişime gönderdim. İade etcem artık. Kullanıyor musun da stabil diyorsun sorunsuz diyorsun. Bilip bilmeden konuşma kardeşim. Kullanıyorsan bile nasıl kullanıyorsun hayret.

Konu altındaki geçmiş mesajlarıma ve WP Telefonlar bölümündeki açtığım konulara bakarsan evet Lumia 620 kullanıcısıyım.

Yaklaşık 3 haftadır elimde telefon hiçbir sorun , olumsuz yönüyle karşılaşmadım..

Olaya birde şu yönden bakmak istiyorum. Sen telefonu kullanamıyorsun , sende bir sorun var.
  • Bende çok şükür bugüne kadar bu sorunlar olmadı elektronik şans işi birazda benim tek dert yandığım nokta bataryası onun dışında yine tel alsam bu fiyat aralığında yine lumia 620 alırdm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut Çevik'den Lumia 620 incelemesi :

http://forum.donanimhaber.com/m_72812980/tm.htm
  • quote:

Şu konu altında dedikoducu kadınlar gibi cıyaklayan bi sen varsın

Senden başka konuyu alevlendiren , yaygara çıkaran başka birini bilmiyorum

Sende bariz problem var. Lumia sana göre değil belli Git çöp tenekesine telefonlarına geri dön sen

Dipnot : Daha çocuksun belli. Yazdıklarını okumadım bile

ÖZÜR DİLERİM( değiştirildi.) İkinci olarak konu hep üst sıralarda olduğundan buraya yazmayı başkalarının da bilgilenmesi adına seçmiş bulundum. Sizin gibi okumadan yorum yapan bir (özür dilerim) karşılaşmayı hiç beklemiyordum. Sizin düşüncenize göre ben bu telefona para verdim kusursuz bu telefon kusur olamaz mıdır yani. Nedir anlam verebilmiş değilim. At gözlüklerinizi çıkartın hele bir de Dünyayı görün başkaları ne diyor bir okuyun.

SON OLARAK da ben windows phone 8 işletim sistemini artısıyla eksisiyle Androide tercih eden biriyim. İOS daha iyi. Ama arızalı bir üründen bahsederken sizin Tüm lumia serisni sanki tüm seriyi berbat arızalı diye suçlamışım gibi üstüme yıkmanız haddi aşan bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aenescan1994 -- 15 Mart 2013; 18:59:46 >
  • quote:

Mesut Çevik'den Lumia 620 incelemesi :

http://forum.donanimhaber.com/m_72812980/tm.htm

Emin ol senden önce izlemişimdir. Dediği gibi kamerası berbat video çekiyor. Ve anlattığı diğer şeyleri öğrenmek için videoyu izlemeye gerek yok. Fasa fiso bir video. Rank elde etmek için hazırlanmış sadece. Her şekliyle belli.
  • quote:

Boş , anlamsız ve yersiz konuşuyorsun Laflarına dikkat et terbiye düşmanı.

Sana daha cevap falan vermeyeceğim. Senin gibi bir cahille tartışmak istemiyorum Çünkü ne desem o ufacık aklın zerre birşey anlayamayacak , kavrayamayacak.
  • quote:

quote:

Boş , anlamsız ve yersiz konuşuyorsun Laflarına dikkat et terbiye düşmanı.

Sana daha cevap falan vermeyeceğim. Senin gibi bir cahille tartışmak istemiyorum Çünkü ne desem o ufacık aklın zerre birşey anlayamayacak , kavrayamayacak.

Kusura bakma birader biraz abartılı oldu ama sen de benden aşağı kalır bir laf etmedin son mesajla. Orada yazan sorunlardan hiç birimi yok telefonunda ne bir takılma ne zoom yaarken titreme falan ?
  • quote:

Hocam yukarıda bahsetmiş olduğum durumu kontrol etmen mümkün mü?

Bu 3. mesajım olacak halen daha biri test edip demedi "kardeşim senin durumun normal veya telefonunda sıkıntı var"
  • quote:

quote:

Bu 3. mesajım olacak halen daha biri test edip demedi "kardeşim senin durumun normal veya telefonunda sıkıntı var"

Bütün Lumia serilerinde o sorun aynı hocam
  • quote:

quote:

quote:

Bütün Lumia serilerinde o sorun aynı hocam

O zaman sıkıntı yok yazılımla güncellenecek bir durum ^^
  • Nokia Care Suite ile telefonu güncelleyebilirsiniz.

Lumia 920-820-620 için güncelleme var.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.