Şimdi Ara

Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.282
Cevap
27
Favori
116.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar acil bir durum söz konusu
    telefonuma şifre koydum
    arkadaş üst üste yanlış girmiş
    12450 dakika sonra açılacak yazıyor
    internette araştırdım çözüm hard reset yazıyor
    reset atınca tüm bilgiler resimler silinecek başka alternatifi yokmu çok saçma bi sistem anlam veremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrates099

merhaba arkadaşlar acil bir durum söz konusu
    telefonuma şifre koydum
    arkadaş üst üste yanlış girmiş
    12450 dakika sonra açılacak yazıyor
    internette araştırdım çözüm hard reset yazıyor
    reset atınca tüm bilgiler resimler silinecek başka alternatifi yokmu çok saçma bi sistem anlam veremedim

Maalesef dediğiniz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kaamerayı kapatınca cıt diye ses geliyor normal mi? Önceden umursamadım amma Bi arkadaş gm4g yi iade sebeplerinden biri olarak o cıt sesini bahane etmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    peki beklesem nasıl olur 8 gün filan açılırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrates099

peki beklesem nasıl olur 8 gün filan açılırmı

Evet açılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: suje.emc

Beyler kaamerayı kapatınca cıt diye ses geliyor normal mi? Önceden umursamadım amma Bi arkadaş gm4g yi iade sebeplerinden biri olarak o cıt sesini bahane etmiş.

O sesin çıkması normal ben başka telefonlardada gördüm kamera lensi kapandığı için çıkıyor o ses

• Teknosalarda teşhir ürünü 525 ler 349TL 520 ler 299TL ye satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicekkerem

Windows 10 bizim telefonlara ne zaman gelecek tahmini veya kesinleşmiş bir tarih var mı ?

Eylül Ekim gibi gelir.

• telefonu güncelliyordum. Inmesi gerekenleri indirdim. Güncellensin mi yazdı. Tamam demeden önce wifiyı kapattım. Tamam dedim. Çarklar dönmeye başladı. Telefonla uğraşmadım. Sonra baktım telefon kapanmış. Açtım zaman çarklar bir dakika dönüyor sonra telefon kapaniyor. Ne yapacağım yardım edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melisandre

telefonu güncelliyordum. Inmesi gerekenleri indirdim. Güncellensin mi yazdı. Tamam demeden önce wifiyı kapattım. Tamam dedim. Çarklar dönmeye başladı. Telefonla uğraşmadım. Sonra baktım telefon kapanmış. Açtım zaman çarklar bir dakika dönüyor sonra telefon kapaniyor. Ne yapacağım yardım edin.

Hafıza kartınız varsa çıkarmayı deneyin

• whatsapp ve instagram uygulaması için akıllı telefon arıyorum.bu telefonu gördüm mantıklı geldi.
    donma takılma sorunu var mıdır?birde bataryası nasıldır acaba?
    saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: melisandre

telefonu güncelliyordum. Inmesi gerekenleri indirdim. Güncellensin mi yazdı. Tamam demeden önce wifiyı kapattım. Tamam dedim. Çarklar dönmeye başladı. Telefonla uğraşmadım. Sonra baktım telefon kapanmış. Açtım zaman çarklar bir dakika dönüyor sonra telefon kapaniyor. Ne yapacağım yardım edin.

Hafıza kartınız varsa çıkarmayı deneyin

Hafta kartini cikarinca bir sey degismedi telefon açılmıyodu ben de servise götürdüm

• cfc C kullanıcısına yanıt
    hocam bende 525 kullanıyorum instagram beta o yüzden video yükleyemiyorsunuz.
  • cfc C kullanıcısına yanıt
    Biraz geç olacak lakin bence ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Aynı sebeplerle Wave'den L525'e geçtim. Donma elbetteki oluyor ara sıra lakin fiyatıyla yanyana diğer herhangi bir telefonla kıyaslarsanız muazzam özellikleri var diye düşünmekteyim.
  • herhangi bir güncelleme alan var mı, kontrol edebilir misiniz?
  • Hocam ben Androide geçtim listeden çıkarın beni.

• Ekler misiniz ? 525 Black
  • arkadaşlar windows insiderla win 10 yukledim ama telefon açılışında kırmızı harflerle not for resale yazı ama telefon normal arama wifi gibi özellikleri çalışıyo.bu not for resale ne anlama geliyo aydınlatırsanız sevinirim.8.1 e dönmek için lumia software recovery yeterli mi?8.1 e döndüğümde bu baştaki kırmızı yazı halen duracak mı?

şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: two_face

arkadaşlar windows insiderla win 10 yukledim ama telefon açılışında kırmızı harflerle not for resale yazı ama telefon normal arama wifi gibi özellikleri çalışıyo.bu not for resale ne anlama geliyo aydınlatırsanız sevinirim.8.1 e dönmek için lumia software recovery yeterli mi?8.1 e döndüğümde bu baştaki kırmızı yazı halen duracak mı?

şimdiden teşekkürler...

Satmak için değil diyor. Beta sürüm olduğundan
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    her insider sürümünü yükleyen de olan bir şey o zaman yanılıyo muyum?cevap içinde tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.