Şimdi Ara

Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.282
Cevap
27
Favori
116.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: espanyol55

Gençler bu telefonu modem olarak kullanabiliyor muyuz? WiFi Hotspot olayı var mı bakar mısınız ayarlar da

Tüm Windows Phonelerde var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vwag V kullanıcısına yanıt
    Renk siyah // üretim 25 ekim 2013//

• Şimdi bunu teknosadan 500 e tamamlayıp alsam 50 tl Çek alırmıyım? Ayrıca mesela axessin %5 kampanyasından da 25 tl gelirmi, birleşiyor mu acaba?

• ben bu gün teknosadan aldım açtım etkinleştirdim ama kılıf ve ekran jelatinsiz kullanmak istemiyorum nereden alabilirim bulamadım...
    birşey sorucam bu lumia 520 nin kılıfları lumia 525 e olurmu sonuçta dış görünüşleri aynı...bilen varsa yardımcı olsun lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucesgo -- 8 Şubat 2014; 14:40:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Şimdi bunu teknosadan 500 e tamamlayıp alsam 50 tl Çek alırmıyım? Ayrıca mesela axessin %5 kampanyasından da 25 tl gelirmi, birleşiyor mu acaba?
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vwag -- 8 Şubat 2014; 19:16:50 >
  • evet çek alabilirsiniz.
    520 ile 525 arasındaki fark donanım sadece ben telefoncudan 520nin jelatinini taktırdım.
    Bu arada temple run 2 de ekran görüntüsü bozuk ? bunu nasıl bildireceğiz yorumlarda birkaç kişide demiş uyumsuz diye.
  • Merhaba arkadaşlar. Bugün Lumia 525 aldım, wp'u daha yeni çözüyorum. Telefonda öncelikle yüklemem gereken, dikkat etmem gereken birşey var mı? Herhangi bir sistem güncellemesi gelecek mi bana? Sorularıma cevap verirsenizsevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Settingsten grafikleri lowa getirince düzeliyor. Bu arada endless runner olarak jetpack joyride tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucesgo

ben bu gün teknosadan aldım açtım etkinleştirdim ama kılıf ve ekran jelatinsiz kullanmak istemiyorum nereden alabilirim bulamadım...
    birşey sorucam bu lumia 520 nin kılıfları lumia 525 e olurmu sonuçta dış görünüşleri aynı...bilen varsa yardımcı olsun lütfen...

merhaba,

Ben 520 ekran koruyucu siparişi verdim. TTec marka , daha önceki sayfalarda yazmuştım. Henüz elime ulaşmadı. Ulaşınca yorumlarımı yazarım. Ürün şu:

http://www.ttec.com.tr/Ttec-Lumia-520-Parmak-Izi-Birakmayan-Ekran-Koruyucu-2EK5003,PR-189913.html

sağlıcakla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ring -- 8 Şubat 2014; 17:44:43 >

• Telefonu bugün aldım ve telefonun internetini açıp kapatmak için bir kısayol ekleyebiliyor muyuz ana ekrana çözemedim. Bunun içn bir kolaylık var mı yoksa her seferinde ayarlardan girip mi açıp,kapamak gerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: ruhenzenci

Telefonu bugün aldım ve telefonun internetini açıp kapatmak için bir kısayol ekleyebiliyor muyuz ana ekrana çözemedim. Bunun içn bir kolaylık var mı yoksa her seferinde ayarlardan girip mi açıp,kapamak gerek?

System Tiles adlı uygulamayla ana ekrana bir kutucuk ekleyebilirsin. Ancak bu kutucuğa bastığında wifi açılmaz, seni ayarlardaki wifi bölümüne gönderir. Oradan wifi'yi açabilirsin. Çok kolaylık sağlamasa da şu an için en iyi çözüm bu.

Uygulamanın linki:http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/system-tiles/ca49a81d-b85c-4b6b-9a6b-cd5185b244a2

• quote:

Orijinalden alıntı: lucesgo

ben bu gün teknosadan aldım açtım etkinleştirdim ama kılıf ve ekran jelatinsiz kullanmak istemiyorum nereden alabilirim bulamadım...

Herhangi bir Avea bayisine giderseniz 10 lira gibi bir ücrete yapabilirler. Eğer ellerinde varsa tabii. Mağaza mağaza fiyatlarda oynamalar da olabiliyor. Hem profesyonel biri yaparsa daha iyi olur. Ekranda toz kalmaz tam olarak yapıştırılır.
  • Arkadaşlar bu l525 de bu şekilde hangi uygulama ne kadar veri tüketiyor gösterir mi?
     Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• ruhenzenci R kullanıcısına yanıt
    Gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat.92

Settingsten grafikleri lowa getirince düzeliyor. Bu arada endless runner olarak jetpack joyride tavsiye ederim.

Çubukluymuş uğraştırdı yaptım sonunda teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperMario.

evet çek alabilirsiniz.
    520 ile 525 arasındaki fark donanım sadece ben telefoncudan 520nin jelatinini taktırdım.
    Bu arada temple run 2 de ekran görüntüsü bozuk ? bunu nasıl bildireceğiz yorumlarda birkaç kişide demiş uyumsuz diye.

Ayarları düşük seviyeye çekersek düzeliyor. Yine de ulaşmak isterseniz;

Twitter:http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/alienattack/f267e975-dad4-4f9f-a18b-175b96828fce
    Facebook:http://www.facebook.com/TempleRun

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Gösteriyor.

Nasıl görebileceği tarif edebilir misiniz, çok makbule geçer

• quote:

quote:

Gösteriyor.

Ekranı sola kaydırın orda Data Sense var

• quote:

quote:

Gösteriyor.

Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Yukarıdaki gibi görünüyor. Sınırınızı ve tarihleri siz ayarlıyorsunuz. Resimler biraz büyük oldu bir türlü küçültemedim. Görüntü kirliliği için özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sucuklukahve -- 8 Şubat 2014; 19:29:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sucuklukahve

quote:

quote:

Gösteriyor.

Yukarıdaki gibi görünüyor. Sınırınızı ve tarihleri siz ayarlıyorsunuz. Resimler biraz büyük oldu bir türlü küçültemedim. Görüntü kirliliği için özür dilerim.

Androidden daha estetikmiş :d çok teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.