Şimdi Ara

Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.282
Cevap
27
Favori
116.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 aydır kullanıyorum o fiyata düşünmeden alın.şarjı acayip uzun gidiyor,telefonda gram kasma yok,istediğin herşeyi hızla yapabiliyorsun.tek eksiği ön kameranın olmaması buda selfie manyaklarının hoşuna gtmez sadece.selfici değilseniz sorun yok.kendi içerisinde ücretsiz gps uygulaması var çok yardımcı oluyor
  • şimdi lumia 525 i unlock edip göz atma ekranı kurabilirmiyiz / kursak bile geri lock ettikten sonra çalışırmı? Bide son olarak unlock eden hiç varmı?
  • beyler servis süreci tecrubesi olan varmı??sanırım teleses bakıyomus bu cihaza.
    para iade?cihazı farklı modelle degiştirme?kac hafta içinde sonuclanıyor vs vs paylasa oldu mu hic?

paranın para oldugu zaman 550tl verip almıstım simdi 300tl lere falan düşmüş.
    ekranda 2 tane ölü pixel cıktı ayrıca ekranın alt kısmında ısık sızması falan varda yarın servise teslim edip sadece para iadesi talep etmeyi dusunuyorum.
    kavga dövüs cihazı kafalarına atıp gelecem

mühim olan sürec ondan sonrası işte.

EDIT: sorumu geri aldım,onceki sayfalarda servisle sorun yasayan arkadasların msjlarını gordum.simdi de 2 pixel icin o eziyete girmeye deger mi diye kara kara düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8F6021464 -- 31 Mart 2015; 4:32:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yorfa

beyler servis süreci tecrubesi olan varmı??sanırım teleses bakıyomus bu cihaza.
    para iade?cihazı farklı modelle degiştirme?kac hafta içinde sonuclanıyor vs vs paylasa oldu mu hic?

ekranda 2 tane ölü pixel cıktı ayrıca ekranın alt kısmında ısık sızması falan varda yarın servise teslim edip sadece para iadesi talep etmeyi dusunuyorum.

EDIT: sorumu geri aldım,onceki sayfalarda servisle sorun yasayan arkadasların msjlarını gordum.simdi de 2 pixel icin o eziyete girmeye deger mi diye kara kara düşünüyorum.

Eğer komşu değilse bu pikseller hiç uğraşma bendede var bi kaç tane hiç uğraşma derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_1998

quote:

Orijinalden alıntı: yorfa

beyler servis süreci tecrubesi olan varmı??sanırım teleses bakıyomus bu cihaza.

Eğer komşu değilse bu pikseller hiç uğraşma bendede var bi kaç tane hiç uğraşma derim.

yanyanalar hocam yaaa,işin kotu tarafı sadece siyah ekranda gorunuyor ve bazen duzeliyor bazen aynı yerden yine cıkıyor.

bugun biraz prosedur ve işlemleri hızlandırma yollarını arastırdım da normalde cihazı servise verip tamir olduktan sonra alıp begenmememiz durumunda yada aynı arızayı tekrar verme durumunda tuketici heyeti yolu aclıyomus ama bu sureci hızlandırmak adına şöyle bi yol buldum.
    cihazı servise verip onarım degil sadece arıza tespiti talep ediyorum deyip 2-3 gun sonra servis raporunu ve telefonu alıyoruz.bu raporla tuketici hakem heyetine degişim yada onarım istemiyorum direk iade talep ediyorum şeklinde dilekce verirsek fatura bedelini alabiliyormusuz.

he 2 ay kadar falan suruyomus bu surec ama en azından bu 2 ay icinde cihaz hem bizde kalmıs oluyo hemde içi bosa acılmamıs oluyor.

bu yol daha mantıklı geldi bana,en azında 6-7 kere servise yollayıp onarım yapılıp içi acılıp cihazı hoşaf ettirmekten iyidir sonucta.normal işleyişe bıraksam boyle gidecek ama bu sureci hızlandırmam lazım.

cihazı zaten kafamda soru işaretleriyle almıstım,birde magazadaki uygulama sorunu canımı sıkmıstı.uzerine bide alıs veriş sitelerinde 300tl ye kadar dusmesi beni epey sogutmustu cihazdan.

bi sekilde cihazı iade edip faturada yazan 520tl rakamı almaya calıscam.

olumlu-olumsuz bi sonuc alınca benden sonra magdur olan arkadaslara örnek olsun diye süreci burdan paylasırım.

• Telefonda 8.1 yüklü fakat sürüm ismi denim yazması gerekirken halen cyan yazıyor, denime nasıl güncelleyebilirim.Güncellemeyi denetle yapıyorum telefonunuz güncel diyor.Ayrıca telefona hard formatı nasıl atabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vsync

Telefonda 8.1 yüklü fakat sürüm ismi denim yazması gerekirken halen cyan yazıyor, denime nasıl güncelleyebilirim.Güncellemeyi denetle yapıyorum telefonunuz güncel diyor.Ayrıca telefona hard formatı nasıl atabilirim?

Hard reset kullanım ipuçlarında yazıyor ben de bi kere yaptım unuttum

• quote:

Orijinalden alıntı: suje.emc

quote:

Telefonda 8.1 yüklü fakat sürüm ismi denim yazması gerekirken halen cyan yazıyor, denime nasıl güncelleyebilirim.Güncellemeyi denetle yapıyorum telefonunuz güncel diyor.Ayrıca telefona hard formatı nasıl atabilirim?

Hard reset kullanım ipuçlarında yazıyor ben de bi kere yaptım unuttum

youtube'da nasıl yapıldığına dair bir video buldum ama benim telefona işlemedi.4 - 5 kez denememe rağmen bana mısın demedi.

• vsync kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>Hakkında>Telefonu sıfırlayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

onu biliyorum hatta kaç kez formatladım ama istediğim gibi olmadı.denim yüklü olmasına rağmen halen cyan diye gözüküyor.

• quote:

quote:

onu biliyorum hatta kaç kez formatladım ama istediğim gibi olmadı.denim yüklü olmasına rağmen halen cyan diye gözüküyor.

Preview for Developers uygulamasına girip tiki değiştirmelisiniz. Olmazsa da Lumia Software Recovery Tool ile yeniden kurulum yapıp halledebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Preview for Developers uygulamasına girip tiki değiştirmelisiniz. Olmazsa da Lumia Software Recovery Tool ile yeniden kurulum yapıp halledebilirsiniz.

deneyelim bi belki düzelir.teşekkür ederim bu arada.

• Telefonun wifi si nası demiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mıçaydın

Telefonun wifi si nası demiştim

Bak özelliklerine a\b\n falan filan var bide ac var ac daha iyi diye biliyorum yanılıyor da olabilirim birde fiber olmadığı için hız sınırını birde bizde wifi olmadığı için ve genelde wifi kullanamıyorum çekim mesafesini bilmiyorum ,) yardımcı olmaya çalıştım ama yarar mı bilmem ,)

• quote:

şimdi lumia 525 i unlock edip göz atma ekranı kurabilirmiyiz / kursak bile geri lock ettikten sonra çalışırmı? Bide son olarak unlock eden hiç varmı?

Göz atma ekranı ClearBlack IPS panel donanımı ile birlikte çalışır.Yani mümkün değil

• 50mbps fiber var, testlerde 20mbps alıyor. Evin karşısında otobüs durağı var, ordan görüyor, ama bağlanıyor mu onu tam test etmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.uzun -- 4 Nisan 2015; 13:48:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmonstar35

quote:

şimdi lumia 525 i unlock edip göz atma ekranı kurabilirmiyiz / kursak bile geri lock ettikten sonra çalışırmı? Bide son olarak unlock eden hiç varmı?

Göz atma ekranı ClearBlack IPS panel donanımı ile birlikte çalışır.Yani mümkün değil

630? Hem cb hem ıps ama yok?

• quote:

quote:

quote:

Ben ilk ölçütü söyledim,525 de bu bile yok o yüzden imkansız.Yazılım sonra gelir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben ilk ölçütü söyledim,525 de bu bile yok o yüzden imkansız.Yazılım sonra gelir.

Peki son olarak şunu sorayım bu uygulamanın yorum kısmında 520 var bir sürü bunlar kullanamıyo ama yüklemişler mi yani

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Peki son olarak şunu sorayım bu uygulamanın yorum kısmında 520 var bir sürü bunlar kullanamıyo ama yüklemişler mi yani

Demek istediğinizi anlamadım

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.